Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

verca777
30. črc 2009

přesně tak marto,,taky jsem uvažovala nad olmikem fakutkou,,ale co jedna ma znama otěhtněla druha ani po druhe tam neotěhotněla,,,tak kde je kuwa chyba???

bellka
30. črc 2009

Holky, hlavně klid! Myslím, že sama můžu říct, že mám s čím posuzovat. 2x v Ostravě, 4x ve Fertimedu a na Fertimed nedám dopustit, co se týká jak přístupu, tak odbornosti.

j.cien
30. črc 2009

jj,chce to fakt klid...a metody pouzivaji vsichni stejne,je to asi nakonec na te prirode..kdo rozhodne,jestli mimi bude nebo nebude...ach jo...

Bell,jak se citis?Nemas uz cukani nestit 😉 ??

verca777
30. črc 2009

jo a přesně,,bell,,,ty mužeš taky srvonavat a kdyby si nebyla spokojena tak už davno tam nejsi

bellka
30. črc 2009

Cien, přesně tak, udělají co můžou, ale pak už nemůžou za to, když to nevyjde a já mám 5 kamarádek, které mají díky Fertimedu miminka🙂 mě je dobře, jenom jsem unavená z toho Utrouše a spala bych a přitom nemůžu usnout😉

bellka
30. črc 2009

Věru, já tam jezdím 3 roky, tak určitě bych tam už dávno nebyla, kdyby bylo něco, co se mi nelíbí. Prostě jim věřím a to je to nejdůležitější, takže věřte, že jsou daleko horší, ale Fertimed mezi ně určitě nepatří🙂

j.cien
30. črc 2009

Je to tezke soudit,ale tak jak rikal "Kaja"..kazdy chvali do nebe jen ten CAR,kde nakonec otehotni...a tak to je 😲 Bell,moc ti preji,at se to konecne povede!!!Teda,aby to uz bylo povedene 😉 😀

bellka
30. črc 2009

Cien, já nevím, co bych jim udělala, asi bych je tam všechny políbala, bo nevím a doufám, že je všechny políbu🙂

j.cien
30. črc 2009

jj,vsechny je pak polibes a oni tebe take samou radosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

j.cien
30. črc 2009

Holky ficim nakoupit a pak ke kadernici 🙂 pekne odpoledne Kelisky 🙂

bellka
30. črc 2009

Cien, tak ať máš pěknou hlavinku🙂

martin72
30. črc 2009

Ahoj všem.
Tak jsme se s Renčou vrátili z dovči a dovezli jsi 6-týdení šťěňátko 🙂
Dali jsme mu jméno Čiko a je to pražský krysařík.Příští týden(5.8)jedeme do Polanky,
takže uvidíme,co nám řekne Jaroš.Krásný den všem.

radule82
30. črc 2009

Ahojte holčiny, tak jsem si Vás zpětně dočetla 🙂 Abix a Alex vás taky zdravím 🙂

radule82
30. črc 2009

Cien, tak jsem si ted přečetla pár posledních stránek z diskuze Reprofit - Olomouc.. pěkně tam plivou na Fertimed.. jsem zvědavá, co ti odpoví na ten "VELKÝ BIOLOGICKÝ ODPAD".....

radule82
30. črc 2009

... že prý dr. Vodička konečně prohlídl praktiky Fertimedu a že raději odešel pryč...

radule82
30. črc 2009

a že maj ve Fertasu protivné sestřičky.... tak si říkám jestli vůbec mluví o Frtimedu 😀 😀 😀
Já si ty sestry nemůžu vynachválit 😉

radule82
30. črc 2009

huráááá, po čtrnácti dnech nám začala téct teplá voda, ale je ještě rezavá, špíš téměř červená, tak ještě počkám, až sousedi odpustí 😀 😀 😀

asmeena
30. črc 2009

ahoj holky, tak jsem konečně nakoukla, ale moc vás nedočítám. Zítra jedeme zase k našim do Jeseníku, tak budu snad celý víkend naložená v bazénu - hlásí pěkné počasí.

radule82
30. črc 2009

Asmee, tak se měj moc krásně a užij si plnými doušky víkendu 🙂 😉

asmeena
30. črc 2009

radul: a jak se cítíš ty s broučkama v bříšku (byla jsi s bell v Olmiku, že?) - už se mi totiž motají přezdívky a přesně si nepamatuju kdo co napsal.

radule82
30. črc 2009

jj tak tak, byla jsem v OL s Bellkou 🙂 tak zatím se cítím pořád stejně.. uplně normálně... dneska je to vlastně 7den po ET.

asmeena
30. črc 2009

katrin: tak malý se už zase odhaloval? To je ale nestyda. A kde máme nějaké nové fotečky?

asmeena
30. črc 2009

rad: tak to utíká a už máš nutkání na testování?

asmeena
30. črc 2009

Já vím, jak už jsem od 8 dne byla testováním šíleně posedlá, a korát jsem se vždycky vystresovala, protože druhá čárka byl náznak a potom už nebylo nic

radule82
30. črc 2009

já jsem si myslím předevčírem koupila testíky... ale mám z toho celkem strach... tak jsem si řekla, že se asi testnu v neděli, no ale uvidím....

asmeena
30. črc 2009

nechej to až tak na 12 den, ať se zbytečně nestresuješ. A ty jsi byla na svém 1.IVF?

radule82
30. črc 2009

jj na prvním.... takže to až pak v úterý, ale ono už je to vlastně jedno 🙂 tak asi vydržím...

sido
30. črc 2009

ahoj bobinko já jsem byla v pondělí v olmíku a to jsem večer brala poslední antiko dr. mi hned dal synarel a sestra mi řekla že ten devátý den má se mnou přijít manžel na ko že nám budou brát oběma krev

asmeena
30. črc 2009

já koukám, že teď všem cpou ten synarel? Za mě to teda vůbec nebylo. Je to nějaké lepší?

sido
30. črc 2009

ahoj asme já netuším jestli je to nějak lepší spíš všude čtu že má nejlepší uspěšnost krátký protokol 😅 ale co naděláš co ti dají to bereš 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru