Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
3. srp 2009

Kasi to je fajn,jen kdyby takovych uspechu bylo vic...myslim tech konkretnich...mozna je to tim,ze ty stastne tehotne po IVf tady vubec nechodi a nepisou...ale za ten pulrok,co si piseme ...mame 1maminku a ted jen jedinou Sweet tehulku...a na to bylo mozna 15 dalsich holek na nekolika IVF..KET a stale NIC!!!
A kouknes na diskusi treba toho Reprofitu...a tam je tehotna skoro kazda behem nekolika navstev!!!

Asi blbe premyslim...ale nejak zacinam pochybovat o tom nasem Fertasu...

j.cien
3. srp 2009

Vzpomnela jsem si na jednu ´holku,co tady na Konikovi strasne branila Gyncentrum.jak je tam strasne spokojena a vse je tam perfektni..a pak se ji nekdo ptal,jak dlouho tam uz chodi a ona rekla,ze 5let!!!
Takze ona je 5let strasne spokojena s GC,ale tehotna furt neni....

kasa
3. srp 2009

No ono asi hodně při těch pokusech hraje hodně i psychika,protože když šla Kamča na třetí pokus ,ale 1 u Ferťasu tak už nemysleli na úspěch a vyřizovali si pomalu adopci a jak se úplně od toho odprostila ,tak se ji podařilo Simonku udržet,protože ji se vždycky podařilo otěhotnět,ale vždycky potratila.Nejdříve i normálně a pak přes umělé.

j.cien
4. srp 2009

Dobre ranko Kelisky,
u nas je malinko destive,ale vsem preji pekne uterycko 🙂

rozi.nka
4. srp 2009

hezký konečně trochu chladný den kelišky 🙂
cien nepřemýšlej nad tím, pokud to má vyjít tak to vyjde a nezáleží na tom kde ti mimoušky zavedou 😉
zbytečně se takhle stresuješ a třeba vůbec není důvod, každý má jiné požadavky a zkušenosti 😉

kat77
4. srp 2009

Hezký den holky přeji..

katrin111
4. srp 2009

ahoj holky taky preji hezky den.konecne se to pocasi trosku umoudrilo ale u nas prsi ale me to neva hlavne ze nejsou vedra...........snad to vydrzi jeste nejaKY TEN DEN....................martinko i moje sousedka navstevolvala fertimed diky ni jsem do toho sla taky............byla na nekolika iui a bez vysledku pak podstoupila ivf a zadarilo se jim hned na poprve a mimi ceka v lednu 😵 😵 😵 😵 😵

j.cien
4. srp 2009

jj,uz mlcim 😀 😀 😀 na vasem miste-jako uspesna tehule-bych to videla stejne...ale je to jine,kdyz mas pred IVF a chces pro to udelat max a vybrat to nej nej CAR....byla jsem vGC a ve stovnaji s tim je Fertimed jako nebe a dudy....a pokud nejdo srovnava Fertas a Reprofit a vyjde mu to take tak...tak si rikam,ze na tom neco muze byt...

Asmeenko,kontaktovala jsi uz toho dr.Machace??

Holky u nas je ted prave cernocerna tma a leje jak hrom..........

asmeena
4. srp 2009

ahoj holky, hlásím se jako přeběhlice. Dnes jsem se objednala do Reprofitu k Dr. Machačovi a když jsem řekla, že jsem chodila do Fertimedu, tak se docela posmál. Po telefonu mi přišel sympatický jako náš Kájík. 😉

radule82
4. srp 2009

Ahojte holky 🙂 tak mi skončila dovča a zítra se už chystám do práce.. to zas bude po tak dlouhé době... 🙂

Asmee 🙂 tak nas informuj, jak to tam chodí 🙂

asmeena
4. srp 2009

cien: to nesmíš myslet tak negativně, tebe teprve čeká první IVF a třeba zrovna tobě se zadaří jako další. To, že se mi ještě nezadařilo nepřisuzuju Fertimedu, jenom chci zkusit něco nového a hlavně tu šetrnější formu IVF co dělají v Reprofitu.

radule82
4. srp 2009

Asmee ma určo pravdu, Cien musíš do toho jít s tím, že se to podaří!!! 😉

asmeena
4. srp 2009

cien: nám ještě vytře zrak. Hlavně žádné nervy a ber to tak, že prostě těhule budeš. 😵 Když na to budeš od začátku myslet, tak si tě ten tvůj andílek najde.

sido
4. srp 2009

ahoj asmeen nějak nevím co znamená" šetrnější forma IVF" v Reprofitu a kdy jsi objednaná? 😉 😉 😉

asmeena
4. srp 2009

objednala jsem se do Reprofitu v Olomouci, ale hlavní sídlo mají v Brně, šetrnější forma, no stojí to kolem 10000,- a nepícháš si koňské dávky hormonů, ale díky tomu máš potom třeba jen jedno vajíčko. 😉

rona2
autor
4. srp 2009

Ahoj holky,venku hnusně tak jsem se dorvala tady za váma. 🙂
Asmenko tak to je fajn,že zkoušíš něco jiného a držím pěsti.

asmeena
4. srp 2009

ahoj rony: taky jsem se odhodlala konečně zajít na koníka, protože je venku tak hnusně. Sice jsem brutálně utahaná z práce, ale chvilku tady s vámi můžu poklábosit.
Zítra jdu k holiči, tak budu možná vypadat zase trošku k světu.

sido
4. srp 2009

takže bude nová fotečka 🙂

sido
4. srp 2009

a asmeen kdy tam jedeš ?

asmeena
4. srp 2009

asi né sido, s touto jsem docela spokojená. 😀

j.cien
4. srp 2009

Ahoj Asmenko,tak ti drzim palec 😉 k tomu Machacovi 😉 kdy tam jedete?A chce nejake papiry z Fertasu?Mluvila jsi primo s nim,jo?

rona2
autor
4. srp 2009

Asmen dneska jsem byla v Orifku tak jsem zase kukala do oken,ale parkovala jsem tentokrát na druhé straně. 😀
Taky jsem byla včera u holiče a už podruhé mi nechytl melír,seděla jsem tam tři hoďky a nic mi nechytá a když ano tak jen malé kousky a né celé prameny,chodím ke kámošce a tá je už na nervy,že nic.

rona2
autor
4. srp 2009

Tak se dívám,že Asmen je už na jiném tématu. 😠 😉

j.cien
4. srp 2009

jj,ja vim holky,ze do IVF musim jit s virou!!!Ale jsem zdravotnik a vim,ze kdyz dva delaji totez-neni to totez..a pokud se ve Fertasu stimuluje s nadmernyma davkama hormonu treba jen proto,abychom jim vice zaplatily...ono dnes je to predevsim "firma" tj,ziskova spolecnost,zadna charita a zadne neziskove zdravotnicke zarizeni..a je treba to tak brat 😲 ...jsem uz protivna sama sobe,ze to tak rozebiram ze vsech strana,ale spatnych koncu IVF tady v nasem tematu je vic nez dost!!!

A docela me dostalo,jak pisou v Reprofitu,ze jejich darkyne rozhodne NEJSOU z rad stimulantek na IVF!!!A to je presne to,Kaczko,pamatujes,jak jsme se o tom bavily...

asmeena
4. srp 2009

rony: a proč někdy nedáš vědět, že jedeš do Orifka? Bychom zašli do Meka na kačko. 😉
cien: jo mluvila jsem přímo s Doktorem a žádné papíry nepotřebují pouze kartičku pojištěnce, stejně sebou vezmu výsledky z imuna, laparoskopie. To je asi tak jediné co doma mám. 😉

j.cien
4. srp 2009

Kdy tam jdes Asmee? a do OC teda,jo?

rona2
autor
4. srp 2009

Cien máš pravdu a ani se nedivím,že to tak rozebíráš. A ty neúspěchy tady jsou fakt dost velké,když je u IVF tolika procentní úspěšnost tak ty úspěšné jsou kdoví kde.

asmeena
4. srp 2009

jo do OC, je to kousek od Fertimedu o jednu ulici, a jedeme 23.9. na 16:OO
Nikde to zatím neříkám, bylo to takové spontánní rozhodnutí, protože jsem chtěla na další IVF nejdřív tak na jaře, ale pokud by se to dalo uspíšit, tak proč to nezkusit už teď, když to ještě ke všemu není tak drahé, pokud nám teda schálí tu levnější formu.

rona2
autor
4. srp 2009

Dneska jsem byla s mamkou a s malým,ten teď chodí semnou do práce a byl už dneska protivný jako blázen.My máme v práci teď i školku vodíme tam všechny své dítka,není hlídání.Dneska pomáhaly vykládat kamion to bylo.

j.cien
4. srp 2009

Asmee moc ti fandim za tvoje rozhodnuti 😉 a budu zvedava,jak tam poridis 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru