Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rozi.nka
7. srp 2009

přesně evi 😔
před chvílí jsem si vzpomněla jak jsme byly na druhém srazu a Kuba doma lustroval koníka 😀 málem si přečetl, o těch testech jak jsem vám tady psala 😀 krásná vzpomínka, moc se směju 😀

evcaa
7. srp 2009

nove foto v albu
taky si pripadam hloupe ale jsem keliska a dukaz toho ze i s jednim embryjkem ne moc valne kvality(dle dr ) to jde a danecek je zdravy a krasny tuk tuk tuk 😉

katrin111
7. srp 2009

jj je to tak psychika neuspechu dela sve 😔 😔 😔 a holky moc chapu no tezko o tom mluvit.............

evcaa
7. srp 2009

ja na tom byla podobne jenze pred IVF mi mamka povzbudila psychiku a Danik je tu 😀 😀

rozi.nka
7. srp 2009

evi je k sežrání 😵
všechny tři naše miminka jsou zázrak, tvoje jedno embryjko, katrin a první iui a já se slavnou diagnozou vánoce jsou častěji než vaše ovulace a k tomu ten spermiogram 😀 😀

katrin111
7. srp 2009

evi fotecky krasne a ten mimivak vypada moooc dobre.............

rozi.nka
7. srp 2009

já plánuji koupi šátku 😵

katrin111
7. srp 2009

jj rozi ja taky mela ovulky pry jednou za rok nebo jak mi to ten kajik tvrdil..........je to asi fakt ale mi zabral ten pregnyl.............

katrin111
7. srp 2009

ja asi nic nebudu ho zase zvykat se nosit tak jak tomu bylo u samika............snad to zvladneme...........

beruska81
7. srp 2009

nazdarek těhulinky
evi daník je krásný 😵 😵 😵

katrin111
7. srp 2009

ahoj berus tak co nakoupeno?????? 🙂

beruska81
7. srp 2009

já jsem se teď vrátila z nákupu, je tam hic jak blázen a těch lidí v obchodě 😖

evcaa
7. srp 2009

dekuji holky za pochvaly ted tady lezi na gauci ja pisu jednou rukou a druhou mi drzi mly at se neleka 😀 😀 😀 😀 vzdycky dela takzvaneho papiroveho certa rozhodi ruce a je hore a kdyz se drzi tak pinka tuk tuk tuk 😀 😀 😀 😀

katrin111
7. srp 2009

a pak ze je tyden pred vyplatama!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ja se dneska opet chladim doma

beruska81
7. srp 2009

jo katrin nakoupeno, zase mám na chvíli klid, chtěla jsem malému koupit papučky do školky, ale nedal se přemluvit, chtěl do koutku, takže to musím nechat na jindy

katrin111
7. srp 2009

jj evi to znam to delaval i samik 😀 😀 😀 😀

beruska81
7. srp 2009

katrin manža je podnikatel, takže my se řídíme splatností faktur 😀

rozi.nka
7. srp 2009

katrin šátek chci na ven, ne na doma. i když pokud bude malý tulínek tak si ho klidně unosím i doma, vem si že ho celých devět měsíců někdo nosí a houpe pěkně zmáčknutého a najednou nic. to musí být stresující. samožřejmě ho nebudu tahat jak opice, ale pokud to bude potřeba tak ho ráda unosím 😵 pokud to bude váhově snesitelné 😀 😀
beru ahoj, tak co v globu, nakoupeno?

evcaa
7. srp 2009

katrinko ja rikala to same ale nadalo mi to si rikam buh vi zda budu jeste nekdy v budoucnu znova mamou tak si to chci uzit a navic maly je ve vaku jen kdyz potrebuji volne ruce a on se chce mazlit nebo kdyz nemuze zabrat 😀 😀

beruska81
7. srp 2009

šátek vypadá pěkně, mám kámošku, co jí malá nechtěla být vůbec v kočárku a tak jí všude tahala na rukách, pak jsem jí poradila ten šátek a moc si ho pochvalovala.
to lekání dělal i malý

rozi.nka
7. srp 2009

tak nákupy už jsou probrané 😀
to s fakturama znám, Kuba taky podnikal ale teď už né, teď pracuje pěkně na smlouvu a k tomu si chodí na fušky. je to šikula ten náš taťka 😵

evcaa
7. srp 2009

ahoj berunko 😉 promin ze zdravim az ted 😵

katrin111
7. srp 2009

to jo holky ale samika si nejvic na ruce naucili babicky a jen co odesly tak jsem se mohla zblaznit 😀 😀 😀 😀 tak proto premyslim uz jinak treba se mi to mluvi a potom budu delat stejne chyby........berus nas taky ceka nakup novych papuci do skolky ale az nebude parak.................

beruska81
7. srp 2009

jo evi já jsem taky vždycky říkala nebudu ho zvykat na tohle a támhleto, ale stejně jsem to dělala. Když byl miminko tak často s náma spával v posteli a výsledek?Každou noc příjde spát za náma do ložnice, ale vůbec nám to nevadí.

rozi.nka
7. srp 2009

ty nosítka jsou dobré i v tom, že jedeš někam kde nemůžeš vzít kočár a než se tahat se sedačkou tak pak malého akorát hodím do šátku a jde se 😵

katrin111
7. srp 2009

samik taky s nama spal ale uz asi rok a pul spi sam.jsme m koupili fajnou vyvysenou postel tak uz spi v klidku sam...........

katrin111
7. srp 2009

to jo rozi to je fakt...................

beruska81
7. srp 2009

evi ahoj 🙂
katrin tak to chápu, malý je u našich třeba na víkend a když přijede domů tak to docela trvá než se zase sklidní, to je furt, ale babička mi to dovolila 🙂 ale od toho ty prarodiče jsou

rozi.nka
7. srp 2009

holky co by jste pro toho drobka neudělaly když na ně tak dlouho čekáme 😉
a nošení posiluje citovou vazbu, tak vzhůru do toho ať máme spokojené mimouše 😀
i když už se vidím jak nadšeně ve dvě ráno nosím pětikilového macka 😀 😀

beruska81
7. srp 2009

katrin my jsme mu taky koupili vyvýšenou postel se skluzavkou, ale bála jsem se, že z ní spadne, protože on v noci hrozně cestuje, tak jsem se nasrala a sama mu ty nohy uřezala pilkou na železo a mám klid 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru