Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
12. srp 2009

Ahoooooooooj 🙂 tak co ti rekl??

j.cien
12. srp 2009

Takze se rozhodne zitra,podle krve...a UZV ti nedelal...tak ti Sido moc drzim palce,at to klesne,at muzes dal pokracovat ve stimulce a at se tam pak na OPU aETik potkame 😉 🙂 🙂

katrin111
12. srp 2009

ahoj holky,marti ja byla rano na tom zatezovem testu na cukrovku tak snad to budu mit dobre a tedka jsem vysavala a tedku uz papkam mame halusky se zelim sladkym a v tom anglicka....copak mas ty dobreho?????a dobre jsi udelala ze si po nich chtela ucet at si tam holky zvykaj a kolik te to dneska stalo????

sido
12. srp 2009

díky ale moc tomu nevěřím když sama na sobě cítím že se tam dole něco děje ☹ teď to vypadá že o mě rozhodujou sestry když prý není potřeba abych šla k lékaři 😠 třeba bych chtěla slyšet co mi na to řekne doktor a ne nějaká sestra no nic uvidíme zítra 😉

sido
12. srp 2009

já mám ze včera upečené kuře tak si jen vařím brambory 🙂

j.cien
12. srp 2009

To je pravda,ze jim to nedochazi,jak se clovek citi..kdyz se nedostanes ani k doktorovi a ordinuji tam sestry... :- on jim to urco tak rekl...ale mohl to rict prece tobe,to pak dela uplne blby dojem teda...

Sido a kdybys nahodou musela vysadit Synarel,tak termin MS mas az kdy ?

j.cien
12. srp 2009

KAtrinko tak fajn,ze mas test za sebou 😉 a urco bude vse OK!!!
Tak holky dala bych si oba vase obedy 😀 😀 ja dnes mela jen cuketu s bramborem a kousek rizku,co mi dala mamka vcera..takze mizerne...a mam po tom dnesnim UZV za 200.- 😝 nejaky divny pocit,jakoze nuceni na moceni...sakra,jdu si uvarit curologicky caj pro jistotu 😲

Katrin dnes jsem tam vyplajzla 4560.- a ani jsem nemrkla 😨

j.cien
12. srp 2009

A Verco ty jsi fest zhubla!!!A nerikej,ze ne!!! 😀 😀 😀

j.cien
12. srp 2009

TOZ DEVUCHY 😠 KDE STE?????????????

sido
12. srp 2009

cien a kolik sis koupila puregonu?

sido
12. srp 2009

já to vůbec netuším kdy bych měla dostat ms ale doufám že synarel zas nemá vliv na délku cyklu a dneska jsem10. den tak snad za něja 😅 ké tři týdny

j.cien
12. srp 2009

Sido zatim 4 baleni,tj.na 5-6dnu jesti je to tak,jak rikaji holky,ze 1 amuple ma hodne pres 300jednotek...Mam mit 225/den..to asi teda davaji fakt vsem ...stejnou davku 😕 profil neprofil...no uvidime 🙂
Vic penez jsme s sebou nemeli a priste pripadne dokoupime dalsi...

sido
12. srp 2009

a kdy jsi říkala že jdeš na ko?

sido
12. srp 2009

a ty už nejdeš na krev před tím než si začneš píchat?

j.cien
12. srp 2009

No prave,krev mi brali dnes-nam obema-ale to jen na HIV a zloutenky+syfilis...jinak o zadne jine krvi nebyla rec...a pichat mam zacit 1az2.den MS..kontrolu pak 5-6den stimulace..Kaja rikal,ze je to jedno kdy,ze klidne i treba 4.den se muzeme videt..ale nejpozdeji ten 6.den,coz bude asi patek...tak pokud budu chtit videt Kaju a ne Koutnou,tak budu muset za nim v patek do OC

j.cien
12. srp 2009

Ono je to asi jinak u toho kratkeho protokolu...mozna mi vemou krev az behem stimulace...to nevim,na to jsem se zapomnela zeptat...hlavne ,ze jsem s Kajou plkala skoro 1/2hodky....to jsem ale koza 😀

j.cien
12. srp 2009

On je docela otraveny,ze docent chce,at je v patky v OC...a take jsem se ho ptala,proc nedelaji IVF s minimalni stimulaci jako v Reprofitu,ze jim tam hodne paru ted prcha...a on rikal,ze on by to delal rad,ale docent NE,pac je to ekonomicky nevyhodne pro CAR!!!
Tak mu rikam,ze pokud neuspeji s IVF u neho,ze poficim za Machacem...a on na to,ze mi to rad domluvi,ze se spolu dobre se Stepanem znaji 😀 😀 😀

sido
12. srp 2009

a cien jak to plánuješ s PN ? nebo budeš chodit normálně do práce?

j.cien
12. srp 2009

A jeste jsem se drze zeptala,jestli docent nahodou nesteri na tom kultivacnim roztoku,kdyz tolik embryjek vsem zanikne...a to se teda ohradil,ze to teda ne,ze na to je doc.puntickar a ze neexistuje v CR lepsi kultivacni roztok,pac jsou jen 2 firmy,ktere to vyrabeji a vsechny CAR v CR tak pouzivaji stejne roztoky 😉 ....no byla jsem zase ta protivna pacoska,co je informovana z internetu....tak treba jsem mu sla tak na nervy,ze me bude chtit oplodnit,aby mel ode mne klid 😉 😀 😀 😀

j.cien
12. srp 2009

Sido PN nechci vubec,mam par dnu dovolene,to si vyberu podle potreby...samo,ze kdyby se neco delo a bylo mi zle,tak pujdu na PN...ale nechci se jen pozorovat a byt tydny doma a pak stejne je z toho prd...a nevim,jestli bych se pak nebala,ze me sef zrusi...kdyz takto budu 3x do roka mesic a vic doma....
Takze mam v planu otehotnet za plneho provozu 😀 😀 haha to je sci-fi 😀 u trageda jako jsem ja 😀

j.cien
12. srp 2009

A jeste ve dverich na mne volal,at uz prestanu s tim internetem! 😀 😀 😀

sido
12. srp 2009

tak to sis docela troufla se tak vyptávat 😀 😀 😀 no já teď letí ke kámošce na kávičku a pokec odpoledne se zase ukážu zatím papa

j.cien
12. srp 2009

jj ,jsem desna,protivna hysterka a jeste jsem chtela ucet 😀
papa a uzij si kavicku a drzim ti na zitrejsi vysledek palec
😉 !

kasa
12. srp 2009

Krásné odpoledne všem,právě jsem dorazila domů z práce,jsem dnes totálně unavená takže si jdu udělat kafčo,a pak si lehnu ani se nehnu. 😀 .Ještě nakouknu jak se tady dneska máte.

kasa
12. srp 2009

Sido budu na tebe myslet ať vše dobře dopadne .Cien já budu asi taky otravná,protože asi budu chtít taky účet až budou zase po mě chtít penízky.Cien tak ať to všechno dobře dopadne a jsi brzy těhu. 🙂 .
Bellko jdeš v ten pátek do té Polanky a na kolik hodin.

j.cien
12. srp 2009

Ahoj Kasi a diky 😉 kez bych byla tehu brzy..nebo nemusim brzy,ale hlavne ABY!!!
Dnes to bylo v Polance super,opet minisrazik 🙂

sido
12. srp 2009

jj cien moje řeč bylo super my jsme s vercou ještě sedly na kafi a zdrbly 😀

kasa
12. srp 2009

Ahojki Cien neboj ono to přijde.A pak budeme dělat srazíky s kočárky všichni najednou na mateřské. 🙂 Taky už se těším až to bude ,ale raději s tím nepočítat,to je pak člověk míň zklamaný.Teď jsem se úplně na chvilku u telky ztratila.Je to teď v práci opravdu zahul,protože nějakým kancelářským krysám co sedí a brouzdají po internetu v teple u kávičky a před sebou větrák vadilo ,že děláme po úsecích ve skupinách a dostala jsem ze to kartáč,tak musíme dělat maximálně ve 2 lidech na úseku,ale málo kdy se stane,že jsme všechny 4 holky v práci a tak jsem dneska dělala celý den sama,a je to šílený rozdíl.Tak si navzájem vypomůžeme a tak jak všechno musí tahat člověk sám ,tak je to síla.Tak čekám ,kdy někdo odpadne a pak bude průser,že byl sám a nikdo mu nepomohl.
No doufám,že se do jara zadaří a příští rok už tam nebudu ,protože to jde od 9 k 5.

j.cien
12. srp 2009

Kasi tak to mas teda sileny zahul v praci..to uz jsi pak doma KO,se neni co divit...
Ja uz to take balim,zavru kram a poficim domu..uz mam hlad,jako vzdy 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru