Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
13. srp 2009

Rojenko a nevěš hlavu ,že jste staří.Sestřenka má teď z Ferťasu půlroční holčičku Simonku a má letos 35 a Vojta 36 let.A povedlo se na 3 pokus ,první 2 měli v Brně,a já jsem u Ferťasu asi od dubna a mámm 31 taky a přítel bude mít v září 39 let a věříme,že nám pomůžou,taky jsem byla minulý týden v pátek v Olmíku na hydrolaparce a zítra se dovím výsledky.Ze dneška z ultrazvuku už vím,že tam mám asi nějakou cystu,ale víc se dovím zítra.

j.cien
13. srp 2009

Ahojky 🙂
Asmee cusek,rada te tu vidim!!No,to co jsem tu zkopirovala zni fakt hrozne..ale vis jak to je,kazda situace se da ruznym zpusobem "vylíčit" a nekdo tomu umi dat tu spravnou stavu...ta pani je ocividne na Fertas nastvana,ale pro lazne si sla tam 😕 takze na to ji byl Fertas dobry...stejne tak tam ted 1 holcina,co je tehu z Reprofitu pujde si na screening do Fertasu,pac tam je zadarmo 😉 na to je ji take ten strasne spatny Fertas najednou dobry....no divne trosku...a take tam chvali do nebes Fertimedackou embryolozku,ktera je pry naprosto uzasna a pro Fetras proste jen sem tam pracuje...houby,je zamestnana u Fertimedu,takze tak spatne to tam s personalem asi nebude...tezko rict,jak to tam tehdy s tou pani bylo,ale nejak nemohu uverit,ze by pacientce s horeckou a zimnici udelali bez mrknuti Et a hnali ji jeste pred tim do lekarny pro prasky....prece jen jsou to lekari a maji jistou zodpovednost ...

Kasi chudacku,to sis teda dala,za dobrotu na zebrotu!!
Ale neboj,se zlamanyma zebrama se stejne nic nedela...proste se to musi nechat,az to samo sroste...horsi je ten uder do hlavy..jestli nejaky byl,spravne ti meli udelat i RTG hlavy...

rojenka
13. srp 2009

ach jo holky,nevím jak vy ale já mám kolem sebe kámošky které jsou jen těhotné a podařilo se jim to hned třeba na podruhé nebo po pár měsících já jím tak závidím ale zdravě kdyby nám to taky tak vyšlo že?taky míváte někdy takové stavy že je vám z toho smutno... ☹

kasa
13. srp 2009

Roj a to Kami říkali,že to vypadá špatně protože nemá ani jeden vejcovod a špatnou funkci vaječníku.A vidíš,dnes má zdravou Simonku.Hodně záleží na psychice a na přírodě.To je víc jak polovina úspěchu. 🙂

bellka
13. srp 2009

Kasi, jak asi??? Určitě se tam uvidíme😉 já měla v Olomouci buď Vodičku, nebo Koutnou a měla jsem štěstí i na Holuba, když tam ještě ve středy ordinoval, bo nebyla Polanka.

smilers
13. srp 2009

rojenko kazdy ma jine zkusenosti, taky jsem na zacatku precitala jake me fertas reference, a nakonec jsem si usudek udelala sama 😉

rojenka
13. srp 2009

tak to jsou fakt někdy zázraky...a myslím si že je to i osud.... 😕

smilers
13. srp 2009

rojenko uz jsem to tu psala, pro me bylo hrozne, kdyz jsem vsude videla tehotne, maminky s kocarky, kamosky kolem me tehotneli, jenze to bohuzel patri k tomu vsemu, docela jsem se i divila, ze vsude vidim najednou tolik tehulek, kdyz pred tim nic😀

rojenka
13. srp 2009

no přesně chodíme s manželem po obchodech a já jen dívej těhulka a zase...samé těhulky vidím všude kde jsem a říkám si jak to dělají??? 😨

asmeena
13. srp 2009

ahoj cienko: tak už jsi pozitivně naladěna na stimulku? Musíš, budeš mít vajec jak slépka a potom už budeš taky jenom hledat články o těhu nevolnostech 😀 😵 Moc ti to přeju ty naše malá tragédko 😀

roj: jo to znám, já se začala v práci snažit jako druhá o miminko a mezitím co já se snažila odešlo na mateřsko 11 holek a spousta z nich i mladší než já, tak to je na mašli. To víš, že jsem záviděla a všechno se ve mě bouřilo, a to nezdravě 😠 😀
Ale jsem pozitivně založený člověk a tak to tak už neřeším a věřím, že i na nás se jednou usměje štěstí.

rojenka
13. srp 2009

to bude asi tím že člověk na to pořád myslí a zaměřuje se právě na těhulky a pak je všude vidí....

asmeena
13. srp 2009

jenom napíšu jeden příspěvek a mezitím tady přibyde dalších pět, dnes to tady nějak žije. 😀
Taky si teď víc všímám těhulek nebo jenom je jich opravdu teď víc, jak jsou teď silné ročníky. A taky si hodně všímám jak moc jezdí kočárky s dvojčátkama. 😵

j.cien
13. srp 2009

Holky ja mam denne nekolik tehotnych v praci,den co den..ale ony prece nemuzou za to,ze my mame problemy 😉 takze se tim fakt uz dlouho netrapim..to mi stejne houby pomuze,akorat budu protivna a to je vse...Treba diky medicine take jednou nafasuji poradny buben s miminem uvnitr 😀

rojenka
13. srp 2009

asm- asi to tak musí člověk brát....nic jiného nám nezbývá jinak by se člověk zbláznil....ale je to někdy hodně těžké ted sem tu měla kámošku starou jak já a ta má už 2 holky jedna má 2 roky druhá 5 měsíců to bylo něco jak byla u nás....bylo to krásné ale z druhé strany smutné pro nás..... ☹

j.cien
13. srp 2009

Asmeenko tesim se jak decko na vanoce 😀 😀 😀 jdu do toho naplnoooo a pak asi budu na plnoooo v prdeli,az to nevyjde 😀 😀 ale co,budu to proste dal zkouset,chceme to oba,Petr je moje obrovska opora a tak verim,ze i ten neuspech nejak prekoname a pujdeme dal 😉 treba jinam 🙂 treba do Reprofitu 😀 😀

j.cien
13. srp 2009

dokud budeme mit na to psychicky,fyzicky a financne,tak to nevzdame!!!!
Asmee asi uz kaslu na ten Femigard...vychlastala jsem celkem 8 baleni a cysty jako prase...a to jsem je predtim nemela!!!

katrin111
13. srp 2009

krasny vecer kelisky ukecane co kdyby jsme udelali sraz 12.9.nekde v havirove............co tomu rikate???dneska jsem mela sraz s romcou a jeste je u me a je sranda 🙂

bellka
13. srp 2009

Cien neboj, z vlastní zkušenosti vím, že jsem pokaždé spadla na hubu, na dno a myslela jsem, že se z toho nemůžu dostat a ani nechci. Ale pokaždé se z toho vyškrábu a jdu znovu a znovu tomu věřím😉

kasa
13. srp 2009

jo dělali mi i rengen hlavy,ale říkal,že tam kromě drénu,co mi zaváděli v 10 letech není.S tím je tež vcelku sranda,protože ,po každé když příjdu někde na rengén hlavy,tak si pořádně nepřečtou papíry,a chcou po mě ať si sundám sponku z hlavy,teď už vím ,co jim tam vadí,ale jak to po mě chtěla poprvé,a já jsem žádnou na hlavě neměla,tak to byla celkem komédie.
A jinak opravdu záleží u doktorů jaká je konstelace hvězd a v ten den nápor na ně,protože dnes když jsem byla ve fakultce,tak byl doktor,když jsem přišla poprvé vcelku v pohodě,pak mě poslal na rengény a než jsem se dostala na řadu k němu,tak jsem byla poslední pacient,kterého měl mít a už byl nervozní protoze mu měla začínat služba v nemocnici a za dveřmi stála ještě jedna paní,tak křičel,že už ji neveme,že to nestihá,a paní byla neodbytná,přitom mohla přijít ráno,nebyl to totiž čerstvý úraz,a jak byl na ní naštvaný tak pak už nedovolil se mě ani na nic zeptat,ale vím,že asi normálně nebude zlý,jen byl v tu chvíli už nervozní,ale kdybych přišla až v tu chvíli,kdy byl takový tak bych si to mohla taky vyložit různě.Já myslím ,že každý se dostane občas do situace,že je nervozní a podrážděný,ale proto není špatný.Ta holčina bude asi hodně mladá a bez zkušeností.

j.cien
13. srp 2009

Cuseek Romco a Katrinko,teda vy se mate,ze jste se szazily 😀 😀 ja jsem pro ten srazik,to uz budu mit asi po vsem-tak jak tak-a rada vas uvidim 🙂

katrin111
13. srp 2009

sraz kelišek v haviřově dne 12.9.2009
katrin
rona
dalsi at se pripisou a doufam ze nas bude co nejvice.........

katrin111
13. srp 2009

holky pripiste se.....jj marti je fajne pekne jsme si zavzpominali na nase sraziky a tesime se ze se zase uvidime a rada poznam jeste ty co neznam.............

rojenka
13. srp 2009

kasa- a to ti zjistili tu cystu ted a to jsi už užívala ty léky na stimulaci a po té se ti to udělalo?měla si někdy před tím nějakou cystu?

kasa
13. srp 2009

Je tak to je jediný termín ,který bych vás určitě vidět nemohla,a asi by mi to Katrinko bylo líto,taťka totiž 12.9. slaví 55 a segra už má na to aby mohla přiletět i koupenou letenku a taťka zařízenou restauraci.No ,ale pokuď bych byla jediná tak je jasné,že vás budu moci vidět až příště a co o týden dříve.

katrin111
13. srp 2009

kurde kaso to je skoda to je zase u me jediny termin kdy muzu ja,pac je to jediny vikend kdy ma manza volno a jinak bych nemela hlidani............sakra baby

kasa
13. srp 2009

Ne já zatím neměla stimulaci,mám za sebou akorát tu hydrolaparoskopii,Peťa spermiogram,a vstupní vyšetření,víc se dovím zítra.U vstupního vyšetření právě zjistili,že tam něco na vaječníku je a proto mě poslali na tu hydrolaparoskopii.A do Ferťasu jsem se dostala díky mé gynekoložce,která mě postrašila,že jsem v přechodu,tak to mě Jaroš uklidnil,že zatim je to v pořádku.

kasa
13. srp 2009

Tak vem Samíka sebou ,však aspoň bude trošku sranda.

kasa
13. srp 2009

A zdravím Romču.Tak si to dneska holky ještě užijte. 🙂

rojenka
13. srp 2009

tak to jsou věci to čučím...tak kasi hodně štěstí zítra. 😉 ....mějte se všichni bájo jdu se koupat naložit do vany páááááááááááááá

j.cien
13. srp 2009

holky jsem mega prase,prave jsem sezrala CELE modre z nebe 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru