Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

beruska81
7. dub 2009

stálo jí to každé asi 60 tisíc, ten její manžel už nechce nic podstupovat, ona má 11letou holku přirozeně a teď nic, říkala, že zase zkouší IUI, byla minulý týden v Polance, pořád doufá, že se nějak zadaří

beruska81
7. dub 2009

měj se katrin, já taky pádím jdu si dát oběd, mějte se holky

verca777
7. dub 2009

papa

evcaa
7. dub 2009

ahoj holky to co ctu je fakt des ale nezoufejte budete mit mimiskyja tomu verim a vy samy tomu musite taky verit jinak to nema cenu

ja uz jsem od 7 vzhuru v 10 prisla tchynka na kafe tak jsme posedeli na zahrade a ted sla na veterinu se psem na infuzi ma spatne jatra tak ji zbyvy mesic zivota ☹ ☹ tak je z toho cel spatna se nedivim a to jsou dalsi nvydridusi ti vererinari 😠

evcaa
7. dub 2009

jinac ja jsem ted douklizela ale jen tak zlehynka aby se nereklo ani jsem prach neutirala to az ztra stejne budu znova vysavat ale jarni uklid nedelam v kvetnu menime plastaky tak mi to prijde zbytecne gruntovat kdyz budu malovat

michina
7. dub 2009

AHoj kelisky, tak včerejší hcg bylo 1039, takže roste... Jen doufám, že tam kde má... 😉

rona2
autor
7. dub 2009

Ahoj holky,konečně jsem se na vás došla podívat.
michinko tak to je super 😉 Jen ať roste! 🙂

rona2
autor
7. dub 2009

Konečně zase dobré zprávičky,tak dávej na sebe pozor mamino. 😉

beruska81
7. dub 2009

Jé michi gratuluju moc moc moc 🙂

spasinka
7. dub 2009

Michi, supeéééééééér!!! Je to tam, kde to má být, nestresuj, neboj se 😉

michina
7. dub 2009

Jeste negratulujte, až sse ukáže, že je opravdu v děloze, Kája byl včera radši při zdi, že mi jeste nebude gratulovat, páč nemáme vyhráno.. zatím je to jen biochemický těhu.. Ale já tomu věřím.. 😅

evcaa
7. dub 2009

michi bomba zpravicka je to uzasne ja tu ted sedim s nohama nahore klacvesnici na stehnech a misku s bramburkam a na pandoru (brichu) 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
7. dub 2009

gratulace obrovska tobe i manzovi co na to rikal tatka????

rona2
autor
7. dub 2009

Michinko,já myslím,že je to tutovka a je fajn,že tomu věříš a nestresuješ se.Tak pupíčkuj!!!!!

rona2
autor
7. dub 2009

No Evi tak tomu říkám veget. 🙂

luciik
7. dub 2009

Michi, parádá, obrovská gratulacéééééééééé 😵 😵 😵

j.cien
7. dub 2009

MIchinko tak to je NADHERA!!!!!!!!To je giga HCG a JE TO TAM !!!!!!!!!! 😉
A pristi kontrolu uz ti Kaja potvrdi,ze je to v deloze,na tom nejspravnejsim mistecku !!!!!!!
A vsechny !!!!!!!!

A te Luciku,jsi na rade!!!Tak sup prebrat tehu stafetu od Michinky ! 😵

rona2
autor
7. dub 2009

Cien Kájik kuká tam kam nemá 😀 ,proto to tam neviděl. 😀

rona2
autor
7. dub 2009

Musí kuknout pořádně. 🙂

j.cien
7. dub 2009

😀 no Rono jestli jsi docitala,tak vis 😀 vcera vecer jsme se tu strasne nachlamaly 😀 😀

j.cien
7. dub 2009

holky a mne to normalne nedalo,tak jsem ted musela docist cely vikend !!!!!ale aspon vim,jak probehl LUcikovi KET a jak Rozinky hafinka ma zasitou prdelku 😀

verca777
7. dub 2009

michi gratuluju)))teda vidim že šance napodruhe tady je...protže ja po včerejší nAvštěvě uvažuju jeslti do toho mam zase jit,,, 🙂

verca777
7. dub 2009

jo marti vera teda sem chytala tady zachvaty smíchu i s mym mužem 😀 😀 ale tak to ma byt

j.cien
7. dub 2009

jj, vcera jsem se popadala za bricho 😀 ,az se bojim,ze mi brzo sklapne 😲 ,jestli mi neuzraje zadne vajco,kdyz mam ten sprosty levnyFostimon......vyrobeny z moci menopauzalnich zen......nic proti zenam v menopause 😀 😀

j.cien
7. dub 2009

Holky a prvni davku Synarelu spereje dnes rano...se mi podarilo asi celou vykychat... 😠 😠 zachvat kychani,no neslo to zastavit...a to pisou v letacku NEKYCHAT ! 😠

verca777
7. dub 2009

😀 😀 😀 marto,proč bys neměla mit ani jedno vajičko ty si prdlaa 😀 pry z moči
tak nekychej!!!!!!tak to maš teda dlouhy protokol,,nebo co ,a to je na co ten synarel??

spasinka
7. dub 2009

jsem vás taky pak večer dočítala a chlamala jsem se nahlas, miláček si jen ťukal na čelo 😀
Věruš, taky mám dlouhý protokol, PRÝ se jim to za poslední 2 měsíce ve ferťasu osvědčilo. No důvod jako prase, ale hlavně, ať to vyjde a nám to vyjde, všechno vyjde nááááááám....holky, mi už zase hrabe 😀 😀 😀

j.cien
7. dub 2009

HOlky a ted jsem se nas...,prave se divam do PC a na ten Synarel se VUBEC nedoplaci!!!ANI KORUNA!!!
Takze jsme tech 200,- zaplatili teda fakt nevim PROC!
Asi na pytel cementu na tu jejich budovu 😠 😠

spasinka
7. dub 2009

Marti, tohle uz je fakt sprosťárna. nejde o 200 kč (tedy jasně, jsou to prachy), ale když se to spočítá korunka ke korunce a kolik jim tam chodí zoufalých lidí a že chtějí vydělávat i na tomhle...holky, jsem fakt poslední dobou tak vytočená 😠

verca777
7. dub 2009

no je t ov prdeli teda,,a ten dlouhy protokl vyjde ješt draž??než kratky protože včera mi říkal že nasadime příště něco jineho

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru