Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
22. srp 2009

Katrinko- prášek do pečiva.

radule82
22. srp 2009

A když už jsme u těch receptů, tak vám doporučuji upéct tohle, je to fakt boží, já za to dostala doma ŘÁD ZLATÉHO PEKÁČKU 😀

http://ekucharka.net/puncove-rezy-s-kokosem/

ale doporučuji na plech 30x40 (jak je uvedeno v receptu) dát 1,5 dávky těsta 🙂 jinak vše stejně 🙂

katrin111
22. srp 2009

radul to taky vypada nadherne uplne se mi sliny sbihaji...........ale asi je to taky hodne narocne ne????????

radule82
22. srp 2009

katrin vypadá to, protože děláš tři části, ale tohle zvládne i méně zkušená kuchařka 😎

radule82
22. srp 2009

Hlavně tam není co zvrznout 🙂

katrin111
22. srp 2009

no nekdy to mozna vyskousim 😉 vis na co mam chut???na bebe roladu

radule82
22. srp 2009

z bebeček jsem dělala nedávno Bebe-střechu s banánem a tvarohem, to byla fakt mnamka 🙂

Já totiž strašně moc ráda peču 🙂 a připravuji sladké dobrůtky 🙂

petra123
22. srp 2009

čauky holky mam otazku taky jste hned vypisovali papíry na genetiku???my jdem už ted v pondělí můj jel ted za mamkou at mu poradí co se tyče přibuzných a u mě je to lehké ale taky budu muset zavolat ještě,

a ještě jedna otazka pokud jste někdo tady holky s partnerem zdraví taky vás hned posílali na IUI??my s partnerem jsme zdraví.

katrin111
22. srp 2009

jeeeradul ja bych techtela mit doma 😉 to jsi teda sikulka me to moc nebavi a to jsem vyucena cukrarka

radule82
22. srp 2009

ahoj Peti - jj vypisovali 🙂 pak ho z tebou projde geneticka a pripadne ti da jakousi radu (u nás třeba v rodině hrozí tromboza, tak mi doporucila, at si zajde mamka a já na vyšetření)..

jj pokud jste zdraví a spermiogram je v pořádku, tak ti hned doporučí IUI 🙂

katrin111
22. srp 2009

ahoj petro ja uz si to nepamatuju ale myslim si ze sem vypisovala jen nejaky papir u sestricky jeste nez me pustili k sobkovi ale nevim zda tam bylo neco ohledne genetiky........spis tam bylo kolik merim vazim jak dlouho se snazime o mimco apod............ja mam PCO a manzel ten je zdravy tak jsme taky po ms sli do iui mela jsem clostilbegyt a pote pregnyl.........manza ma spermio ok

katrin111
22. srp 2009

ty jo tak my to fakt nevypisovali jen nam vzali krev ohl.genetiky a nikdy nam nerekli vysledky 😠

radule82
22. srp 2009

Katrin, nějak mě to chytlo už v dětství a už doma jsem pořád něco vymýšlela 🙂 ještě že mám pro koho péct ty dobrůtky 🙂

radule82
22. srp 2009

Katrin, to je jak to pořekadlo "kovářova kobyla chodí bosa" 🙂

katrin111
22. srp 2009

ty brdo tak to jo..........manza sladke buchty a zakusky moc neji a ani nejak nemuze ma cukrovku a samik ten kdyztak jen zobne...............takze bych to jedla jen ja ale tedka si dopravam 🙂

radule82
22. srp 2009

Tak ohledně té genetiky - drív přišly výsledky od přítele, protože nám (ženám) dělají i testy na to, zda jsme přenašeči cystické fibrozy... takze hned jak byly tak jsme se je dozvěděli 🙂 ale vzhledem k tomu, že se často u dr. střídáme, tak je lépe se ptát a ptát....

bellka
22. srp 2009

Koukala jsem na ty řezy, vypadají krásně a ani moc složitě, taky je udělám. Moc ráda peču, i když to moc nejím, ale Pavlík sladké miluje🙂 Petro, já už si to moc nepamatuju, ale myslím, že jsme byli na genetice ještě před 1.IVF ve Fertimedu, protože jsme přecházeli z jiného CARu a měli už za sebou neúspěch.

petra123
22. srp 2009

raduš a kači díky tak to jo a u tebe Katrin se to povedlo na poprvé ja už jednou clostil a pregnil před 3 lety brala a napsal mi je můj gynekolog ale 3 měsíce snažení a stejnak nic a ted doufám že to vyjde kura holky kéž by ale bojím se jako mala holka fakt nebojím se genetiky ale toho IUI a jesli to vyjde vím nemyslet na to ale musím to dát a mam ještě tyden pak volno potom pokud to vyjde na tyden odpolední tak doufám že to vyjde už se mi do práce nechce 😀

radule82
22. srp 2009

Belli, tak my pak řekni, jaký měly ohlas u vás ty řezy 🙂 P.S. tím rumem nešetřit 🙂 a opravdu jen kyselejší marmeládu 🙂 protože já ted dala půl meruňkové a půl rybízové a bylo to sladší...

katrin111
22. srp 2009

no my jak se pokazde ptali na vysledky genetiky tak tam porad nemeli nase vysledky.........

radule82
22. srp 2009

Peti, bojíš se toho zákroku IUI?

petra123
22. srp 2009

Katrin a jak dlouho to trvá ty vysledky:??u tebe to asi nebylo potřeba 😀

katrin111
22. srp 2009

petri jo u nas to vyslo napoprve a muj gyndar jeste nez jsem zacla chodit do fertase tako mi nekolikrat dal clostil a vzdy bezuspechu a az jak mi to dali ve fertasu a porad me kontroloval utz a nakonec asi zabral ten pregnyl,poprve me ta iui dost bolela skoro jsem tam omdlela a po tech dvou dnech jak mi delal reiui tak uz to bylo dobre a jeste jsem pritom chodila cvicit do fitka

radule82
22. srp 2009

Peti, za měsíc měl výsledky přítel, já až za měsíc a půl

katrin111
22. srp 2009

peti to sama nevim asi mesic mam dojem,ja taky vubec nedoufala ze by se iui mohla povest jsem mela v planu ze kdyz se nezadari tak 2.cykly ze pujdu na laparku

katrin111
22. srp 2009

no a tedka jsi asi bez clostilu ze????

j.cien
22. srp 2009

Holky koukam,ze dnes se tu vari a pece 😉 dala bych si to vsechno 😀 😀 Alesi a vcetne te pizzy s tatarkou 😀 😀 a jeste lepsi jsou chipsy s tatarkou 😀 😀 ale to uz je megaprasarna 😀

Holky prosim o radu,po OPU az budu schopna muzeme jet domu nebo se tam musime nejak dele zdrzovat 😕 nekde jsem cetla 6hodin... 😕

petra123
22. srp 2009

Katrin tak tobě to vyšlo na poprvé to IUI bolí??podle mých skoumaní je to vpravena jehla do dělohy a vpichnuté ty nej spermie a leží se na koze 10min a pak ja ani nevím dostanu nějaké léky hned po zakroku??

Raduš tak to jo víš ja to u mě je můj to dostane ty papíry a moje ani nedorazí ted tě pobavím šla jsem na zdravotní pojištovnu změnit adresu a hned jsme zažadala o novou kartičku a víš co se stalo (samo i pro přítele)a víš komu došla jenom jemu a mě doted nic 🙂 😠

radule82
22. srp 2009

Cien, az vstanes po OPU na své nožky, tak pak můžete hned jet... samozřejmě že ještě před odjezdem bude krátký pohovor s dr. ohledně toho, jaké je sperma, vajíčka, a jestli chcete ICSI nebo ne a zda chcete AH

katrin111
22. srp 2009

peti jj boleo me to spis take neprijemne nez nejaka bolest a lezela jsem asi 2minuty potom dolu.........a pak to zacalo mela jsem stavy na omdleni tak me sestra dala lehnout a dala mi vodu a potom algifen mela jsem take tlaky ze jsem se bala ze se tam poseru jeste doma az do vecera me bolely vajecniky ale pak uz ok...........nekdo to neciti vubec ale ja jsem ten typ ze i pri brani krve mi je nekdy ouvej 😀 😀 😀 😀 marti ahoooooooooj

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru