Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
22. srp 2009

Cien souhlasím s tebou - ještě že ta možnost umělého tady je a my máme taky všichni šanci 🙂

petra123
22. srp 2009

holky ještě jedna otazka dneska jsem 15DC a v pondělí budu 17DC jak mi DR dělal ultrazvuk tak řekl jen že se vaječníkům mocinky nechce a sliznice byla ještě mala ale bolelo mě bríško jak když mama mít ovulku ale ted už nebolí piju maliník a čaj na otěhotnění od báby Radnické ale IUI se děla i mimo ovulaci??setřička říkala že doktor podle ultrazvuku pozna kdy je ten zprávny čas a proto mě to překvapilo moc jim věřím i když mam velké obavy ale můj je na pohodu a klidny a je to velky hrdina že to se mnou všechno podstupuje a jsem mu za to moc vděčna že pravě on je asi doopravdy ten pravý chlap pro život 🙂

bellka
22. srp 2009

Cien, to ještě pořád řeším, jestli tam mám zůstat přes noc, protože si říkám, že z jiných CARů jezdí po hodině domů a jsou těhulky, ale na druhou stranu pojedu sama, tak zase řídit takovou dálku hned po KETu, no nevím. Petro, jj, ty vitamíny si kup, má to něco do sebe🙂

j.cien
22. srp 2009

Holky OMG ted smatram v papirech a NEMAM ten PROTOKOL...je mozne,ze si ho uz nechali nebo jsem ho ja krava nekde ztratila??? 😠

bellka
22. srp 2009

Cien, už si ho nechali, neboj!

bellka
22. srp 2009

Petro neboj, oni už si to pohlídají. Já se zrovna včera s Čepelákem dohadovala a předložila jsem mu svoje výpočty, ale nakonec jsme se domluvili a běda mu!

j.cien
22. srp 2009

fuj tajbl...a ja tu hledam jak tutan tutanovic...diky Bell 🙂

petra123
22. srp 2009

jo ještě byli jse na gluko něco to co se pije v těhu jesli nemáte cukrovku??holky musím se objednat no ještě nevím kde???nevím jesli to dělaji i někdě na poliklinice v Kopřivnici nebo jen v nemocnici v NJ

radule82
22. srp 2009

Belli o jakých výpočtech ses s ním dohadovala?

radule82
22. srp 2009

Peti, vůbec netuším...

bellka
22. srp 2009

Jestli KET v pondělí nebo v úterý, protože mám cykly co 30 dní, ve středu mi píchli Pregnyl, aby došlo k ovulaci, to znamená, že cca za 36 hodin, to bylo ve čtvrtek v noci, embryjka mají 96 hodin, což vychází z pondělka na úterý.

j.cien
22. srp 2009

petro nic na cukrovku mi netestili...take nevim...jen nam brali krev rovnou tam v polance,spermio,pak jeste horm.profil...a holky nevite,jestli se dela vysetreni na chlamydie automaticky nebo nam ho vubec nedelali??To mi nejak uniklo...

jjBell,jake vypocty??Ovulace??

petra123
22. srp 2009

bell taky jsem zvědava nechavam to na nic a jak jsi napsala chraň je Bůh aby to nevyšlo!!!!! 🙂

Radu fakt no jsem taky na to čuměla připada mi to nějaké hektické bo kamoška chodí taky do Polanky ale chlap je trochu pomaly ve spermijkach a už 3 měsíc čekají na stimulku a tak a ona taky nic takového nezažila a nevím jak by přišli na to že bych měla jít na cukr???

petra123
22. srp 2009

holky sedím nad tou genetikou a jak přijede můj od mamky tak volam mojí mamce bo jak mam vědět co jsem měla za nemoci v dětství 😀

radule82
22. srp 2009

Belli, to zas muším pochopit, at jsem taky chytrá... takže jsi počítala 96 hodin od čtvrtku noci?

j.cien
22. srp 2009

ty vypocty..sakra..nezbyva nam,nez jim verit...mne take Kaja pri UZV v patek rikal,ze budeme jeste pokracovat v Puregonu...a pak si volal sestru aby zjistil,kdo z lekaru slouzi v nedeli...a pak mi rekl,ze teda to udelame jinak,ze Pregnyl bude uz v patek -vcera vecer a OPU v nedeli a ne v pondeli,jak puvodne chtel....
Tak se jen modlim,at jsou jaja uz zrala...a DOUFAM,ze to tak nezmenil jen proto,ze ma Koutna dovo a v pondeli budou mit asi fofry....sakra...radeji ani nemyslet... 😕

radule82
22. srp 2009

taky mi v té genetice pomáhala mamka 🙂 protože tam píšeš narození a úmrtí rodičů tvé matky a otce atd... no kdo to má vše vědět, že 🙂 a závažné nemoci

radule82
22. srp 2009

cien, tady tohle mě fakt vytáčí!!!

j.cien
22. srp 2009

Petro to tak neprozivej...proste napis bezne detske nemoci,pokud nic vazneho nebylo...to bys prece vedela,ne?
A nemas treba nadvahu,ze chteji to vys.cukru??

petra123
22. srp 2009

J.cein hned ti na to odpovím mam boreliozu tak jak chodím na infekční do Poruby tak mi v krvi našli obrané látky na chlamidie a tak jsem tu zprávu dala hned Sobkovi a ten nam test na chlamidie udělal i když před 3 lety a ted před 4 měsíci dopadl negativně tak prí ještě jednou nam je udělal a můj si to šel dělat sám musel jsi vzít tyčinku specialně na to udělanou a pak si strčit kouset trubičky do trubičky a pak dát do nějaké lahvinky malinkate s roztokem a adát do laboratoře chudáček můj ale vydržel to i když říkal že první mala proběhla bolestivě trošku ale od sestřičky si to nenechal dělat 😀

radule82
22. srp 2009

jj taky jsem se opravdu zaměřila jen pouze na závažné nemoci... a pokud jsme přesně věděli příčinu úmrti tak taky... jinak jsem nepsala

radule82
22. srp 2009

Petro, zkus psát s čárkami, někdy se to dost špatně čte, co píšeš 🙂

bellka
22. srp 2009

Petruš, ten cukr se dělá až v těhu, aspoň o jiném nevím. Cien, počítali jsme, kdy udělat KET, aby sliznice odpovídala těm 96 hodinám jako přirozeně, takže proto.

bellka
22. srp 2009

Mě to zas padá, OMG! Špatný signál, tož mi to kapečku trvá😉

j.cien
22. srp 2009

Tak v tom pripade nam test na chlam. nedelali...dela se to ale i z krve...no 😠 nic,jestli to nevyjde,tak to budu chtit vysetrit a vcetne imuno 😠 😠

a Petro boreliozu mas jakoze aktuni nebo jen protilatky,ktere svedci o tom,ze se tvuj organismus s borelou setkal...pac to ma skoro kazdy 🙂

j.cien
22. srp 2009

jj Bell,uz jsem se zorientovala 😉 ...ale stejne se bojim,ze oni to delaji malinko tak,aby se to hodilo jim...Ale zase musi prece vedet,co delaji a my jim MUSIME verit a ne se v tom stourat,jak to delam ja 😀 😀 a furt 😀

j.cien
22. srp 2009

holky jdu zas mocit...dnes uz po 11te?!!!OMG!!!a pak leham ...

radule82
22. srp 2009

Cien, tak zítra držíme pěstíky!!!!!!!!!!!!!!! Tfuj, tfuj, tfuj 😉 😵 😉

bellka
22. srp 2009

Cien, jj, poprvé, podruhé jsem se v tom taky nešťourala, ale teď už chci vědět, kdo, co, jak, proč a prostě všechno😉 jen si jdi lehnout. Jdu vzbudit Pavlíka, ať pak v noci spí, bo má zítra denní🙂

katrin111
22. srp 2009

petro ja na ten test cukrovky jit musela me tam sobek poslal...........

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru