Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
29. srp 2009

Radulko kez bys mela pravdu...uf,to cekani v nejistote..vsak vis,jake to je 😕
Uzijte si grilovacku!U nas ted prsi,ale odpo se ma vyjasnit 🙂

j.cien
29. srp 2009

Kasi ahoj,ty jsi teda koukam ranni ptace! 😀

radule82
29. srp 2009

JJ Cien, vím, vím 🙂 Ale příště bych to udělala jak ty, nečekala bych na 16 den ale zašla bych si dříve na gyndu na krev 🙂 Myslím, že to tak máš v plánu udělat 🙂

Cien, strašně moc Ti přeju, aby Vám to vyšlo!!! 😉

kasa
29. srp 2009

Cien neboj vyjde to ,rozjíždíš těhu vlnu,hlavně na to nemysli i když je to těžké,protože se tím stresuješ a to bobečkům neprospívá.

j.cien
29. srp 2009

jj,v patek tj.tyden po ET bych chtela jit na krev..nevim,jestli to neni brzy..ale po PKto snad by uz v krvi neco bylo...pokud tam bude OOprd,tak jdu hned do prace...Radul tobe prisla po ET mrcha jakoby v terminu?

kasa
29. srp 2009

Cien myslím,že je to ještě brzo na stresování.

j.cien
29. srp 2009

Kasi jsi hodna,nemuzu rict,ze bych stresovala...ale vypnout mozek neumim 😀 proto chci jit za tyden do prace,at nemam cas myslet na sebe 🙂

radule82
29. srp 2009

Cien, ne prisla pozdeji 🙂 asi o pet dni, ale myslim, ze v tomhle pripade je to normální, protoze to posunuti je podle me ovlivneno tim vsim "hnusem" co do nas perou na stimulaci, pak ten utrous atd 🙂

kasa
29. srp 2009

To jo,ale s tím testováním bych ještě počkala. 😀

radule82
29. srp 2009

Holky tak já se loučím, večer jsem ale ještě nakouknu 🙂 tak pěknou sobotu 🙂

j.cien
29. srp 2009

jj.to je pravda,hormony mi lezou i usima..prdel me boli od teh agolutinu fest 😠 a s Utrousem jsem se vcera seznamila poprve 😀 😀 ted bude mym spolecnikem 3x denne 😀

j.cien
29. srp 2009

pa Radul,tak vecer take nakouknu 😉 🙂

bellka
29. srp 2009

Radulko, užijte si grilovajdu🙂 Cien, mě ms taky dorazila o 5 dní později, ale radila mi jedna dlouhodobá snažilka, teď je těhulka, nechat si 7. den po ET nabrat krev na progesteron, musí být nad 50, jinak si hned nechat píchnout agolutin a ona si hned nechala nabrat Hcg a měla nějak kolem 10. Ale neboj, Ty to zvládneš, beruško🙂

petra123
29. srp 2009

čauyk holky tak cco vše proběhlo jak má a jsou tu nové těhulky 🙂 😉

holky ja nic někdy zabolí v podbřišku zavadím utroš a mam pocit že se nepovedlo bo cítím čípek no nevím začínam se bát ☹

bellka
29. srp 2009

Petro neboj, upřímně, podle čípku bych to ani nepoznala, příznaky jako na ms mělo spousta těhulek, ale taky víme, jaké jsou šance u IUI, ale jsou. Ona velká útecha je, že při neúspěchu se může další měsíc opakovat. Tak nestresuj, protože nic není nemožné🙂

abig
29. srp 2009

Ahoj holky. Sobota zamračená, tak koukám, že je vás tu víc.

J.Cien: ani nepřemýšlej nad nějakou ms ... ty ji totiž nedostaneš 🙂
Já to dostala ms přesně v den, kdy bych jí dostat měla. Ale určitě je trhlé čekat 16 dní na krevní test, když ti ho udělají v jakékoliv laborce, ale dřív jak 10 den bych tam nešla.
Držím vše, co se dá ... výjde to.

bellka
29. srp 2009

Abig ahoj, u nás naštěstí přestává pršet a začíná se vyjasňovat🙂

petra123
29. srp 2009

bellko v Karviné se vyjasnuje jééé u nas v Příboře ješt zataženo ale už neprší a díky za podporu a jaka je tam šance 40% říkal Sobek??

katrin111
29. srp 2009

petro me rikal jaros ze mi dava sanicu jen 10% a vidis povedlo se u nas napoprve...........takze na zadne procenta holka never a nemysli na nejhorsi.............drzim pesti 😉

petra123
29. srp 2009

katrin díky ty jsi zbořila míty 10%jen a povedlo se 🙂 no uvidíme dělal mi to Holub tak uvidíme a přestala jsem hulit bo říkal že mam pak větší šanci a držím se 6 dne v proůběhu nekouření 🙂

bellka
29. srp 2009

Petruš, na % se nedívej, šance je a buď ráda, že můžete IUI zkoušet pořád. Myslím, že to řeknu za 99% holek, co tu šanci nemají. Já mít aspoň jeden vejcovod, tak to nevzdávám a zkouším IUI pořád😉

bellka
29. srp 2009

Katrinko ahoj, Tobě určitě konečně to ochlazení přišlo vhod, viď?

petra123
29. srp 2009

bellko ty nemáš vejcovody?? 😉 to neměla i ma kamoška a už ma kluka měsíčního 🙂
a neboj budu pokud jsem zdrava tak proč to nezkošet na IVF nemam tak nic jiného nas stejně nemine a je to prakticky zadarmo a ještě jsi pod odbornym dohledem tak nic jim neujde 🙂 ne jak mému neschopnému gyndařovi 😝 🙄

petra123
29. srp 2009

holky jsem někdy taková hromadka neštěstí a moc bych si přála aby to vyšlo a bylo ale mam pocit že to tak lehké nebude ☹

abig
29. srp 2009

bellka: já jsem sice úplně v pořádku, ale IUI u nás ani nedělali, manžel má špatné spermio, tak jsme si mysleli, že bychom mohli mít IUI mezi dobou k dalšímu IVF a bylo nám řečeno, že by to bylo k ničemu.

Po kontrole po IVF mi Jaroš řekl, že to máme zkoušet přirozeně, že teď máme velkou šanci na přirozené početí, tak na něj valík bulvy a říkám i s manželových spermio ? Když Sobek řekl IUI je zbytečné a Jaroš mi doporučuje domací snahu (jako bychom to přestali dělat, když nám doporučili IVF, že K). Jaroš řekl, že i zázraky se dějí ... tak možná naivně cpu manžela vitamíny ..

katrin111
29. srp 2009

beelli jj ani nemluv konecne je pro me dobre pocasi ale prset by nemuselo......ale co,hlavne ze se ochladilo......petro ja si myslim ze cigarety to nejak tu plodnost neovlivni....znam plno silnych kuraku a v poho otehotnely.........ja jsem nekurak,manza kurak............taky jsem si vubec nedavala s tou iui nadeji........jen jsem to chtela zkusit a hlavne najit pricinu proc nam to nejde............

petra123
29. srp 2009

katrin tak u vas to vyšlo to je super u nas to taky normal nejde chlap je v normálu a ja taky ale stejnak nic tak doufám aspon v IUI

bellka
29. srp 2009

Abig, jen ho pěkně cpi vitamínama, ani nevíš, kolik takových zlepšených spermio už tady bylo. To mě štve, že by Sobek u všech dělal nejradši hned IVF, bo to něco stojí. Místo aby vybrali ty nejlepší spermie a udělali IUI. Petro, jj, nemám ani jeden, kdybych ho měla, věřím, že už máme doma mimuško, tak si budeme muset ještě chvilku počkat, no.

j.cien
29. srp 2009

Belli diky za tip 😉 a den ET se pocita jako prvni den z tech 7mi?Nebo kdyz byl ET ve CT,tak si ten progester.necham vzit take zas ve CT?

petra123
29. srp 2009

bellko tak že čekaš na darkyni že?? ☹ ona taky čekala říkala dva roky ale nakonec to vyšlo v 35 konečně má doma drbečka tak to mocinnky přeji i tobě ani nevíš jak 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru