Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

petra123
29. srp 2009

capenko tak to mnoho štěstíčka neboj to vyjde 🙂 moc ti to přeji 😉

asmeena
29. srp 2009

radul: jojo užívám, hlavně že nemusím do práce. Horší to bude za týden, až budu opět vstávat ve 4:30, to budou těžká rána.

petra123
29. srp 2009

ASMENKO MĚ TO ČEKÁ příští tyden ale mam odpolední a ještě ktomu pondělí a utery budu spát sama doma bo můj jede na služebku a ja se ještě v domečku bojím sama to zase budou probdělé noci 😅 🙄 😕 ☹

asmeena
29. srp 2009

jo, tak to bude chtít na noc pořádného panáka a co nejdřív usnout. 😖

radule82
29. srp 2009

asmee, taky si nikdy na to ranni vstavani nezvyknu, ja musim vstavat každý den v pět ráno 😅 😅 😅

asmeena
29. srp 2009

radul: a ty děláš co?

asmeena
29. srp 2009

holky pro dnešek se musím rozloučit a jdu se věnovat rodince.Pá pá a pěkný večer
Evičko: pořád se koukám na tvoje fotečky, Daník je úplně úžasný a ty jsi moc krásná maminka. 😵

petra123
29. srp 2009

asmenko to nejde zahajila jsem prohibice nekouři nepít a čekat na testu dvě čárky 😀 😅

radule82
29. srp 2009

Asmee, dělám v kanclu na personálním 🙂

petra123
29. srp 2009

raduš to bych jednou chtěla dělat v kanclu ale musím prvně si udělat nastavbu at pak jednou jak budou dítka větší a půjdu do práce tak dělám jen na jednu směnu ☹ 🙂

katrin111
29. srp 2009

EVICKO prosim te kde je v havru ten obchudek s kocikama?????jak si mi rikala nekde u mestskeho uradu........popis mi to jak pojedu smerem od obi k elanu.........a potom???? 😅 😅 😅 😅 v utery se jedem i do havru podivat pac jeden co shanim neni nikde jen na netu............jinak pekny vecer kelisky............

radule82
29. srp 2009

Katrin a jaký máš vybraný?

bellka
29. srp 2009

Capenko, budu držet pěstičky🙂 berušky, přeju dobrou nocku a pěkně se vyspinkejte a Cien, Ty pěkně pupíčkuj, ale myslím, že už jsou broučci zabydlení🙂

radule82
29. srp 2009

Belišku, krásně se vyspinkej 😉

evcaa
29. srp 2009

ahoj holky zdravim vas snazilky moje

katrinko jestli pojedes od obi k elanu tak u elanu se das na svetelne krizovatce doprava a pojedete porad rovne a po prave strane bude mestsky urad a po leve strane mestske kulturni stredisko takze tam zaparkujete a je to hned v mestskem urade z ulice jakoze od cesty to uvidite preju dobre porizeni kdyby neco tak zavolej cislo mas v IP

evcaa
29. srp 2009

nic holky moje pujdu za tema myma milackama jirkou a sestrenkou pijeme sampano s ananasem mnamka 😀 😀 😀 ted jsem dojedla pizzu a predstavte si k narozeninam jsem si poridila orbitrek jsu tlusta jak beca dnes se me chytla depka v avionu protoze sem nic neoblikla tak jsem rikala ze do vanoc pujde dolu nejmene 10 kilo to uz nebude zadna pizza 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kasa
29. srp 2009

Taky budu na tebe myslet Capenko a drzet pěstičky.Holky nevíte o nějakém levnějším ,pěkném penzionku v Ově,teď jsem mluvila se segrou,a jak bude mít tu svatbu ,bude muset tady ubytovat tak 12 lidi. 😀

kasa
29. srp 2009

Neboj Evi te´d jak budeš běhat kolem Danečka tak kila půjdou dolů sami. 😀

petra123
29. srp 2009

holky nevím nevím ale mam uplné křeče v podbřišku až se bojím že ten utroš asi moc nezabírá do dneška byl na pohodu ale ted že by to bylo zahnizdování??,jsem zmatena mam strach že se to asi nepovedlo ☹

j.cien
29. srp 2009

Capenko hodne stesti na OPU!At jsou krasne a at je jich fest moc 😉 !
Nocleh po ET jsem zaplatila,ale cca v 17h jsem zdrhla...pac nahore meli plno a tak za tech 300.- jsem mela jako spat na tom "pooperacnim pokoji" s dalsima zenskyma...a to mi teda nevyhovovalo..tak pro me prijela segra a vzala si me k nim do Sternberku-cca 20min autem.
Domu jsme pak jeli tech 130km druhy den.

Asmenko zdravim te a rada te tu vidim 🙂 jj.zbyle 3mame zmrazene,byly kvalitou c-d a tusim 9,10 a11bunecne...Koutna rikala,ze by byla skoda je nezmrazit...tak jsem nevahala...delily se sice pomaleji,ale zily po tech 4dnech,takze jsou napichnute AH a na ledu 😉

j.cien
29. srp 2009

Dobrou holky Kelisky 🙂 jdu si strcit 2 Utrouse a nechat si zdat o tech prdolach,co ani nedaj vedet,jestli tam jeste jsou... 😉

asmeena
29. srp 2009

cien: a kolika buněčné ti zaváděli. To i na zamražení jsi měla hodně buněčné, protože mně zamrazovali 5 a 6ti buněčné 😖

asmeena
29. srp 2009

Peti: doufej a raději taky pupíčkuj, třeba se pořádně zahryzávají.

petra123
29. srp 2009

asmenko hladím a pořad je prosím at moc nevyvadějí a drží se holka moje bo to bude asi holka 🙂 ale uvidíme moc si to asi přeji ale ted je klid asi jsem unavena možna už ale dneska jen ležím na gauči a nic nedělam jen papam dobrůtky ale bojím se a ted předemnou odpolední to budou teprve nervy do pátku už ale ve čtvrtek zkusím test at vím na čem jsem ☹

asmeena
29. srp 2009

peti: nesmíš stresovat, lepší je asi se něčím zabavit, aby na to člověk tolik nemyslel. Nejhorší je, ale že pořád doufáme a raději se šetříme s nadějí, že tentokrát to už musí vyjít a nedokážeme od toho odpoutat pozorost a jenom řešíme, kdy bude ta správna doba na testování. Dak ti moc držím palečky, aby to byl tvůj případ a na testíku si našla // 😵 .

kacza.b
30. srp 2009

krasne ranko kelisky

vcera jste teda byly pekne ukecane 🙂 ja vcera slavila s tchynovcama,babkou a mamkou a jejim pritelem tak jsem se na konicka ani nedostala 😅
a pristi tyden znova,bracha ma 4.9. 40cet tak to slavime spolu,jako kazdy rok....nejak ty roky leti ☹

cien pekne pupickuj a petro123 ty taky,moc drzim palecky at tam jsou //

bellka
30. srp 2009

Dobré ranko, berušky, přeju krásný den🙂 Petro neboj, i když se to lehce říká a hůř provádí, mysli pozitivně, aspoň to zkus. Cien, myslím na Tebe moc, moc, moc🙂 všem krásný den😉

radule82
30. srp 2009

Dobré ránko Belli a všem holčinám, které ještě spinkají 🙂 a připojí se později 🙂

radule82
30. srp 2009

Belli, tak copak budeš dneska dělat a co máš v plánu vařit? Já včera vytáhla z mražáku vykostěné kuře, tak bych chtěla udělat roládu se slaninou, vaječinou, sýrem a na obarvení tam plácnu hrášek a papriku .... nevypadalo to vůbec složitě, když jsem hledala včera recept na netu 🙂)))

kasa
30. srp 2009

Dobré ráno kelišky. 😀
Tak tady už to žije,já už taky bantuji od 6 hod,ale ten náš slavný počítač jsem chtěla nechat trošku pospat při té neděli. 😀 😀 😀 .Je už to takový dědeček.A teď už ho vypnu zase až večer ,tak ať to chudák vydrží.
Cien,Peťko vy hezky odpočívejte.
Radulko to zní hezky ,ten tvůj obidek. 🙂
Belli a co ty dneska podnikáš?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru