Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
2. zář 2009

cienko a vyfoť nám tvůj testík, ať se můžeme taky pokochat.

j.cien
2. zář 2009

Ahoj Asmenko,tak jak se citis-dovolenkove? 😉

JJ,jsem nadsena i z toho ducha...pac do regulerni tlustice ma jeste daleko...ale pevne verim,ze zitra tam bude zase 🙂

j.cien
2. zář 2009

Asmenko jsem 1OOlet za opicakama...nemam digi fotak....

asmeena
2. zář 2009

nemáš ani na mobilu? To nevadí, hlavní je, že ji tam vidíš ty a Peťa. Je možná dobře, že jsi měla tak dlouho PK, to si myslím, že má taky hodně vliv. A vy jste si dávali ISCI?

j.cien
2. zář 2009

Ani na mobilu...a jak se to pak z mobilu posla nA KONIKA????kdybych znasilnila nejakou navstevu....

JJ,ICSIbylo,myslim ze jen diky tomu se oplodnilo 6z 6ti..1pak po 48h zaniklo

kasa
2. zář 2009

Ahojki právě jsem dorazila domů a přečetla si tu úžasnou zprávu a taky tady bulím.Já to říkala,že Cien těhu vlnu odstartuje,takže teď už jen výborné pokusy a pod vánočním stromem se sejdeme všichni těhu nebo už se svými broučky v náručí. 😀 😀 😀 😀 .Nic musím končit jdeme ještě na návštěvu.Tak pa pa Cien gratuluji a odpočívej.

j.cien
2. zář 2009

Kasi ty jsi nas zdroj kelisackeho optimismu 😉 🙂

kasa
2. zář 2009

No já si říkám,že s úsměvem jde všechno líp,a řídím se heslem Přej a bude ti přáno ,dej a bude ti dáno,ikdyž to už se dnes moc nenosí,ale já už jsem holt taková. 😀 😀 😀 😀

kasa
2. zář 2009

Vcelku mě mrzí ,že vás nepoznám osobně,ale snad příště to vyjde. 😀

bellka
2. zář 2009

Berušky, všechny vás mocinky zdravím🙂 Cien, zlatínko, já na Tebe v práci myslela a jak jsem dostala Tvoji sms, tak husí kůže a slzy, OMG. Holky v práci, prý co se stalo a já jenom: vyšlo to, jsou tam dvě a ony: co dvě? A já: čárky. A ony: vůbec nevíme o čem mluvíš. A já: to nevadí. Přeju krásný večer a Cien, držím i nemožnééé🙂

kasa
2. zář 2009

Ahoj Belinko jak se mají babičky adědečkové a co žvížátka a Peťa doma.Asi se někdy za tebou přijedu na žvížatka podívat. 😀

kasa
2. zář 2009

Evi, Daneček je úžasný,je vidět,že si to mateřství krásně užíváš. 😀

j.cien
2. zář 2009

Bellinko diky moc,vkradaji se obavy..a to si nechci pripoustet..a sakrys bricho boli a citim teplotu...ale merit se nejdu!

radule82
2. zář 2009

Cien, zítra se chystáš na krev že?

j.cien
2. zář 2009

JJ,chtela jsem zitra..to je ten 7.den,jak rikala Bellinka,ze se ma vzit krev na progesteron...slyselas o tom take?A pokud je nizko..tak hned pichnout Agolutin...ale mam pocit,ze Agolutin ma mene progest.nez ten Utros,co beru...tak vaham.....

radule82
2. zář 2009

no cetla jsem si o tom , jak psala minule Belinka, ale vubec jsem o tom nevedela 🙂

radule82
2. zář 2009

holky, přeji vám krásnou noc a cien jen at sílí // !!! 😀 Zítra tady zas nebudu, takže sem nakouknu až v pátek 🙂

bellka
2. zář 2009

Cien, když už máš na testíku //, tak už bych si ten progesteron brát nenechávala🙂 Radulko, tak až v pátek? Já teď absolutně nestíhám, bo dělám dvanáctky a jsem úplně vyčerpaná, OMG! Ale to důležité mi neunikneee🙂 přeju všem dobrou nocičku a krásné sníky, berušky🙂

j.cien
2. zář 2009

Dobrou noc zlaticka 😉 a verim,ze diky vasi podpore,tam zitra rano zase budou II 🙂

kacza.b
2. zář 2009

to vis ze tam budou a budou azdy den silit!!! ty nase stastna tragetko 🙂

cien prosim te kdyz jakou si mam koupit kyselinu listovou,kterou mi doporucis? nebo jake jine vitaminky pred pocetim. at uz to zacnu brat pri te cekacce. jo a psala jsem si s vercou 😵

kacza.b
2. zář 2009

sraz kelišek v haviřově dne 12.9.2009
katrin
rona
kacza
rozinka
asmeena
Evča a Daneček

V restauraci Stolárna.

holky pripiste se prosiiiiiiiiiiiim

kacza.b
2. zář 2009

kelisky srazik se blizi a nikdo se nepripisuje tak jsem vam hodila tabulku na oci pro dopsani 😉

j.cien
2. zář 2009

Super,tak budete spolu s Vercou spolu prozivat spolecne vase stastne darcovske IVF 😉 .
Kaczko asi je jedno,jakou listovku...myslim jedno od ktereho vyrobce..a k tomu urcite omega nenas.kys.nejlepe s vysokym obsahem DHA .Ja to beru zvlast,ale je to i dohromady treba v pripravku Femibion s DHA nebo Calibrum babyplan...nebo Folgravid a urcite i v jinych...
Jinak jeste stale beru ten Femigard,jak mi doporucila Asmeenka...ja ho brala hlavne proto,abych nemela cysty...ale ty jsem pri nem mela stejne...

j.cien
2. zář 2009

sraz kelišek v haviřově dne 12.9.2009
katrin
rona
kacza
rozinka
asmeena
Evča a Daneček
j.cien 😉

V restauraci Stolárna.

holky pripiste se prosiiiiiiiiiiiim

kacza.b
2. zář 2009

cien hlavne at po tom nekynu 😒 po calybrum plan se pry kyne . budu muset navstivit lekarnu a zdelim jim co teda chci 😀

kacza.b
2. zář 2009

psala mi i lajcikova,tak nabiram info.

kacza.b
2. zář 2009

jjjj cien dorazi ntaky i velerybkou v brisku a co spasinka dorazi s tebou?

j.cien
2. zář 2009

Kaczko vis,jak je to s tim kynutim...z zadne malinke tablety clovek nepribere ani deko...maximalne to zvysuje chut k jidlu,takze je to pak na te discipline..na tom se proste hlidat a nedelat ulety typu chipsy s tatarskou 😀 na to jsem specialsita ja 😀

kacza.b
2. zář 2009

takze koukam ze na sraziku bude prevazne stara garda 😀 a co ti novejsi co jsem jeste nemela moznost poznat osobne??????

kacza.b
2. zář 2009

chipsy s tatarkou 😀 😀 😀 no neco koupim,mela jsem vzdycky jen kyselinu listovou,ale chtela bych i neco k tomu at si to telicko na to pripravim. a hlavne pozitivni mysleni 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru