Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
3. zář 2009

Už jí vidím, je taaam a je Tvojeee🙂 mám husinuuu, OMG.

evcaa
3. zář 2009

cely nas rozhovor 😀 😀 😀 😀 😀

j.cien
3. zář 2009

😀 takze ji take vidite?!Huraaaaaaaaaa! 🙂

evcaa
3. zář 2009

nic my jdem koupat do velke vany dnes poprve 🙂
zatim pa holky kdybych se neobjevila tak dobrou

marti jak budes chtit predelat jeste nejake fotky tak je posli a ja to udelam neni problem treba kerinky nebo peti

j.cien
3. zář 2009

Evinko jsi zlaticko,,spis bych se to mela naucit..ale jsem na to Tutan Tutanovic Tutanov 😀

bellka
3. zář 2009

Ty dupo, jasně že jí vidím i já na mobilu, super🙂 Evi, asi jsem mimoň, ale tomu rozhovoru nerozumím.

kacza.b
3. zář 2009

krasny vecer holky kelišovske

cien a ja ji taky vidim a je krasna!!!

evco to me pobavilo ze si mysleli ze je ten testik tvuj 😀 a danik na videu sladoucky 😵

j.cien
3. zář 2009

Beli nez mi to Evca udelala s tou fotkou,tak se Evci holky koukly do jejiho aĺbicka a ona tam v ten moment mela tu móji fotku..´tak si myslely,ze Evca je znovu tehu 😀

Ahoj Kaczko,jak bylo v praci?

Evicko at se Danikovi libi koupanicko ve velke vane 😉 a to se mu urco bude moooc libit 🙂

bellka
3. zář 2009

Jo tak, vždyť říkám, že jsem mimoň😀 Kaczkooo, no konečně jsem na Tebe narazilaaa🙂

kacza.b
3. zář 2009

no jsem tady a za chvili zase do prace,ale dneska mam posledni 😉

dneska me stiply tri vosy mam dvojte stehno,ale hlavne ze nemam alergii

bobinka1
3. zář 2009

bell na 9 v Olomouci,bojím bojím ☹

kacza.b
3. zář 2009

bellko doufam ze na ten srazik dorazis 😉

kacza.b
3. zář 2009

bobinko drzim moc palecky a neboj nic to neni 😉

bobinka1
3. zář 2009

kaczi díky já vím,jen se bojím ,aby tam něco bylo

j.cien
3. zář 2009

Bobi tfuj tfuj tfuj a fakt se neni ceho bat!!Budes spinkat,pak malinko boleni..jako pri MS a za pul hodinky jsi OK,jdes do sprchy a sup za dr.na pokec 😉 bude to OK,opravdu se neni ceho bat 🙂

Kaczko chudacku,tak te postipaly ty svine pruhovane?! 😖

kacza.b
3. zář 2009

neboj bude a te nejlepsi kvality 😉

bobinka1
3. zář 2009

holky díky utíkám na ordinaci a pak spát zítra večer napíšu páááá 😉

kacza.b
3. zář 2009

jo svine pruhovane,mam uplne rozhavene stehna 😀 😀 😀 a chodim nejak zesiroka 😀

kacza.b
3. zář 2009

ja taky mizim. tak holky na zitra pfuj,pfuj pro stesti at jsou tam jen same pozitiva!!!

bobinko tobe krasna vajicka a tobe cienko krasne ciselko HCG

michina
3. zář 2009

Marti, ty máš na testu čárku!!! Huráááá!! Tise rikam, že ji tma vidim a to jsem jen koukla do tveho alba, aniz byhc vedela, že tam je, jen jsem si vsimla, že mas album, tak jsem mrkla... zitra mi muis hned na skype napsat, jak dopadla krev!!! 😎

bellka
3. zář 2009

Kaczko, zítra budu mít služby a budu hned vědět, jak na tom jsem, takže hned nahlásím🙂 Božátko, foukám na bodance, ať nebolí🙂 Bobinko, zítra budu mocinky myslet a ještě víc držet palušky🙂 tak už jdu do pelíšku, ráno nekompromisně zvoní budík, OMG. Přeju vám, berušky, dobrou nocku a krásné sníky, sluníčka🙂

kacza.b
3. zář 2009

diky belli jsi zlaticko,a koukej si to zaridit uz s tebou pocitam 😉

kacza.b
3. zář 2009

tak jsem jeste nakoukla na to tema apolinar 😠

dobre jsi jim to cien nandala a evca tomu dodala tu tresinku na dort a vytrela jim zrak 😉

sido
3. zář 2009

ahojki nedá mi to nereagovat na ty husičky z CAR Apolinář 😀 😀 😀 cienko vůbec nikam jinam než k nám nechoď my tě nedáme 😉 😉 😉 😀 😀 😀

kasa
3. zář 2009

Ahojki sluníčka,Cien super,potichounku gratuluji,já to říkala od začátku,těhu vlna začína.Hurá. 😀 😀 😀 😀 😀

kasa
3. zář 2009

A hned příští týden na srazu vymyslete další termín,chci vás taky všechny poznat. 😀 😀 😀

kasa
3. zář 2009

Další kulatiny slavíme až příští rok v září ,Peťovou 40.A už mám vymyšlený ten nejkrásnější dáreček přece dvojčátka. 😀 😀

rona2
autor
3. zář 2009

Evičko tak jsem skoukla co jsi napsala na Apolináře a nestačím se divit, 😀 znám tě podle tady naší drbárny úplně jinou,ale hezky jsi to napsala,je to pravda.Co tady čumí husy. 😀 😀 😀

larri
3. zář 2009

Rono,cumim tady jenom ja a uz nebudu.

Slo o jinou diskusi,kde to Cien a jeste jedna trochu prehnaly a napsaly jedne od nas trochu drsnou odpoved.

smilers
3. zář 2009

tak jsem si cetla zminovanou diskuzi, a dle meho se zbytecne hasterite, kazda ma svou pravdu, nekdo proste chce verit , ze drazsi lek je lepsi, proc mu to nenechat, to same v opacnem pripade a to ze testovat v pripade cien paty den po ET je blbost, tohle je uz prece jeji vec, vzdyt musi pocitat se vsim, i s tim, ze pregnyl to muze delat, a nebo to proste je pocinajici tehu, ja testovala 8 den po et, rano carka neviditelna, odpoledne uz hezka, brala jsem to ale proste tak, ze to asi vyslo,ale ze to taky muze byt jen plany poplach, ja nevim, nekdy me tady pripada, ze se tu resi az prehnane horlive, je to jen muj nazor, vzdyt vsechno se da v klidu probrat, popripade si to vysvetlit pres IP, pac nezasvecene duse nejvice prilevaji do ohne

larri, nac se urazet? Myslim, ze tu snad jsme kazda na stejne lodi , nemyslis? Kazda si prosla urcitym usekem etapy sveho zivota, nekdo za tu dobu zhorkl, nekdo to bere proste tak, ze osud mu nepral, je toho tolik na svete, ze je zbytecne se opravdu kvuli blbostem hasterit, tim ted myslim fostimon versus puregon, 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru