Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
5. zář 2009

Mela..ptala jsem se na rizika,jestli nemohou poskodit embryjko tim napichnutim obalu...a rikal dr.,,ze toto umi delat fakt dobre,ze se to nemuze stat...zvysuje to sance sice jen o cca 3%,ale chtela jsem to.Dr.rikal,ze to urco doporucuje,tak jsem to chtela u vsech 5ti.
Bobi a nevolalas tam,jak si jim dari embrouskum??

j.cien
5. zář 2009

Bobi a napichavali na je az den pred ET,tj.ve stedu jsme se na tom domluvili,ze chceme AH,tak to provedli a ve druhy den byl ET a vsechny to prezily to napichnuti,pac se vsechny dale delily 😉

bobinka1
5. zář 2009

aha já si to dám asi taky a nevolala jsem já jsem myslela,že tam dneska nikdo není a teď už to nějak vydržím a zítra jedeme

j.cien
5. zář 2009

JJ a opravdu se neboj 😉 ,urco bude embyjecko nejake zdravoucke a drave 😉 a urco nebude jedine!!!!!!!!!!!
Dej pak vedet,kouknu sice az vecer..ale budu na tebe myslet 😉 a budes tam spat po ET?

bobinka1
5. zář 2009

já nevím,ale vzhledem k tomu,že mě malá nenechá cvhíli na pokoji tak tam si odpočinu,tak asi zůstanu 🙂 jsi hodná díky

kasa
5. zář 2009

Bobi neboj určo to vyjde,a myslím,že se nemusíš stresovat tak moc.Máš přece už jedno zlatíčko doma.

bobinka1
5. zář 2009

kasi já vím,ale je to druhý pokus a už je toho na mě moc,ale jo mám jedno a to je super a to mě drží

petra123
5. zář 2009

čauky ženy tak další test už jsem si nedělala asi by byl stejnak negativní ale dneska už by měla přijít mrcha zatím nikde ale do večera dojde věřím a co jinak vy??

j.cein vidíš to to mohl být ten pregnil ty dva pozitivní testy to mě nenapadlo ☹

petra123
5. zář 2009

Tak že 3DC na hormononalní profil ke gyndařovi a 14.9 na cukr a 10DC do Polanky a opět příprava na další IUI a doufám že se už dozvíme vysledky z krve doufám že je vše OK

sido
5. zář 2009

ahoj holky já zrovna dorazila z práce cienko a dnes jsi netestila? 😉 já bych to nevydržela 😅

sido
5. zář 2009

petři já jsem měla už taky čárečku na testíku ale bylo moc brzo den ode dne slábla takže jsem záhy pochopila že to byl pregnyl prevít jeden už jsem se těšila a prd 😠

j.cien
5. zář 2009

Ahojky,ba že jsem testila 😉 jsem ted testící maniak 😀 je tam a o chlup tmavsi,ale do te vzorove ma hoodne daleko jeste 😖 na zitra nemam tesit 😒 tak az v pondeli zase zkusim a pevne verim,ze tam bude!!!
Jinak je mi dost šoufl..jak se podivam na nejake jidlo 😝 a necitim zadnou chut,jakoze mi vsechno chutna stejne...Dost me znervoznuje to bricho..boli stale a do mrchy mam jeste tyden casu..chjo,verim,ze uz neprijde...ale takovych bylo,co meli HCG a pak to slo stejne do faku.....

Ale zatim je to fajn,tak jsem stastna!!

Jj,Peti,mohl to byt jeste Pregnyl u tebe..zustava tak 10dnu..ale samo jak komu...ale neboj,jsi mladoucka a mas spoustu casu a dockas se !!!!Jen to chce se nevzdavat! 😉 🙂

evcaa
5. zář 2009

ahoj kocky jsem t jen na skkok jirka je doma tak si uzivame maleho

marti me taky boleo brisko po ET 🙂 😉 nebuj

jinak priadam zase video na youtube a hodim odkaz jsme se dnes nasmali danik se dnes naucil kricet a naramne se mu to libi ze se slysi tak furt haleka 😀 😀 😀 😀 😀

j.cien
5. zář 2009

Ahoj Evi,snazim se byt v klidu a brat to tak,ze je to normalni...ale stejne me to nenechava uplne v klidu...vis jak to je,clovek se pozoruje,kor ted,co ma pozitivni testy...a vim,jak rychle se to cele muze jeste posr...

Ale stale veriiiiiiiiiiiim,ze za chvili budu mit za jmenem take TT 🙂 🙂 🙂

A Belinka je jeste v praci chudinka?Snad nema zase 12ku....

sido
5. zář 2009

tak to je cienko dobré znamení že je tmavší 😉 😉 😉 jen to nepřeháněj s těma tvyma aktivitama radši doma lež u telky a nechej miláčky v bříšku odpočívat a se jim u tebe líbí a mají se jak v bavlnce 😉 😉 😉

evcaa
5. zář 2009

jj marti taky jsem se sledovala ale ja byla spise v takove euforii strasne jsem se tesila a hodne jsem s danikem mluvila a myslela na nej 😉 😉 nic holky jdu si udela pedikuru a manikuru zitra mame vitani obcanku a ja chci mit aspon pekne nehty kdyz uz nemam postavu 😀 😀 😀 😀

j.cien
5. zář 2009

Sido to ja prave neumim..jsem z toho na nervy-jak si lehnu..zacnou mi kolovat ty myslenky kolem vsech tech rizik a moznych komlikaci...takze odpocinek mi nakonec fakt neprospiva....
Zitrek bude hodne narocny,musim si to nejak prizpusobit,at si aspon na chvili sednu a od pondeli uz jdu do prace,tak aspon nebude cas se pozorovat...
Myslim si,jestli se zakousli,tak se zakousli a je fuk,jestli lezim nebo funguju normalne....a jestli to ma dopadnout na pytel,tak to dopadne stejne,i kdybych lezela non-stop....

JJ,jsem rada,ze carecka uz neni jen na urovni ducha 😉

petra123
5. zář 2009

j.cein tak to je super že se povedlo tak držím moc púěstičky ale u mě víš jak jsi napsala že jsme mlada nestraš jsem stara a dítka nechci mít v 50 tak čím dříve se povede tak aspon konečně budu mít víš jak čím dříve se povede tím dříve budu mít vnoučata 😀 ne můj nazor jě že vědět dříve že to nejde tak zkouším už od 23let a v možna by se zadařilo dříve bo jinak si neumím dobrat proč to nejde a chci si těhu užívat a ne žít ve strachu z dauna nebo jinych vrizenych chorob ☹ moje kamoška stihla mít dvě dítka do dvou let u jednoho ležela pomalu pořad v nemocnici a u druhho si zažila pár tydnu stresu z toho že dítko bude postižene a nakonec je zdravé ale stejnak celé těhu se těšila na porod a stejnak říkala že si užila bolesti více než u prvního ☹ tak říkam si kdo má dítko kolem 23-25 tak má vyhrano

petra123
5. zář 2009

holky ale to je kdyby byli že???

j.cien
5. zář 2009

Petro ber to tak,ze do 35ti vajecniky funguji ,jak maji,az pak klesa jejich vykon...takze mas vazne jeste dost casu..to nam nekterym uz 35klepe skoro na dvere... 😉 🙂

Evi Danecka by meli specialne privitat,jako zazrak Fertimedu by mel mit cestne obcanstvi 😉 😀 😀 a kasli na to,ze nemas postavu modelky,hlavne,ze mas to male uzasne zlaticko!!! 🙂

sido
5. zář 2009

cienko já to chápu taky neumím jen tak ležet 😉

evcaa
5. zář 2009

tak holky ja se rozloucim ted krmim a poak jdu snad konecne na tu manikuru 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes jsem se neskutecne spotila u cviceni 😝 😝 😝 doufam ze to ponese ovoce 😒

j.cien
5. zář 2009

Evi ted jsem skoukla Danecka a je fakt BOŽIIIIIIIIIIIIIIIIII 🙂 a uplne ho citim,jak voni tim krasnym miminekem 🙂 ja chci taaaaaaaaaaaaakyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂

petra123
5. zář 2009

j.cein to máš pravdu do 35 ještě chvili čas 🙂

bellka
5. zář 2009

Ahoj berušky, už jsem doma z práce, jsem totálně KO. Petro, to je mi fakt líto, že test je negativní, ještě jsem vás nestihla přečíst, už jdu na to a všechny vás moc zdravím😉 Bobinkooo, držím pěstičkyyy🙂

j.cien
5. zář 2009

Bellinko vitej z prace chudacku nas upracovany 😉 🙂

bellka
5. zář 2009

Ahoj těhulinkooo🙂 jsem unavená jak štěně, ještě jsem jela na nákup, bo Pavlík má dneska narozeniny a zítra přijede švagrová s rodinou mu popřát, tak ráno vstávat a vařit a uklízet atd.🙂

bellka
5. zář 2009

Berušky, jdu do pelíšku, ještě jsem si v práci skřípla prst a mám ho fialový a bolí, OMG. Jo a toho 12. 9. mám &%€¥§#)[. Krásnou nocku a ještě krásnější sníky přejuuu🙂

bobinka1
5. zář 2009

bell děkuji a jdu spát ať mi to rychle utíká holky dobrou noc pááá

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru