Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

petra123
7. zář 2009

ahojky holky tak včera večer po sexíku jsem začala šppinit a to bylo vše od té doby nic tak jsem zvědava kdy se to rozjede a ve středu jsu na hormonalní profil no uvidíme tak přeji pěkny večer a dobrou noc 😔

kasa
7. zář 2009

Halo ,hako je tu ještě někdo?

kasa
7. zář 2009

Tak tady už nikdo už asi spinkáte,já ještě čekám na Peťu a půjdu taky do hajan a zítra už přijede večer ségra.Jupííí 😀

kacza.b
7. zář 2009

krasny vecer kelisky tak uz jsem doma z prace a dneska se mi to teda silene tahlo 😒

bellinko odvoz privitam 😉 budu moc rada,chtela jsem jet na skutru,ale uz je vecer dost kosa. tak budu fakt rada 🙂 pak se domluvime,ju. moc dekuju za nabidku.

cien tolik poziva v podobe testiku i maminou 😵

ocko rada te tady zase vidim a moc drzim palecky at jsou tam taky ty pozitiva 😉

kasi 9.9. je magicke datum tak drzim palecky at vam to prinese stesticko 😉

asmeena
8. zář 2009

Ahoj Holky,
luciku: mám z tebe velkou radost, tvoje HCG je krásné a uvidíš, že bude stoupat. 😵
cien: teda to je krásná vějířková fotečka, to je nádhera vidět takové krásné //. Doufám, že i já se toho už brzy dočkám. Pořád věřím na zázrak, že teď v Reprofitu se to už povede. 😉

Ještě se chci zeptat, jen tak mě napadlo, jak se to dělá, když máte jít na hormonální profil 2 a 3 DC a vychází vám to zrovna na sobotu a neděli? Kam se tady v Ostravě chodí?

asmeena
8. zář 2009

Očko: držím pěstičky, ať mrcha mrchovatá už nedorazí. A potom přihoď fotečku, jaká si kočka s kamínkem. To je dobře, že sis udělala radost. A sportovat ještě chodíš?

asmeena
8. zář 2009

evičko: pokud se ti podaří sehnat něco nekuřáckého, tak budu jenom ráda a Daníka musíš určitě ukázat aspoň na chvilku.

rozi.nka
8. zář 2009

krásné sluníčkové ráno kelišky 🙂

katrin111
8. zář 2009

taky preji krasny den kelisky ja varim tak tady jen odbiham a zase me uz boli zadaa to je teprve rano..........rozi co ty uz vis ci dorazis????

j.cien
8. zář 2009

Krasne uterycko Kesliky 🙂

katrin111
8. zář 2009

tak polyvke mum gotovou a ted se chystam na druhe.............

j.cien
8. zář 2009

Katrinko Bepanthen 100g stoji u nas 281.- 😉 🙂

rozi.nka
8. zář 2009

katrin na chvíli přijedu, hlavní bude jestli to najdu 😀
já jsem kupovala bepanthen za necelých 270,- a ještě k tomu byly pidi ponožky 😵
já uklízím a taky budu vařit, dneska budou výpečky se zelíčkem 😉

j.cien
8. zář 2009

😀 jj Rozi,.to uz je detajl 😀 my jsme holt nejdrazsi lekarna siroko daleho 😀

rozi.nka
8. zář 2009

cien, nejste 😀 máme tady dvě lékárny vedle sebe a v jedné byl za tolik a v druhé taky za těch 280,- takže nejste jediní 😉 ale musela jsem se pochlubit, že jsem ušetřila 10 kaček 😀 😀

katrin111
8. zář 2009

marti diky za info........to je podle me v kazde lekarne nejaky cenovy rozdil hlavne ze je to jen 10kc a ne treba 100kc....super rozi a neboj najdes sejdeme se u elanu....ja bych to videla asi mezi 15 15 az 15 30 co vy na to holky????rozi a jak dlouho se zdrzis???jo a mate mna obidek 😉 a co mas dobreho ty marti???

rozi.nka
8. zář 2009

nevím no tak dvě hodinky, ať se pak stihnu nachystat a tak, víš jak to je ☹
ten čas mi vyhovuje, však to ještě doladíme, hlavně si musím na někoho vzít číslo ať nelítám jak na prvním srazu 😀
jdu nakrájet maso a dát ho péct, ještě musim pro knedlik a to se mi fakt nechce 😒

rozi.nka
8. zář 2009

kruci kelišky nespěte, jsme až na třetí straně 😠 😀

j.cien
8. zář 2009

Ja pisu ,ale Konas mi to neuklada 😖 tak treti pokus:na obed jsem mela rybicku filetku a bramborek,ale moc jsem si neposmakla 😝

katrin111
8. zář 2009

jakto????

j.cien
8. zář 2009

Katrinko mne ted nic nechutna,nebo spis vsechno ma jakoby stejnou chut 😝

rozi.nka
8. zář 2009

cien to je mňamka 😵
mě už tady voní masíčko tak jen čekám až se Kuba dovalí z práce a doveze knedlik, nakonec jsem ho umluvila aby ho koupil on 😎
jinak malý má od rána závody v jazz gymnastice nebo co 😕 😀

katrin111
8. zář 2009

neboj marti potom ty chute prevazne nezkrotne prijdou....................tedka maly taky porad kope a vrti se tam 🙂

j.cien
8. zář 2009

Jj.vsechno to beru..jen at to dal zdarne pokracuje!!Dnes se mne 3 lidi ptali,jestli jsem si byla o dovolene zvetsit prsa..? 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
8. zář 2009

katrin jsou na stejné vlně s Matějem 😀

j.cien
8. zář 2009

Holky ja se uz tesim,az vam v sobotu pomacam briska!!!Muzu???? 😉

rozi.nka
8. zář 2009

cien ty jedeš, po obědě si skáknout na plastiku... 😀 😀
myslím, že s tvým těhu vám stoupnou tržby 😉 😀

j.cien
8. zář 2009

nn,to bude tim,ze jsem si rano oblikla takovy topik a pak v praci jsem zjistila,ze nemam uz ve skrince zadnou plonkovni podprdu...tak jsem naostro 😀 😀

rozi.nka
8. zář 2009

ještě lepší 😀 😀

j.cien
8. zář 2009

jako ne uplne naostro!!!! 😀 😀 😀 mam kosili!!!!!!! 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru