Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
13. zář 2009

Asmee, já jsem nakonec včera šla spát až kolem jedné ráno, nějak jsem ponocovala, ale za to dneska po obídku jsem vytuhla 🙂

bellka
13. zář 2009

Katrinko, dneska jsem si na Tebe vzpomněla. Pavlík dělal tvaroh a někde vyčetl, že syrovátka je strašně zdravá a já, chudák malý, jsem takový jeho pokusný králík, jsem musela vypít 2 štamprle té syrovátky a taktak jsem doběhla, OMG😀 Kaczko, dobrou noc. Cienko, krásně se vyspinkej, Ty naše šťastné zlatíčkooo a zítra držím i nemožné🙂

bobinka1
13. zář 2009

cienko děkuji,taky to je úplně pidi duch,ale je tam a tobě moc gratuluji,chtěli jsme letos taky svatbu,ale řekla jsem si ,že až budu mít ty 3 😀 děti u sebe, a neboj možná jsme tu smůlu prolomily a bude jen líp 🙂

asmeena
13. zář 2009

bell: se tady chlámu jak děláš pokusného králíka 😀 😀 😀
radul: taky jsme šli spát až v jednu. V telce dávali nějakou erotiku a manžu to chytlo 😀 škoda, že nemám plodné dny 😀 Tento měsíc jsem si zkusila koupit ovulační testíky a zkusím testovat. doufám, že mi to vyjde jako rozince 😀 😵

asmeena
13. zář 2009

bobi: taky tichoučce gratuluji a jen ať sílí.

bobinka1
13. zář 2009

asme ani tomu ještě nemůžu věřit uvidíme a děkuji 😉

asmeena
13. zář 2009

musíš tomu věřit, to je hlavní 😵 a chovej se jako těhulka, protože ty jsi.

asmeena
13. zář 2009

Jdu koukat asi na super star a to jsem chtěla jít brzy spát. Pro dnešek se loučím. Pápá

bobinka1
13. zář 2009

já jsem ten druhý pokus byla více v pohodě,když tak jsem měla slíbenou dovču,ale prožívala jsem to více v klidu tak věřím i dále,že to bude O.K 🙂

asmeena
13. zář 2009

být v pohodě je hodně důležité.

bellka
13. zář 2009

Asmeenko, jj, a takhle se na mě zkouší všechno, OMG😀 jdu taky koukat na telku, na barandově dávají film podle skutečnosti, Právo na smrt. Berušky, přeju vám dobrou nocičku a krásné sníky a zítra šťastný vstup do nového týdne a jen samé dobré zprávičky🙂

bobinka1
13. zář 2009

tak se holky taky mějte jdu koukat na TV 🙂

radule82
13. zář 2009

Jéé Belli, jsi mi připomněla ten film na barandově, oni tam vždycky dávají v neděli filmy podle pravdy, tak jdu taky kukati...

Tak všem přeji krásnou dobrou noc 🙂)

evcaa
13. zář 2009

rtak ja jsem tu a tad nikdo hm ☹ 😒 nevadi takze
bell hokusy pokusy 😀 😀 parada pavlik je sikula
cien gratulace s svatbe padadiska peta je desnej romantik 😉 a zitra na te budu myslet brouku a chci zpravu co nedrive pro jistotu mas me cislo v IP
bobi jsi tehule o tom ani potom a gratuluji
a asmenko jsem pro udelat sraz co nejdrive a ted uz dobrou s kobrou paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀

bobinka1
13. zář 2009

evco díky 😉

asmeena
14. zář 2009

Dobré ráno kelišky
Všechno nejlepší RADKÁM. 🙂 🙂 🙂

cien: už držím vše co mám. 😉 😵

beruska81
14. zář 2009

dobre ranko cien drzim i nemozne,od vzbuzeni nemyslim na nic jineho,preji vsem dobry vstup do noveho tydne,maly uz je ve skolce,tak budu uklizet,mrcha porad nikde,test neg,bricho docela fest boli,tenhle tyden uz musim na gyndu.

bellka
14. zář 2009

Dobré ranko, berušky, přeju pěkný den a šťastný vstup do nového týdne. Radulko, vše nejlepší k svátečku🙂 Cien už má po kontrole, ale dr. bych kopla do prdele. Řekl, že něco tam je, ale neví, jestli gest. váček nebo defekt a sprdnul ji, že denně testuje, tož takhle ji vyděsit, OMG! Hcg bude zítra. Stejně si myslím, že ve srovnání s jinými CARy dělají UTZ moc brzy. Ale já vím, že je to tam🙂

katrin111
14. zář 2009

krasne ranko vsem ja jen na skok jedu s mamkou do kauflandu a doma mam jak po vybuchu 😀 😀 😀 😀 teda ten kaja to je teda.....misto aby ji trosku povzbudil a radoval se s ni tak ji srazi na kolena......... 😠 ale ja vim ze tam marta nema zadny defekt ale mimousky..........

rozi.nka
14. zář 2009

krásné ráno 🙂
koukám, že už máme zprávy od cienky, kája je pěkný trotl. věřím, že tam jsou mimouškové a basta 😵 jinak mooc gratuluji ke svatbičce 😵 😵
já jsem se dneska nějak nemohla vykulit z brlohu, to je tím počasím 😒 musím na poštu a do obchůdku, vůbec se mi nechce 🙄
jinak včerejší oběd byl nad všechna očekávání, ztvrdli jsme tam až do osmi a kupodivu bylo dobře 😉

evcaa
14. zář 2009

ahoj holky krasne rano jen napisu a uz zas letim do obchodu a na prochajdu s danikem a izzi
jj cienka ma v brisku ten nejkrasnesi defekt ze vsech mimise a to jestli se testuje muze byt kajovi u prdele ne sakrys letimmmmmmm prijdu ukazu se pa kocky

monickaku
14. zář 2009

zdravim
jeste jsem nezazila takovy pristup k pacientum to si nedovoli ani doktor na vesnici nekoho sprdnout ma nas potporit ne nadavat verim ze tam mas miminka

monickaku
14. zář 2009

ktery je ten Kaja

j.cien
14. zář 2009

Holky zlate,tak kontrola byla teda fakt divna..na UZV videl neco malinkeho v deloze,coz muze byt nejaky defekt pry 😒 nebo take gest.vacek,coz ovsem nelze zatim potvrdit...ptal se,co mam noveho,tak mu rikam,ze 10pozitivnich testu a on na to,proc to delam,ze na zjisteni HCG prece staci jeden...a snad pry se nechovam jako hysterka a nerovnam si je podle toho,jak carecka tmavne...sem mu rekla,ze presne tak se chovam 🙂 tak mi rekl,ze jsem ta nejhorsi potencialni tehule,co si STRASNE preje uspech a pritom se STRASNE boji rizik.
No..co na to rict..tak jsem mu rekla,ze jsem cekala,ze me povzbudi a pogratuluje mi k uspechu prvniho IVf,tak mi rekl,ze to je JEJICH uspech,ne muj.
Holky chtelo se mi tam brecet,tak mi jeste rekl,ze jsem zrala na diazepam,kdyz kazdou hodinu testuji...tak jsem mu rekla,ze prave naopak,ze chodim do prace a po ET jsem nelezela ani den...tak rekl,aspon vidite,ze lezeni na to nema vliv a mluvil pak o jedne bezkyni a tenistce,ktere trenovaly plne az do 22tt......
Holky nevim,co se s nim dnes stalo,ale totalne me zdeptal.A na odchodu mi jeste vyjmenoval procenta casnych potratu..po IVFkazda sesta...a rika mi ve dverich,gratulovat vam nebudu,vsak take zitra uz nemusi byt k cemu.....

No mam sto chuti uz tam nejit a jit rovnou ke svemu gyn.Dnes jsem to opravdu nepochopilla 😒

monickaku
14. zář 2009

nejake divne

monickaku
14. zář 2009

co to je za dr. jak se jmenuje dal

luciik
14. zář 2009

Marti, tak tomu nerozumím 😲 😲 😲 to, že je náš Kája?????
Teda zachoval se jako totální hovado 😠 😠 😠

bellka
14. zář 2009

Marti, zlato moje, kašli na ně! Pro ně je Tvůj úspěch, jejich finanční ztráta. Já už bych tam nešla, přesně jako Evička. Zítra si zavolej na hcg a za 14 dní bych šla ke svému dr, ten Ti potvrdí srdíčko/a a hotovo. Nikdo Tě nemůže nutit, abys tam chodila. Držím vše co mám a pořád na Tebe myslím, kočičko🙂 Luci, zdravím Tě, těhulko🙂 musím letět, papapa.

j.cien
14. zář 2009

Luciku vubec to nechapu..jestli se jen blbe vyspal...nerekl mi ani jednu pozitivni vetu,i ten UZV delal mlcky a kdyz se ho ptam,co to znamena,tak rikal,ze nic...ptam se a vajecniky,jsou zvetsene?A on pry,vajecniky odpovidaji stavu po stimulaci...a ptam se a sliznice?A on,sliznice neni ted uz dulezita....no je mi z toho na nic,lip ,mi bylo pred konrolou nez ted...navic me po tom UZV silene boli bricho

luciik
14. zář 2009

to je divné. a viděla jsi něco ty na tom uzt? koukni do mého alba, jestli si neměla něco podobného. )
Ale určitě bude vše o.k. Neboj a klidně se tam na ně vykašli 😉
Ale Bellíííí 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru