Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

monickaku
17. zář 2009

no priznam se byla to druha ranni moc ale i tak je mi z toho zle

j.cien
17. zář 2009

Moni jeste to nevzdavej!!Pockej az na krev,kdy mas jit na krev,zitra?

monickaku
17. zář 2009

pri predeslem IVF jsem si delala test drive a byly tam // pak zaniklo

monickaku
17. zář 2009

jj zitra

j.cien
17. zář 2009

Takze vysledek se dozvis stejne az v sobotu...ach jo..to je na nervy..drzim moc palce,at se stane jeste zazrak a at tam to HCG bude 😉

monickaku
17. zář 2009

diky

j.cien
17. zář 2009

Kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee??????????????????????????

Evi Danik uz dostal muj hlas 😉
Kartiko co papas?? 😀 😀 ja mela smesku od cinanu a paradne ostrou 😉 to je totiz jedina chut,kterou ted rozlisuju a to mi chutna 🙂
Kelisky asi vsechny pilne pracujou 😎

evcaa
17. zář 2009

martinko dekuji ja ted papkam gril kure 🙂
tak co jdes dop polanky:?
a uz se moc tesim na fotky ze svatby

j.cien
17. zář 2009

Evi muj gyn.ma cely tyden dovo...takze ve stredu jdu urco do POlanky jeste a pak uvidim,hlavne podle toho,jaky bude Kajos 😠 a co se dozvim 😉

adrim
17. zář 2009

Ahojky,Evi chtěla jsem poslat hlas,ale pořád mi to píše neplatný kód i mailem mi nějaký poslali,jen jsem ho zkopčila a pořád to píše,tak nevím asi jsem nějaký tupec 😠 Já dnes byla u svého dr.,protože to co mi řekl by mi stejně řekli v Polance a nemusela jsem aspoň ztratit půl dne a platit za uzv. Tak mám cystu 3,5 cm a teplota nelhala,že ovulka ani nebyla. Tak jsme ty dvě IUI tento měsíc vyčerpali zbytečně. No co se dá dělat. Už mám nárok jen na dvě, tak si dám možná od fertimedu příští měsíc pauzu ať se to tam dá zase dokupy,snad ta cysta praskne.

katrin111
17. zář 2009

krasny den vsem.cele dopoledne jsem byla u kamosky...........martinko dneska papkame delala jsem vse v jednom garci tlakacu.naspod anglicka slaninka pak cibulka nato masicko na platky pak brambory na mesicky a mraz.zelenina a cele jsem to podusila a je to mnamka..............jutro budeme mit zelicko bramborek a jitrnicky............manza si to pral..evi taky jsem dala hlas danikovi..rozi teda ty fakt za chvili odrodis ja jsem rada ze potom na monitor nemusim do porodky ale dela to moje dr takze parada................

rozi.nka
17. zář 2009

krásné odpoledne holky 🙂
musím se vám pochlubit, že jsem sehnala tu přebalovací tašku co stojí 950,- za 260,- i s poštovným 😵 😵 😵 teda nevím jestli si pamatujete jak jsem o ní psala 😅 tak jsem šťastná jak blecha 😎
jinak dneska je mi nějak všelijak, dost se zadýchávám a celkově je to na prd. no ale není to pořád nejhorší 😀
katrin můj dr nemá ten přístroj tak mě přelifroval do nemocnice s tím, že chodím na ko tam a ne k němu. a je to asi i lepší, tam mají více a lepší ty přístroje tak je ta péče jiná 😉

jj holky už se nám to s Matýskem krátí, těším se až ho uvidím a hlavně jak bude vypadat 🙂 a hnedka po nás se předvete Katrinka a Domísek 😉 je až neuvěřitelné jak ten čas letí. četla jsem si zápisky co mám v albu a všechno se mi to vrátilo, ta radost z testu, štěstí u každého utz a hlavně hrozný strach po amniu... doufám, že už to doklepeme bez jakéhokoliv problému a snad i porod nebude z nejhorších. hlavně ať jsme zdraví 🙂
všem vám přeju co nejdřív to největší životní štěstí 😵

kacza.b
17. zář 2009

ahojky kelisky

ano rozinko hlavne at jste zdravi 🙂 uz se moc tesim az nam prcka predvedes v plne krase 😵

holky vite co se mi dneska stalo???????????????????????????????????????

katrin111
17. zář 2009

jee ahoj rozi jo na tu tasku si pamatuju a teda dobry kup 😉 a to mas fungl novou nebo z druhe ruky???ty jo ja jsem taky zvedava jak bude dominik vypadat 🙂 me bylo vsera na nic ale je to tim hnusnym tlakem i dneska je dusno ale lip nez vcera............

kacza.b
17. zář 2009

ahojky katrin tobe uz to taky klepe na dvere,no teda na brisko.

dneska u nas byla v praci taky jedna tehule tak jsem si zase omacala brisko,bude mit holcicku lucinku.

rozi.nka
17. zář 2009

kaczko co se stalo????????
katrin z druhé ruky, ale i tak super 😵
jj je dusno jak prase, lidi chodí v bundách a já jsem byla v triku jen 😀

kacza.b
17. zář 2009

volali mi s fertimedu ze maji pro me darkyni 😕 ,ale ja mela telefon na svacinarne a nez jsem tam zavolala zpet,asi za dve hodinky tak uz kontaktovali nekoho jineho,takze to vsechno padlo.

v pondeli jsem zaplatila zalohu a uz mi volali tak jsem teda cumela jak pero od gauce

kacza.b
17. zář 2009

uz jsem myslela ze to nikoho nezajima 😀 😀 😀 a ja to musela nekomu zdelit jinak bych asi praskla 😀

rozi.nka
17. zář 2009

to víš, že nás to zajímá já už jsem se lekla že to byla ta těhulka ta zpráva dne 😀
tak to je super, že si tak pohli to normálně čumím 😕 😵 teď už můžeš počítat, že se každým dnem ozvou znova, ne 😉 stejně jsou to hajzli, jim jak jde o prachy tak jde všechno hned 😠

kacza.b
17. zář 2009

jj rozi taky jsem s toho volajaka zmetena. takovy fofr,ja jsem pocitala tak s tim lednem a oni ani ne do tydne

rozi.nka
17. zář 2009

jak říkám, jsou to hájzli 😀 hlavně ať je to k něčemu platné ta jejich rychlost 😉

kacza.b
17. zář 2009

a vite jak mi bylo v praci se o tom nebavim a jsem myslela ze prasknu.Tomas mi samozrejme nebral telefon a dorazi az v 18h . jsem mu psala sms a ruka se mi trepala . ale ja to potrbovala ze sebe dostat 😅

kacza.b
17. zář 2009

hlavne aby to k necemu bylo a ja byla na tom jako ty rozinko,katrin,martinka a lucinka 😉 proste uz chcu mi brisko pres pul obyvaku 😀

kacza.b
17. zář 2009

a byt stastna maminka jako evicka 🙂

rozi.nka
17. zář 2009

no po tom co osaháváš jeden pupík za druhým by bylo aby to nevyšlo 😉 😎 věřím, že tyhle vánoce budou už s pupíčkem 😵
to je nejhorší nemít se zrovna s kým podělit o takovou pecku 😀 aspoň že nám to tady můžeš říct 😉

kacza.b
17. zář 2009

jo ja jsem tak rada ze vas tady mam!!!!!!!!!!!!!!!!! ze se clovek vykeca aspon pismenkama 😀

j.cien
17. zář 2009

Kaci tak to je sila!!!!takova rychlost Fertasu!!!asi fakt zabralo,zes privedla darkyni!!!!a Kaci rikala ti ona,kolik ji za to darovani daji??A stve te to,zes ten telefon nevzala...nebo budes radsi treba kolem tech vanoc..??

Rozi super kup.!Jsi sikula!!

rozi.nka
17. zář 2009

přesně tak 🙂
musím jít něco popracovat, je tu binec tak ho jdu zlikvidovat 😝 😀

kacza.b
17. zář 2009

ahojky cien jak se mas tehulko 🙂

zatim mam takove smisene myslenky,z jdne strany me to mrzi,a z druhe zase nemame jeste ty penize. tak bych asi radeji kolem tech vanoc,ale kdyz se zase ozvou tak do toho pujdu. ale jsem v soku. a ta darkyne za sebou nema jeste zadne vysetreni takze ona na tom vliv urcite nema...

kacza.b
17. zář 2009

rozinko ty jsi sikulka kdyz jeste takhle vsechno stihas,ale mas pomocnicka Matějička 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru