Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
22. zář 2009

Michinko ahoj!Tu dovcu jsem ti malinko zavidela.. 😉 ,ale jen tak zdrave 😉 😉 a na ctvrtek ti preji uspesne zahajeni prechodu a pak hura na IVF 🙂 🙂 .
Ja mam na zitra cim dal vetsi strach..OMG ☹

evcaa
22. zář 2009

aloha damy sem tu predstavte si my dnes s danikem apali az do ctvrt na dvanact 😕 😕 😕 😕 😕 😕

evcaa
22. zář 2009

ted tady vedloe me lezi na gauci drzi me za ruku a posloucha hajanka jak mu hraje a kdyz se na neho podivam okamzite nahodi rohlik 😀 😀 😀 😀 😀

hnedoocka23
22. zář 2009

ahoj holky,všem přeji úspěšný týden...mě skolila nějaká viroza...tak polehávám....le večer se musím přemoct a jít cvičit se švagrovou na body styling 😉 tak sna d se to nezhorší,zítra jdu do práce a víkend konečně volnýýýý...jupííííííí 😎

evcaa
22. zář 2009

ahoj michi co to je s tim prechodem nerozumim 😅 😅

katrin111
22. zář 2009

cauky baby ted vas docitam dopoledne jsem prolezela bylo mi blbe...........vesmes kazdy den dopoledne mi je nekaj zle........zitra mam poradnu tak jsem zvedava jak to tam vydrzim............mam dost prace ale nic se mi nechce jsem fakt grogy a nemam byt z ceho.............

hnedoocka23
22. zář 2009

Evi to jsou hormon.injekce...když máš endošku,dělá se úmělý přechod(léčba) a pak IVf...

hnedoocka23
22. zář 2009

katrinko a hoj,tbě už to letí ty zýdny a rozince taky,jak koukám,máte to opravdu za pár 😵 😵

hnedoocka23
22. zář 2009

píšu jak hotentot 😖

katrin111
22. zář 2009

ahoj ocko jj leti to ale me pripada ze se to ted tahne.fakt uz jsem nemotorna nic me neba vsechno mi vadi no proste cvok............. 😀 😀 😀 😀 co ty???vse ok???co ondra??? 😉

evcaa
22. zář 2009

diky ocko za vysvetleni sem dona mimona 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

hnedoocka23
22. zář 2009

já jsem ok 😉 až na rýmu a bolesti v krku...a Ondrášek??,ten je zaláskovaný do mé spolupracovnice..už jsou soplu 5,5měsíců a bydlí spolu 🙂

katrin111
22. zář 2009

i tak citim ze mam hlad ale nemam moc na nic chut.....ja jsem vazne cvok 😀 😀 😀 😀

hnedoocka23
22. zář 2009

kájoš mi ty injekce nabízel na 3.měsíce za 12tisíc...rázně jsem odmítla....... 😅

katrin111
22. zář 2009

ty brdo teda ondra ten se nezda 😉 nachlazena to je tim pocasim i samik je trosku nachlazeny tak papka vitaminky......porad delas v pizzerce???

katrin111
22. zář 2009

to jo je to velka suma...............

hnedoocka23
22. zář 2009

jojo,tobě se to thne a nám to letí 😀 to švagrová už je v 5měsíci a já bych dneska byla v 15-16tt..je to mazec,jak to utíká 😉

hnedoocka23
22. zář 2009

ale především nechápu,když mám 1.stupen a sám mi říkal,že s tím není problém otěhotnět,proč i tak mi je nabízel 😠 na fertimed už prdím,po novém roce si zajdu jenom pro výpis..

katrin111
22. zář 2009

ty jo to teda fakt leti 😉 vsak vis fertas taha jen prachy posledni dobou.........

hnedoocka23
22. zář 2009

mám ještě jeden pokus ivf..ale na to prdím.......kdyby se nezadařilo dlouho,tak si ho nechám po 30 😀

hnedoocka23
22. zář 2009

no nic,jdu do postele,je mi zima........mějte se tu pěkně a já zase někdy nakouknu...pá,všechny zdravím 🙂

katrin111
22. zář 2009

jj ocko mas pravdu jsi mlada pujde to prirozene uvids............mej se taky pekne a uzdrav se paaaaaaaaaaaaa

radule82
22. zář 2009

Ahojte holky 🙂 tak koukám, že tady nikdo neni ☹

rozi.nka
22. zář 2009

ahoj holky 🙂
zítar jdu na kontrolu tak jsem zvědavá co se dozvím nového, jestli už třeba nepostupujeme k porodu 😅 a hlavně o kolik se Matějíček za ten týden vypásl 😀
jinak už je to čím dál horší, většinu dopoledne proležím, nic se mi nechce 😝 . odpoledne je to lepší to jdu i s kamarádkama vyvenčit jejich děti a noci bývají nejhorší, zrovna ta včerejší... byla jsem 4x na wc. v životě se mi to nestalo 😖 myslím, že je to tím že už mi krapet spadlo břicho tak je malý dost cítit na tom močáku.
cienko a capenko, držím vám na zítra pěstičky, ať je všechno ok 😵

asmeena
22. zář 2009

cien: tak to je fajn, že to tak vaši vzali - až mi vyhrkly dojetím slzy do očí.
zítra tfuj,tfuj - hodně štěstíčka na kontrole.
😉 A žádné defekty. Minimálně teda dva, ale puclíčky.x-)

michi: tak to je fajn, že jsi dobře na dovolené porelaxovala. Já jsem se taky nedávno vrátila z dovolené, ale hned bych jela znovu někam. Ta práce mě nějak víc a víc vysiluje.

My jedeme zítra do toho Reprofitu, ale je to jak zákon schválnosti (jako by mi něco říkalo, že už tam nemáme jezdit). Dnes se nám totiž pokazilo auto a do zítra už se to nestihne opravit, takže jsme museli přes všechny zábrany zavolat tchánům (nemáme s nimi dobré vztahy) a poprosit jestli nám na zítra půjčí auto. Tak doufám, že i když slíbili, tak se to do zítra nezmění. To by mě z toho asi trefilo.

asmeena
22. zář 2009

ahoj očko, ať tě rýma co nejdřív přejde a o víkendu pořádně relaxuj. 😉

asmeena
22. zář 2009

cien: přišel ti email? Jsem ti posílala svatební přání přes albi.cz.

radule82
22. zář 2009

Ahoj Asmee.... at ti zítřejší vstupní pohovor dopadne co nejlépe a máš jen pro nás optimistické zprávičky o Reprofitu 😉

Cienko, tobě taky zítra 3x tfuj!!!! 😉

radule82
22. zář 2009

A já valím do postýlky, tak paaaa a dobrou 🙂)))

kacza.b
22. zář 2009

ahojky holky

cienko na zitra taky posilam moc stesticka 😵a nejmin jednu bublinku se srdickem

asmeen tobe taky at tam zitra dobre poridite....ale na znameni taky verim 😔

rozinko vydrz za par dni uz to budes mit vsechno za sebou a prdolku drzet v naruci

hnedoocko ahojky taky na me leze ryma tak v tom nejsi sama,taky doufam ze se mi to nerozjede vic,jedeme v sobotu na jiz.moravu na 80satku. a jeste k tomu mam nocni tak se ani nevylecim 😒

radulko 🙂

katrin at se samik brzy uzdravi 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru