Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
25. zář 2009

radsi si tam zajedu bo to jsou p..e neobadane prinejhorsim zajedu i na tu socialku ta je zase jinde..........vse chci mit nachystane a pak uz tam jen poslu chlapa aby to odevzdal...............

rozi.nka
25. zář 2009

ale stejně je to šílené jak mi celé těhu uběhlo, jestli mi tak rychle poroste malý před očima... ☹

rozi.nka
25. zář 2009

já už to mám taky vypsané, akorát datum, jméno a rč malého mi chybí dopsat 😀

katrin111
25. zář 2009

i rodny list..........jj i jak roste tak to rychle utika...jeste nedavno jsem samika vozila v kocarku a dneska uz chce znackove hadry a rekne mami muzu rict sproste slovo???tak rekne banik pico banik pico fcd misto b 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
25. zář 2009

no tak to je peckaaaa 😀 😀 😀 fcd, se pose..u 😀 😀
jdu koukat na chirurgy a lehnout si, pak zase žehlit 😝
posléze opět nakouknu 😉

katrin111
25. zář 2009

jj rozi ja taky jdu na chirurgy paaaaaaaaaaa

j.cien
25. zář 2009

holky na pripravu porodnich cest se bere myslim i lnene seminko.. 😕 ale asi to bude humac...

radule82
25. zář 2009

Ahojte Kelíšky, tak už jsem taky dorazila po dvou dnech na koníka 😉
Letmo jsme vás přeletěla a myslím, že to nejdůležitější jsem pochytila 🙂) Cienko, je to parádička, mám velkou radost 🙂) a Bobi, mooooc gratuluji!!! Jste pro mě velkou motivací do dalšího snažení!!!! 🙂))
Já zítra jedu do OL, mám tam být na 8hod, jen UTZ a hned zase zpět.

evcaa
25. zář 2009

Ahoj holky no rozi a katrinko preju vam at vam vse zabere malinik sex i skakani na balonu pac u nas nezabralo absolutne nic 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ani lnene seminkov joghurtu proste niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiccccccccccc 😀 😀 😀 😀
a co se tyka toho utikani casu prijde mi jako by to bylo vcera co jsem poprve videla danika ten jeho xichtik nadherny pomackany a dneska je to princ krason ktery uz ma svuj nazor na kdy bude spat a kdy bude halekat ze si ho nevsimam je to nadhena etapa kazde zenske a u kazdeho imise je to jine a to je na tom to nejkrasnejsi futr zaziivas neco noveho a krasneho 😉 😉 😉 😅 😅

evcaa
25. zář 2009

pisu jak hotentot pardoooon

evcaa
25. zář 2009

a to tam musis zrovna zitra radusko

radule82
25. zář 2009

Eviii, to jsi napsala tak krásně, až mám husinu 😉

radule82
25. zář 2009

Evi, chtěl, abych prišla v pátek do Polanky, jenže já jsem dneska musela být v práci... obě kolegyně měly naplánované volno, jedna je v zahraničí na dovči a druhá měla volno před zítřejší svatbou... tak říkal,že teda v sobotu, ale do OL... a že další kontrola bude asi za dva dny, což je pondělí a svátek, takže za OL.

evcaa
25. zář 2009

a jooooooooooo tak to je na prdtolik penizku projetych a ten cas co ble 😝 😝 😝 to nam nekdy vadilo i kdyz jsem rada ve finale ze jsem to podstupovala o tom ani potom 😵 😵 😵 a dekuji za pochvalu ale pravce jsem psal martince do IP ze me to materstvi tak nejak rozneznuje 😅 😅 😅

j.cien
25. zář 2009

Evicko diky 😉 za IP a Radulko at je na UZV vse jak ma 🙂 a at to pokracuje k uspesnemu Ketiku 🙂 🙂

kasa
25. zář 2009

Ahojki taky ti Radulko přeji ať vše pokračuje jak má a ketík je úspěšný stejně jako u Cien a Bobinky.Holky držím Vám všem pěstičky pro štěstí.Já se boužel zatím po té těhu vlně nesvezu,včera testík neúspěšný a hned na to dorazila opravdu silná mrcha ☹ a bolesti stále pokračují tak nevím jestli místo mimíska neroste nějaký problém ☹ ,no na kontrolu jdu 5.10. tak uvidím co bude dál.Snad bude ,ale vše v pořádku a budeme moci jít do dalšího pokusu.

radule82
25. zář 2009

Kasi, tak to je mi moc líto ☹

radule82
25. zář 2009

Sama jsem zvědavá na UTZ, protože Holub v pondělí říkal, že folíky na to, že mám 12DC jsou hoodně malé, tak snad porostly 😉

evcaa
26. zář 2009

aloha damy
zdravim my dneska spinkali od osmi do tri hodin ani nevim jak ale danikovi se podarilo vymanit z karpova tak mel obe rucky venku samo byl naprosto probrany tak jsme kecali do ctyr pak jsem kategoricky zhasla a slo se spat a jo a jeste predtim vycucl 120 mlika 😀 😀 😀 😀 😀 a ted mi ho probudila izzina pac jak se otrepava tak ji ta jeji hubena pleska pipina jedna 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 tak ted danulka prednasi hrackam

evcaa
26. zář 2009

holky poslouchala jsem fakt denne tuhle pisnicku v tehu

https://www.youtube.com/watch?v=qZ0FhVZce2o


a kdyz ji ted pustim danikovi naprosto zklidni i kdyz zrovna place ze neco chce dokud hraje pisnicka je kliiiiiidek 😀 😀 😀 😀 takze tehulky nbajdete si pisnicku a poslouchejte je to maly zazrak 😀 😀 rozi a katrin vy to uz asi nestihnete 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jo a taky jsem denne vysavala a danik mi ted usina u vysavani 😀 😀 😀 😀 no jo zna to z briska

rozi.nka
26. zář 2009

krásné ráno kelišky 🙂
evi co je to ten karpov? nějaký úvaz, či co? 😕
k těm písničkám, já jsem jednu dobu poštěla malému Daru Rolins, no ale nebylo toho moc takže asi nic 😅 . myslím, že se zklidní jen když budu řvát Bibi nesmíš nebo neřvi, to je totiž nejčastější co mi jde z úst 😀
no a jinak jste asi postřehly, že jsem stále neporodila 😀 😀 ale každý večer mě bolí záda a podbřišek, už to není co to bývalo ta výdrž 😝 nejradši bych aby už byla středa a doktorka mi zase řekla jak jsme na tom 🙂

j.cien
26. zář 2009

Krasnou sobotku Kelisky 🙂 po ranu jsem mela sok...jedna super holka,moc jsem ji fandila,ma muj veliky obdiv..pac vychovala 2 adopt.deti...a ted se jim zadarilo IVF...a vcera na NT screenu nasli tezkou vyvoj.vadu..neslucitelnou se zivotem...tak ji to ukoncili...silene!!!!!! 😔uf,Boze,proc se tohle stava?!! ☹

Tak me to sebralo,sakra

kasa
26. zář 2009

Cien,prosím tě nesmíš smutnit a myslet negativně,ikdyž je to hodně smutné ☹ ,musíš být teď veselá a v pohodě ať jsou broučci zdraví.Tak teď prosím jen odpočívej a relaxuj. 🙂

evcaa
26. zář 2009
evcaa
26. zář 2009

martinko je to strane ale jestli to tak jde rict je lepsi zjistit to ted nez v 16 tt ze ma mimisek treba srdecni vadu takove veci neres pac si je akorat privolas nesmis myslet tak dopredu zij pritomnosti tak jako ja je to nej alespon do toho 4 mesice ver mi berusko 😉 😉

j.cien
26. zář 2009

No je to silene..to je prave ta hruza,ktere se vsichni bojime..ze se to pos..a bude konec.Chudak holka,je mi ji strasne lito..no je to boj a neustaly strach,aby vsechna vysetreni dopadla dobre...a nekdy to proste dobre nedopadne...holky to zdrave mimi je opravdicky zazrak!!!

j.cien
26. zář 2009

JJ,jak rikas Evi,jedine brat tehu jen ze dne na den a nekoukat moc dopredu....podle ivf.ca jsem dnes 7+0tt 🙂 a modlim se denne,at to dotahnu az do zdarneho konce...

Raduli tak jak jsi dopadla na UZV??Uz te tu vyhlizim... 😉

rozi.nka
26. zář 2009

cienko musíš to vzít jedním uchem dovnitř a druhým ven, mysli na sebe a svoje mimoušky 😉 tímhle si projdeme každá, ale musíme se nad to povznést a věřit, že nás to nepotká...
evi a to tak Daníka vážeš před spaním? neprotestuje?? k čemu je to dobré? ptám se jak blbec coo 😅 😀

bobinka1
26. zář 2009

ahoj holky,j,cien včera jsem to četla je to hrůza.ale ještě ,že na to přišli teď ,ale neboj nesmíme na to myslet a všechno bude dobrý

j.cien
26. zář 2009

Jj Bobi,musime proste verit 😉 jak se citis tehule??? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru