Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
1. říj 2009

jj rozi tech par tydnu do porodu je des sem se chtela zeptat tebe akatrin jestli mivaj ti vasi prcci skytnu v brisku danik ji mel cato a i ted ji miva

s tim psem ti nezavidim a virozu taky ne tak honem do pelisku a pust si nejakou pohadku a nabirej sily na porod

holky to tak leti pristi tyden tu bude ten nas kelisak uz ctvrt roku 😕 😕 😕 😕

bellka
1. říj 2009

Radulko, jak říkám, na slzy je času dost, ale beruško, Tebe se to netýká, tak vůbec nemysli teď na to, jestli a co když🙂 Evi, tak hlavně, že už je u vás dobře a klid🙂 Rozi, tak super, že je vše OK, jen tak dál🙂 berušky, jdu si lehnout k telce, přeju vám pěkný večer, dobrou nocičku a krásné sníky🙂

evcaa
1. říj 2009

hej frajerko meli jsme jeste kecat pre tydifon ale dobra pro dnesek te propustim ale ztra prozvon ju???a co pavlik uz sel

sido
1. říj 2009

ahoj holky tak jsem dneska volala na pojišťovnu a tam mi řekli že je naše žádost schválená a že to dneska odeslali 😉 🙂 konečně se snad dočkám 😉 už jsem v půlce druhého plata antiko a zdá se mi že jsem nafouklá jako balón 😅
jak vás čtu koukám že jste žádná po ET nezůstali v olmíku 😕 myslíte že je to fakt zbytečné? mi se tam taky moc nechce zůstavat ale nechci něco po.... 😅
a byly jste tam na noc před OPU?

radule82
1. říj 2009

Ahojky Sido, já tam byla dokonce dvě noci před OPU, nechtělo se mi pořád jezdit tam a zpět... a pak jsem tam ležela i po Et jednu noc... chtěla jsem udělat vše proto, aby to vyšlo a měla klid na duši... ale jsem přesvědčená, že jestli tam po ET budeš ležet, úspěch není zaručen.... jak někdo psal... "těhu si nevyležiš" 🙂
Ale jak říkám, chtěla jsem být klidná.... abych si pak nevyčítala, že jsem tam měla zůstat tu noc 🙂 Ale zítra mám v plánu poležet na posteli, ale pak chci jet domu 🙂

sido
1. říj 2009

no já to mam taky tak že bych rád udělala všechno pro to aby to vyšlo 😉 a jak to probíhá u KET? kdy mimísky rozmražují až těsně než příjdeš nebo už jsou roztopené? 😅

radule82
1. říj 2009

Roztopené 😀 😀 😀 tak ted jsi mě pobavila 🙂)) tak co vím u Belinky, tak jdeš na kontrolu, jestli je vše ok, a pokud je, tak dr dá pokyn do laboratoře k rozmrazení... no a pak ti dají vědět, zda je to na transfer nebo ne.

radule82
1. říj 2009

Rozinko, koukla jsem na odkaz, to je fakt prča 😀 😀 😀 😀 😀

smilers
1. říj 2009

Ahojky,bobi gratulka k dvojcatum 😵 a radul drzim palce 😉 nejak uz nestiham sem chodit😀 hold holky uz jsou akcni a chteji chodit,teda dve, alei tostaci🙂

sido
1. říj 2009

no a ty jdeš zítra do Olmíku? 😉 samo že jsem to myslela ve srandě ty zmzlinky roztopené 😉 🙂

radule82
1. říj 2009

Sido, tak to je jasné, že ve srandě 😀 jj, ted poslední tri kontroly mi vycházejí na OL 🙂

sido
1. říj 2009

no a zítra už budeš mít Ketík?

radule82
1. říj 2009

jj v plánu to je 🙂

sido
1. říj 2009

tak budu držet palečky ať to klapne 😉 😉 😉 já zkusím zítra zavolat do Polanky jestli jim to schválení došlo a snad už začneme stimulovat 🙂

radule82
1. říj 2009

Děkuji 😉 tobě taky hodně štěstíčka 🙂

radule82
1. říj 2009

Holky, tak já taky končím pro dnešek, přeji vám krásnou noc a děkuji za vaše pěstíčky 😉

kacza.b
1. říj 2009

radulko na zitra ti preji,vsak vis to co ostatni,at se ti snehulacci v poradku rozmrazi a uhnizdi se v tvem brisku. ted se nam keliskam dari tak ti holky predaji tehulkovskou stafetu 😉 zitra na tebe budu moc myslet a posilam stesticko 🙂

a jinak zdravim vsechny kelisky 😵

zitra me ceka kontrola na diabetologii,v utery jsem byla na velke odbery tak snad dopadnou dobre jinak je to v .....ale musim myslet pozitivne 🙂 to je polovina uspechu

asmeenko tobe taky pfuj,pfuj pro stesti at ti v novem CAR pomuzou!

jdete nekdo v pondeli do polanky???ja jo tak se ptam 😅

kacza.b
1. říj 2009

rozinko uz je nekolko dni.....a bude prdolka venku 😵

bellka
1. říj 2009

Kaczkooo, ještě nakukuju, tak Tě moc zdravím, beruško🙂 neboj, určitě výsledky dopadnou na 1*🙂

kacza.b
1. říj 2009

ahojky bellko. jak je uz je ti lepe?

no doufam,ze to bude o.k. ted jsem odlozila i tu darkyni. byli na me nejaci rychli a ja to vsecno nestacila osefovat.

kacza.b
1. říj 2009

a co ty chystas se do toho noveho CAR?

kacza.b
1. říj 2009

tak uz tady asi nejsi,tak dobrou noc a krasne sny 😉

asmeena
2. říj 2009

Děvčátka moje tak jsem to včera dostala, BT nelhala a od zítra už clostíček - jupí. Dnes se objednám do Reprofitu - mám jít 7 DC na kontrolu, ale to nevím co tam pan doktor tak brzy uvidí. Ale hlavní je, že už se něco děje.

RAdul: držím vše co mám. 😉

radule82
2. říj 2009

Dobré ránko Kelišky, tak už mám chahulku a nožky osekané, takže po osmé vyrázím 🙂 jsem nemohla dospat, nejdříve jsem se vzbudila ve dvě, pak v šest 🙂

asmeena
2. říj 2009

radul: přišla ti sms?

radule82
2. říj 2009

Asmee 🙂 az ted koukám, děkuji za palečky a za tip s klíčemi 😉

asmeena
2. říj 2009

Já jsem to tak taky udělala když jsem šla na KET. A neboj, určitě se rozmrazí. Mně se rozmrazila všechna tři, sice se dvě trošku rozpadly, ale nějaké buňky zůstaly a to je hlavní. 😉

radule82
2. říj 2009

mě právě sobek říkal, že to jedno je pěkné, a to druhé není uplně nejlepší, ale na vyhazov to prý nebylo.. tak uvidíme 🙂

asmeena
2. říj 2009

tak minimálně jedno mít budeš. A taky se konečně přidáš tady k holkám a budeš nám brzy ukazovat fotečky z UTZ. Moc ti to přeji. 😉

radule82
2. říj 2009

TAk já končím, pujdu se oblíkat a pak pojedu 🙂)) tak paaaa 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru