Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

beruska81
8. říj 2009

tak už mám vyžehleno, úklid asi nechám na zítra, se mi dneska fakt nic nechce 😒

katrin111
8. říj 2009

berus to jsi dobra ja mam taky kupu zehleni ale jsem lina jako ves ani varit nebudu nechce se mi nic a dost me boli ruce mam je nejake slabe sakra nebyl by den aby mi neco nebylo 😀 😀 😀 😀

beruska81
8. říj 2009

katrinko vydrž ještě pár týdnů a malý bude venku a pak už snad bolestli mít žádné nebudeš.
Já taky díky bohu nevařím, ještě, že berem ty obědy ze školky, včera byla žemlovka s tvarohem a švestkama a dneska je kuřecí rizota, už mám na něj chuť 🙂

princ
8. říj 2009

Dobré ráno, tak jsem tedkom volala na mimiski, jak se vyvíjejí. Ze 14 jich zůstalo 9 a jsou čtyřbuněčná. Super 🙂 🙂 🙂 .Zítra zase budu volat a už se domluvíme na ET.
Doufám že všechno dobře dopadne.

beruska81
8. říj 2009

princ tak to je super, držím paluchy 🙂

katrin111
8. říj 2009

berus jo ja vim ale ted se mi to dost tahne..............ja ti zavidim ze mate ty obedy...............to je super vec!!!!!!!princ tak drzim pesti

beruska81
8. říj 2009

jo to věřím, že se to táhne, jo obědy jsou perfektní, měsíčně dám necelé 2000 a mám vystaráno a většinou zbyde i na večeři, takže super 😉

j.cien
8. říj 2009

Ahoj Kelisky moje 🙂 Vy jste teda ranni ptacata!!!Kasi ty dokonce 3.50!!OMG 😕 s tim klobouckem to je teda nemile...ja ho taky pokazde mela...hlavne,at se to povede,to by byla krasa!!!

Princ gratulka k embrouskum 🙂 ,jen tak dal!!
Belinko ja tomu stale ani nemohu uverit!!!Ze traged jako ja ke stesti prisel 😉 ...popravde jsem furt ve strehu,z ktere strany prijde od zivota zas nejaka facka.. 😒 a mala facicka byla dnes v poste,doplate CEZu skoro 9tis!!!!OMG!!

beruska81
8. říj 2009

ahoj cienko o cezu mi ani nemluv, příští měsíc nás taky čeká vyúčtování, už teď z toho šílím kolik to zase bude 😠

j.cien
8. říj 2009

Ahoj Berus 🙂 to jsem fakt necekala!!!lPlatime 1300zalohu,a loni jsem doplacela par stovek jenom...a letos toto!!!Uz ted mam depku,abychom vse poplatili z PN a jeste takova jobovka 😖
Jake bylo rizotko?? 😀 A copak dneska papa Katrinka??? 😀 😀 😀

A VUBEC KDE JE EVCAAAAAAAAAAAAAA??????????????? 😠

katrin111
8. říj 2009

ahoj marti.katrinka dneska nevarila tak nic nemohla papat 😀 😀 😀 😀 jen ted jsem udelala samikovi livance tak jsem taky jeden sezrala.........nechtelo se mi varit a uz ani nevim coooo...............marti teda to ti nezavidim to placen i.............1300platite mesicne?????ja jsem taky zvedava jak na tom budeme my ale nam to prijde nejak az po novem roce.................

beruska81
8. říj 2009

my platíme 1700, loni jsme platili 1200 a dopláceli 5000,- tak jsem fakt zvědavá a vždycky si vyberou dobu před vánocema, včera se nám ještě posralo auto, oprava bude stát kolem 10tis. takže když se sere tak pořádne.
Ani mi nemluv o penězích, já na mateřské, manža tež nemá moc kšeftů, je to na h....
Rizoto bylo docela dobré, dala jsem si tam kupu sýru tak to byla mňamka.
Katrin myslím dneska nic nevařila

j.cien
8. říj 2009

Jj,Katrinko mesicne 1300 😝 a ted takova palka...no nic,Petr se na to jeste koukne,ale chyba to asi nebude 😖 ,ale jde o to,ze netopime elektrikou,ale drevem...a ze jsme loni fakt tolik nedoplaceli....no srat na to 😝

Mnam,livanecek bych si dala..nebo palacinku 😀 ale ja jsem hrozna,furt mam na neco chut a pak mi to stejne nechutna...dnes jsem se vazila,tak mam od stimulace +0.5kg,ale to tepr prijde 😀 😀 to je mi jasne 😀 😀

katrin111
8. říj 2009

teda to platite teda dost mesicne my necely litr a taky jsme myslim doplaceli ale jen par stovek uz presne nevim kolik.ja ted trosku uklizim dopoledne jsem lina tak ted musim samik sel ven.........marti ja to taky tedka mam ze mam na neco chut a pak mi to stejne nechutna 😝 😝 😝 😝 berusmas pravdu je to hnus tolik placeni zrovna pred vanocema................

katrin111
8. říj 2009

marti to mas recht ze tady evca dlouho nebyla taky na ni myslim................rozi taky nepise a to uz je v klidku pekne doma 🙂

katrin111
8. říj 2009

jo marti ty uz jsi ale v 9.tt kdyz si podle utz byla v tu stredu 8+4tt neeee??????????

j.cien
8. říj 2009

Nn,Katrinko ten UZV byl ´vcera ,takze dnes jsem presne 8tt+5 😉 a super,ze obe mimi tomu presne odpovidaji 🙂 ...jen nevim,do kdy se mam furt bat...nejrizikovejsi je tech 13tt??? 😕
Ja vim,posrat se to muze asi kdykoliv....chjo...

Jdu strouhat orechy,chci Petrovi upect na cestu orechovou babovku 😉

katrin111
8. říj 2009

no a to znamena zr uz jsi v 9.tt vis???ja jsem taky ve 34+2tt a to zn.ze jsem ve 35.tt.jeee petr se ma,kam jede???na sluzebku???nemysli ze se muze neco posrat muze se neco stat kdykoliv i behem porodu ja taky radsi nemyslim na nic zleho jen ze to vsechno dopadne dobre 😵

sweethy
8. říj 2009

Pěkné odpoledne přeju, konečně jsem po dlouhé době nakoukla a vidím, že cienka už mám miminka i vyplněné v pasu a už má i fotečky, no to je krásné 😵 To mě těší, že ten Fertimed není až tak ztracený případ, to je zase určitě naděje pro další snažilky.
Já dnes měla bc státnice, bohužel jeden předmět se mi nepovedl, tak uvidím, opravný termín by měl být v lednu, což bude ještě sranda, nebo pak v květnu, což s mimčama taky bude zajímavé, ale zatím už učení odkládám a konečně se začnu v klidu připravovat a těšit na miminka, jen kdyby ten čas rychleji ubíhal 😉

kasa
8. říj 2009

Tak ahojki ,už jsem doma,zoubek spravený,ale spodek stále bolí,moje gindařka taky jak mi ho včera vytáhla ,tak se divila,že to mají blbě vymyšlené.No můžu říct,že mě včera oblil pot,jak se to stálo.Zítra to tam řeknu ,tak jsem zvědavá co mi na to řekne.Zkusím se s ním tedy domluvit,jestli by to nešlo zavést přímo všechno. 🙂
Jinak je super,že se tu ukázala i Sweethy a že je v pořádku. 🙂
Tak semějte krásně jdu si udělat kávičku . 😀

j.cien
8. říj 2009

Sweety ahoooj 🙂 tebe jsem snad zrovna vcera tady s Asmenkou vzpominala,ze se uz ani neozves?!a ty se chudacku ucis...to te obdivuji,mne se uz na stare roky 😀 😀 nechce 😀
Tak ti preji,at to treba nakonec ani nemusis opravovat 😉 nebo uz je to jiste??
A jak se citis???Jak ti roste brisko???Jak ti dopadly vsechny testy???Musim se ti kouknout do albicka 😉 jestli tam neco mas 🙂 a kdy mas termin???A cisarem??

kasa
8. říj 2009

Ahojki Cien,odpočíváš. 🙂

kasa
8. říj 2009

Musím říct,že manžel je opravdu velký sympaťák. 🙂

kasa
8. říj 2009

Neboj bobišci se tě chytili a už se nepustí,ráda bych převzala tvoji roli tragéda,kdyby byl s takovým hezkým koncem. 🙂 🙂 🙂

j.cien
8. říj 2009

Ahoj Peto,ted jsem lehla..byla jsem venku s Petrem a Kerinkou a louskala jsem orechy na tu babovku,uz jsem je i pomlela..jen se mi ted nechce to upect..OMG,mam nejakou lenoru 😀
Dekuji za pochvalu manzela 😀 on je to nejlepsi a nejhezci,co me v zivote potkalo 🙂 je to moje slunicko,nikdy neni nastvany,nikdy neni zly a porad ma dobrou naladu 🙂 a ja ho miluji od prvniho dne,co jsme se potkali a uz je to 11let

j.cien
8. říj 2009

Katrinko ses ptala-P.jede pracovne do Berlina,vraci se v nedeli vecer,tak budu mit mamku na 2noci,bo jsem posera 😀 😀 😀

kasa
8. říj 2009

Oni ti Peťové to mají asi v povaze,protože můj Peťa je úplně stejný.A taky ho miluji,ikdyž mě nejdřív nechtěl. 😀 😀 😀

kasa
8. říj 2009

Na prvním rande mi povykládal všechny špatné vlastnosti a na závěr říká,Raději si se mnou nic nezačínej.To víš byl předtím pořád sám,tak byl zvyklý na svůj klid,a najednou mu tady do života vlítnu já,takový živel.No ,ale skloňuje mě ve všech pádech a do postele nosí na rukou,tak je už teď asi rád,že nás dali před 2 roky kamarádi dohromady. 🙂 🙂

kasa
8. říj 2009

Jé,Peťa mi taky odjíždí zítra na chatu a taky budu o víkendu sama.

j.cien
8. říj 2009

Tak se jdu vzchopit a upect konecne 😉 zatim pa,vecer kouknu zase 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru