Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
10. říj 2009

já jsem ti tam schválně nechala to mulujeme, bylo to pěkné. 😵

radule82
10. říj 2009

Ahoooojte holky 🙂)))) ten víkend nám ale začíná škaredě deštivě ☹ ☹ ☹ drahoušek mě dneska vytáhl na obídek, no tuž neříkám neeeee 😵 😵 😵

radule82
10. říj 2009

taky se mi líbílo MULUJEME 😀 😵 😵

j.cien
10. říj 2009

Jdu vencit Kerisku.OMG,leje tam jak z konve 😝 ..ale co,kdyz musis,tak musis
Jeste k tomu mam nervy,Petrovi se jak na svinu posral mobil,tak na neho nemuzu ani volat..vcera volal chudak z budky nekde zBerlina..a asi po minute nas to prerusilo 😒 tak budu nervni ,az do zitra vecer ..az se vrati...

radule82
10. říj 2009

Cienko, aspon ta minutka zavolani je fajn, ze vis, že je v pořádku 😉

asmeena
10. říj 2009

cien: ty musíš být v pohodě. Kdy se ti Petr vrací?

radul: tak to bych si taky nechala líbit. Kam jdete? Máte nějakou oblíbenou restauraci?

j.cien
10. říj 2009

😀 😀 vy jste teda cisla 😀 a ja disgrafik 😀 😀 co neumi 1 radek bez chyby 😖

Radul ahoj,tak na obidek bych se taky nechala pozvat 😉 tak si dej nejakou mnamku 🙂
Ja mam zelnacku a asi uz jdu na ni 😀 😀 vstavala jsem brzo,mamka tu spala a dost mazec-cumela jsem,jak chrape 😀 😀 takze jsem totalka nevyspana a vstavala jsem pred 7mou 😀

radule82
10. říj 2009

Tak já to mám taky nějaké popřehazované ten dnešek, v šest hodin už jsem se převalovala, tak jsem na drahého hodila signály 😵 😵 😵 , tak bylo ranní mazleníčko... no a pak jsem zase na chvilku usla, pak vstala, posnídala... a pustila si film a zase vytuhla 🙂 no mazec... 🙂)) ted se musím hodit trošku do galal at aspon trošku 😉

asmeena
10. říj 2009

tak to my jsme si pospali. Stejně nechci raději nic moc dělat, ať předčasně nesnesu 😉

j.cien
10. říj 2009

JJ,jsem v klidu,ale prece jen..je to 600km a nemam rada,kdyz cestuje daleko sam...jezdivala jsem s nim a chtela jsem i ted,ale P.kategoricky odmitl,ze 6hod v aute se pro mne nehodi..tak jsem poslecjhla a trcim doma 😒 ,vrati se zitra pozde vecer..Jel tam na Numismatu,to je takovy sileny mezinarodni veletrh numismatiky...na tom giga vystavisti 2dny jako v ulu....
A stihl mi rict,ze mi koupil v CA nejake tehu haderky 🙂 🙂 tak se tesim 🙂

radule82
10. říj 2009

Asmeenko, takže v pondělí Brno na OPU? 🙂

j.cien
10. říj 2009

Fuj,jak vidim ven..ale musiiiiim..KErinka rano potvora necuralal,jen kadila a ted tu kvici.........tak idu 😉

asmeena
10. říj 2009

cien: tak to budeš máš hodného manžílka. Budeš krásná těhulinka.

radule82
10. říj 2009

Jéžišky, to je krááásnéééé 🙂 🙂 🙂 🙂 musela jsem kouknout, co to znamena numismatika 😀 ale ted už to vím 🙂))))

asmeena
10. říj 2009

cien: a ty ji nemůžeš vypustit třeba jen na zahradu, aby si s ní nemusela ven?

asmeena
10. říj 2009

radul: jojo OPU, už aby to bylo za mnou. Mám taky trošku strach, abychom tam dojeli, protože se nám nějak začalo kazit auto. To by bylo v háji, kdybychom zůstali trčet někde mezi Ostravou a Brnem a já přitom měla spoustu folíků.
radul: kam jdete na ten obídek?

radule82
10. říj 2009

no to právě ještě nevím... když já vždy nejraději nějakou dobrutkovou pizzu 😀 😀 😀 tu bych mohla furt 😵

rozi.nka
10. říj 2009

čaute kelišky, tak se hlásím po včerejší akci stále vcelku 😀
dneska je krásné datum a s tím opičákem to ani nehne, dostal nasnídat a spí. celý táta 😀
radul ty se máš, taky bych se nechala pozat někam na obídek. místo toho musím něco uvařit 😒
asmee musela jsem se smát ,, abych předčasně nesnesla,, 😀
cienko to ta naše zvířena ještě od včera nebyla venku a chrápe jak dřevorubec, vůbec nemá potřebu 😅

asmeena
10. říj 2009

a kam chodíte na PIZZU? Kde mají nejlepší. My hodně chodíme do Primy a nebo máme rádi Panoramku, tam se moc nekouří.
Já dnes dělám smažený sýr.

asmeena
10. říj 2009

rozi: tak vidíš, že si brouček nenechal ujít předporodní akci. 😉 Ale už by si to asi taky chtěla mít za sebou, že?

radule82
10. říj 2009

Asmee, tak skvělá pizza je dole Leninky v Alexandrii a pak je taky skvělá na fifejdách vedle krajského úřadu směr Marianku, je to u hlavní silnice, je to rodinný barák a za ním se dá zaparkovat /vedle mají barák komunisti)

rozi.nka
10. říj 2009

asmee taky budemem mít smažák 😵
no jako chtěla, sice mi není pořád nejhůř, dokonce jsem se i dobře vyspala ale už bych ho chtěla vidět 😅
ještě včera jak jsme s kámošama rozebíraly mimísky tak jsem čím dál nažhavenější 😎 jedna má roční a sedmiletou holčičku a druhá má tříletého chlapečka a je 11tt tak jsem si měly o čem pokecat 🙂
no a chlapi řešili auta, co jiného 😀

radule82
10. říj 2009

a tak Prima je kde?
v neděli jsme se byli projít a došli jsme až k Panoramě... jsem se ptala A. proč jsme tady ještě nebyli... říkal, že už tam stolet nebyl a že mu to připadne jako nějaký pajzl... takže tam mají taky nějakou fajnou pizzerku?

asmeena
10. říj 2009

Prima je takový pajzlík, ale dobře tam vaří, je to hned na Vozovně a v Panoramce nedělají pizzu, jen normálně vaří, ale moc dobře, ale jako pajzl mi to nepřijde.
Asi vím kterou pizzerku ve městě myslíš, je to kousek od mé práce - mezi Dům kultury Vítkovice a Dům energetiky? Tam dělají dobrou, ale obsluha je pomalá. A Viktorku mám ráda, jen je tam dost draho.

kasa
10. říj 2009

Tak já právě obědvám,dávám si zapečenou brokolici ,se sýrem a šunkou. 🙂

radule82
10. říj 2009

s Viktorkou souhlasím, draho tam maj!

asmeena
10. říj 2009

kasi: tak ty mi taky děláš chutě. Miluji brokolici. Zítra ji budu dělat zapečenou s těstovinama

asmeena
10. říj 2009

a holky, už jsme zase a opět u toho jídla. Mně přijde, že se můj život točí jenom kolem žrádla. 😀

rozi.nka
10. říj 2009

ve Viktorce je draho a nemůže se tam jíst Mc 🙄 😀

asmeena
10. říj 2009

správně rozi. Ale vy jste na to šly s Katrin fikaně. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru