Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
10. říj 2009

presne tak taky musim reagovat na viktorku i hnusny cisnik tam je 😀 😀 😀 😀 😀

asmeena
10. říj 2009

ale vařit tam vaří výborně. Výborná byla rajská polívka s kloboukem z pečiva.

asmeena
10. říj 2009

no nic jdu vařit, ať neumřeme hlady 😀

katrin111
10. říj 2009

no jeste ze ne s kloboukem z fertimedu 😀 😀 😀

katrin111
10. říj 2009

😝 😝 😝 uff tak jsem po O a totalne nazrana...............

kasa
10. říj 2009

Jo už jsem po obědě ,byla výborná,je ji dost,tak se klidně večer můžeš stavit. 🙂 🙂 🙂

evcaa
10. říj 2009

Ahoj holky tak vas zdravim a preji krasny i kdyz destivy a uplakany den 😉 😉 😉

belisku ty trdliku muj sla mi az husina po zadech kvuli toho cos napsala a o martince ani nemluvim jste tady vsechny mocinky mile a hodnoucke

a s tim sledovanim danika leckdy je to lepsejsi nez tv a myslim ze ja pro nej jsem taky zajimav aporad me hleda ockama je uzasny

kasi paradni svicka ja vcera delala sedy lehy 3x15 a pak me bolela jizva na deloze tak me mamka a jrka servali jestli su normalni no co bolest prejde 😀 😀 😀

katrinko jj kauf je u kastoramy a je tam i lekarna a kantor takze tam nakoupis vsechno kapky i bebilon v kaufu je nejlevnejsi a vyplati se tam i syry a mlecne vyrobky poslu ti do ip internetovou adresu na jejich letak s akcema podle nej se rozhodujem zda tam pojedem

kacza.b
10. říj 2009

ahojky kelisky jdu vas aspon pozdravit a poprat hezky vikend 🙂

beruska81
10. říj 2009

ahoj kelišky přeji pěknou sobotu, i když deštivou, my jsme se před chvíli vrátili z nákupů, udělala jsem si trapas v jednom obchodě, nakoupila jsem malému hodně oblečení a když došlo na placení karta stávkovala, tak sem volala na banku a prý že mají nějaké problémy, takže nejde vybrat ani hotovost, jsem si připadala jako idiot. Pak jsme malého zavezli k našim, zůstal tam na noc, ale je nějaký nachlazený, takže ho příští týden nechám doma, ať někoho nenakazí ve školce.
No a když jsme dorazili domů tak nám překvápko nachystala Chelsinka, rozbila mi květináč, květinu rozcupovala, hlína byla na celé chodbě, ale už jsem to uklidila a zbytek bebechů co mám na botníku radši dala pryč, ať se příště zase něco nestane.
Jinak my se taky v pondělí chystáme do Polska, potřebujeme peletky do kotle a prý je tam mají o polovinu levnější, tak to jedeme obhlídnout.

radule82
10. říj 2009

Kdepak jste holky? 🙂))

asmeena
10. říj 2009

tady, jdu vás dočíst

asmeena
10. říj 2009

beruš:to není trapas, to je na nasr...A tak jsi ty věci nekoupila?

asmeena
10. říj 2009

radul: tak kde jste nakonec byli? Dala sis pizzu?

katrin111
10. říj 2009

cauky holky tak jsme nakonec byly u me mamky...holky ja jsem mela asi dneska prvni poslicky............strasne me zacalo bolet bricho jak na kramy a takove silne tlaky k tomu asi po 20minutach to prestalo..................takze maras zacinam se bat..................je diky evi takze ten bebilon jsem pochopila ze je levnejsi v kaufu???o kolik???a ta adresa toho akcniho letaku to bude porad stejna a kazdy tyden se mi ten letak obnovi kdyz na to najedu??????ale vubec nerozumim tem zlotym si to neumim vubec prepocitat...................berus teda to je hnus s tema bankama...........

beruska81
10. říj 2009

asmeen to je fakt na nasraní, sem myslela, že se zblázním, věci jsme tam nechali, že skočíme do bankomatu, ale tam nám to nedalo vůbec nic taky, sem úplně nasraná na banku, když se člověk opozdí se splátkou hypošky tak to hned posílají dopisy a takhle tam mám hodně peněz a nemůžu se k nim dostat, v pondělí jdu na banku a vytmavím jim to tam.
Musela jsem si od našich půjčit 500,- ať něco mám, ale pro ty věci už jsem se nevracela.
V pondělí jedeme do toho polska, v ratiboři je prý nějaké nové obchodní centrum tak nakoupím něco tam.
Holky musím se pochlubit, před chvíli jsem malému objednala první vánoční dárek, přiští týden mi ho přivezou, krásné kolo, on neskutečně miluje jízdu na kole a svoje už má ojeté, tak mu ježísek přinese nové. 🙂
Tady je odkaz:http://www.worker.cz/1417/detske-kolo-kawasaki-triumph-16

asmeena
10. říj 2009

fí-ha berus, to je super, vypadá jak motorka. To bude Matyášek jak závodník.

asmeena
10. říj 2009

holky tak jsem přemýšlela, když bych měla mimi, jakou bych koupila postýlku. Líbí se mi v Ikea tato http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9011... - přijde mi fajn, že má oddělávací tu jednu postranici, ale je drahá a pak tam mají obyčejnou levnější http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/0011...
Tak jen tak uvažuji co vy na to? Není lepší koupit levnější sice bez sundávací bočnice, ale za to co se ušetří se potom koupí už potom velká postel?

katrin111
10. říj 2009

berus kolo pekne.asmee ja bych asi tu se sundavaci bocnici nekoupila pac bych mela strach aby mi ditko nevypadlo..............ja mam bez te sundavaci ale mam tam 3 sprusle co jdou supdat tak maly si pak sam vyleze i vleze...............to mi prijde bezpecnejsi.............az dam nebesatak ji vyfotim...............

asmeena
10. říj 2009

tam se dá dát nějaká boční deska, aby právě dítko nevypadlo. Do jakého věku děti spí v malé postýlce?

asmeena
10. říj 2009

Holky, za 2,5 hodiny jdu píchat pregnyl. Jupí. Už ať je po OPU.

katrin111
10. říj 2009

aha tak to jo.ja nevim asmenko samik spal hnedka s nama jsem si ho tak spatne naucila............ale ted uz se nedam a domca bude spat v postylce ja nevim aspon 2az 3 roky by mohl uzivat postylku...........

asmeena
10. říj 2009

no, ale já bych stejně chtěla dvojčátka a to bych určitě neměla tolik peněz na dvě ty dražší postýlky, tak by to jistily ty levnější.

katrin111
10. říj 2009

vis co levna postylka ti vykona stejnou sluzbu stejne jako draha postylka.tady jde nejvice o design...............

katrin111
10. říj 2009

pro dnesek se loucim jdu se natahnout paaaaaaaaaaaaaaa

asmeena
10. říj 2009

stejně postýlka nejde pod spoustou těch polštářků vidět 😉

beruska81
10. říj 2009

holky malý spal do dvou let v postýlce, mám ještě postýlku co jsem byla já malá, ta měla tu bočnici co jde dát nahoru a dolů, byla jsem spokojená, jo katrin to máš pravdu, jde o design, našim jsme koupili obyčejnou tu z ikei ať tam má malý taky kde spát a udělala tu samou službu, teď už má malý velkou postel
asmeen a kdo ti píchá pregnyl, manžel?
musí to být super pocit, že víš, že se s tebou něco děje, že na konci bude malé asmenčátko nebo asmenčátka 🙂

beruska81
10. říj 2009

jo asmen to máš pravdu, malý má taky v posteli plno plyšáků a všeho možného, jak vždycky převlíkám peřiny tak u toho šílím
já se taky loučím, mějte se 🙂

asmeena
10. říj 2009

Holky si představte, že mi teď mamka volala, že jim prasklo jejich velké akvárium a voda jim teče po obyváku. Chudáci rybičky. Tak můj taťka to tam uklízí, protože mamka musela do práce a jak tak uklízí, tak jiným akvárkem (takovým menším erárním) třískl do skleněné zástěny u vany (stála 15.tisíc) a rozbil ji. To je pech.

berus: tak to jsem se zasmála asmenčátko... 😀 Všechno mi vždy píchal manžel, ale asi si to píchnu sama. Mám si pregnyl píchnout do břicha. Dostala jsem takovou krásnou malou jehličku, tak s ní to půjde krásně. Píchala jsem si tak včera fostimon.

radule82
10. říj 2009

Asmeenko, potřebovala jsem něco koupit v ikei, tak jsme se chtěli stavit na pizzu do šopinu.. mají tam asi třicet stolů, ale úplně narváno, tak jsem říkala, že klidně skočíme přímo do ikei na obídek, že už mám hlad, no jenže tam byla fronta asi 50 lidí před náma, tak jsme to vzdali a nakonec si objednali pizzu doma od chachara, jsem se tak přežrala 😀 😀 😀

radule82
10. říj 2009

Katrin, souhlasím s tebou... podle mě je to stejné i s kočárky... dá se koupit za deset ale i klidně i dvacet tisíc a udělá stejnou službu 😉 je to všechno jen o penězích... a pak stejně jako to dopadne... koupíš si drahý kočárek s vědomím, že děláš pro své dítko to nejlepší a pak ČOJKA zjistí, že je vadný, viz nedávno testovaný Quinny...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru