Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
11. říj 2009

Asmen tak hodně štěstí.Jinak asi Romča v ložila fotečku pejska samostatně,asi aby ji tam nechali ,tak by ho musela vyfotit s Honzíkem. 🙂
Radulko to je krása gratuluji. 🙂

asmeena
11. říj 2009

cien: prý v narkóze, když je tolik folíků. 😉 Narkózu mám ráda, třeba se mi bude zase něco pěkného zdát.

j.cien
11. říj 2009

😀 ty jsi cislo 😀 poprve slysim,ze ma nekdo rad narkozu 😀 😀 a preji ti teda krasny sen o miminecku 😉
V kolik rano jedete?

asmeena
11. říj 2009

vyjíždíme před šestou. Takže vstávat budu stejně jako bych šla do práce. 😉 Ještě si teď musím umýt vlasy, oholit se od hlavy až k patě 😉 😀

kasa
11. říj 2009

Ahojki tak jsem psala Romči přes skype ať vloží fotečku pejska znova ,ale i s Honzíkem ,aby ji to admin nesmazal. 🙂 .Tak hezké přípravy Asmen a zítra ať vše dopadne na 1. 🙂

asmeena
11. říj 2009

díky kasi 😉 hned jak dorazíme, tak podám info.

bellka
11. říj 2009

Berušky, jdu popřát pěkný nedělní večer a všechny vás pozdravit🙂 Romči smazali to krásné štěňátko? Jsem ho viděla, ale nešel mi vložit příspěvek. No comment, OMG. Radulkooo, obr gratulka k zasnoubení, však Ty víš jakou mám radost, sluníčko🙂 Asmee, budu moc držet pěsťulky a tfujtfujtfuj pro štěstí🙂

beruska81
11. říj 2009

asmeen já ti taky přeju ať je všechno na jedničku, budu na tebe moc myslet.
Já jedu zítra do Polska na nějaké nákupy tak se moc těším, malý s manželem zůstávají doma, jsou docela dost nachlazení tak se budou léčit a já si sebou vezmu taťku a ségru 🙂

rona2
autor
11. říj 2009

Hezký večer,tak mi to smázli,ale co se dá dělat.Máme psí slečnu německého ovčáka,tak až jí vyfotím třeba s Honzíkem tak jí vložim.A tolik jsem se s tou fotkou natrápila než jsem jí tam dostala. 😠
Všichni zítra vykročte pravou nohou ať těch mimísku tady přibývá.

majky.h
11. říj 2009

ahoj, jsem tady nová a chtěla bych se zeptat na fertimed v Polance. Mám jít v Gyncentru na první IVF a slyšela jsem dost kritiku, zvlášť na dr. Čermáka, u kterého jsem

rona2
autor
11. říj 2009

Ahoj majky.h,asi má každý jiný názor na lékaře,ale na gyncentrum se moc chvály nepěje a mi ho dokonce nedoporučila má gynekoložka.A já nemám ani s Fertimedem moc hezké zkušenosti,jen dr.Jaroš je super.Ale trěžko říct,sto lidí sto chutí asi je třeba vyzkoušet a udělat si vlastní názor.

radule82
11. říj 2009

Ahoj Majky, vítám tě 🙂))) moje kolegyně z práce byla na dvou IVF v Gyncentru a říkala, že už by tam nešla... nicméně, ale myslím, že to bylo spíše o tom přístupu, protože úspěšnost je téměř všude stejná... a podle mě, když se zeptáš nějaké holčiny, které se podařilo otěhotnět v Gyncentru, tak bude na ně pjet jen samou chválu a té, které se nezadařilo, tak samou kritiku... takže ode mě asi tak 😉 Ale já bych do Gyncentra nešla - to je můj názor 😉

radule82
11. říj 2009

ASMEENKO: tobě na zítřek přej strašně moc štěstíčka, at máš kvalitní vajuška... budu na tebe myslet, tfuj, tfuj, tfuj!!! 😉 😉 😉

evcaa
11. říj 2009

preji krasny vecer radulko parada dalsi zoufala manzelka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ne eeeeeeeeeeee gratrulujeme 😉

martinko musis se drzet v teple ted se nachladit neni ten nej napad jinak me nejak lechta v krku tak doufam ze z toho nic nebude danulka ma jit tento tyden na ockovani hexy sakra vubec se na to netesim doufam ze nebudou nejake nezadouci ucinky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😲 😲 😲 😲

majdulinko jak budes mit zitra cas tak me prozvon a ja ti cinknu paaaaaaaaaa berusky musim jit uspavat danika

romco ovcaka v byte teda tak to bych nedala 😀 😀 😀

evcaa
11. říj 2009

asmenko zitra dobre porid a dej nam co nejdrive vedet ju paaaaaaaaaaaa a pusu vam vsem 😅 😅

majky.h
11. říj 2009

Díky za odpověď. Moje gynekoložka mi taky doporučila dr. Jaroše. Slyšela jsem, že je dobrý. Jsem po laparoskopii a zjistili mi zhoršenou průchodnost a chronický zánět vejcovodů a dr. Čermák mi řekl, že připadá v úvahu jedině IVF a moje gynekoložka mi tvrdí, že jsem v pořádku a nevidí žádný problém. Tak nevím, co si mám o tom myslet 😒
Mám nepravidelné MS, jinak hormony v pořádku.

radule82
11. říj 2009

Majky, nic nedáš za to, když si zajdeš i do Fertimedu a poptáš se na to, co ti tam doporučí.. no vlastně akorát budeš muset projít přes vstupní pohovor, za který se platí u Dc. Sobka.

radule82
11. říj 2009

Tak já budu pro dnešek končit, přeji dobrou noc 🙂)))

katrin111
12. říj 2009

krasne ranko kelisky............teda koukam ze se to tady svatbama jen hemziiiiiiiii 😵 radul gratuluju............teda ti admini jsou dost akcni co????me taky psaly at si posmazu dost v albech tak jsem mazala jinak by mi smazly vsechno...........jo a co vim o cermakovi ten hnedka vsem doporucuje jako jedinou moznost ivf i bez vysetreni.................tak bych rozhodne nesla to by mi bylo lito tech penez kdyz treba ani zapotrebi jit hned do ivfka 😉

katrin111
12. říj 2009

jo a taky asmence drzim na dnesek vse co mam 😵 😵 😵 😵 😵

katrin111
12. říj 2009

a ty rozi davej o sobe kazdodenne nove info jak to vse pokracuje....................tedka uz jde opravdu do tuheho................

katrin111
12. říj 2009

baby kde zas vsecky steeeeeeeeeee????????????? 😠

rozi.nka
12. říj 2009

dobré ráno kelišky, teda dneska je kosa jak v rusku 😝
tak my stále nic, v noci mě častěji bolelo břicho myslím, ale moc extra to asi nebylo když jsem to pokaždé hned zaspala 😀 akorát vím, že jsem byla častěji vzhůru a vrtěla se kvůli tomu 🙂
tak si říkám, že zítra by to mohlo klapnout. 13 je naše číslo, to jsme se s Kubou dali dohromady i když už v srpnu 😵
radul gratuluji k prstýnku 🙂
romi jaktože máte nového pejska? 🙂
katrin tak ty už taky poslíčkuješ? běda jestli mě předběhneš 😠 😀
asmee moc na tebe myslím, ať je všechno jen nejlepší 😉

evcaa
12. říj 2009

aloha damy jdu vas ozdravit pac danulka pinka a uklizeno mam tak mam i cas neco napsat a poklabosit ovsem jestli tu nekdo je co je tu nekdo??? 😀 😀 😀 😀

evcaa
12. říj 2009

holky me teda tvrdlo brisko uz od 30tt a posly jsem mela taky jo jinak nechcete nektera koupit odsavacku je nepouzita a sberace na mlicko ty jsem fakt vyuzila neverila bych kolik mlicka zbytecne vycucly ty polstarky do podprdy odsavacka je to tahle http://www.nasemimi.cz/bazar-detail/prsni-odsav... mam i ty zasobniky na mlecko
a sberace jsou to tyhle http://www.e-maminka.cz/product/chranice-bradav...

j.cien
12. říj 2009

Krasne pondelicko Keliskam 🙂 od rana myslim na Asmenku a tfujkam tfujkam pro stesti 😉

Rozi teda ten Mates si to u tebe fakt uziva 😀 😀 vsak tam ma super Spa termal 😀 jako mela Danik u Evci 😀

Majky,ahoj,ted jsem zrovna delala poradek v papirech a prave jsem mela v ruce cenik z GC,kde mi na prvnim pohovoru-bez jakehokolik vysetreni-vrazlil rozpocet na IVF a mam to v ruce,23tis+cca6tis za Puregon,takze kdyz uz pominu,ze jsem tam nemela duveru v "leceni",ale hlavne dojem jako z tovarny na penize...tak krome toho je teda Fertas o neco levnejsi.
Osobne jsem byla v GC celkem 3x ,nez jsme odesli do Fertasu a nelituju 😀 😉 Dr.Jaros je odbornik,je videt,ze ho to bavi,ze hleda optimalni reseni...a pokud mas chronicky zanet vejcovodu tzv"sactosalpinx",tak z hlesika upesnosti IVF je lepsi,pokud se takovy nefunknci vejcovod odtrani...to pak zvysi sanci na uspech IVF.
JInak je to,jak pise Radulka,hlavne o pocitech z centra,o duvere,upsesnost a metody maji vsude +- stejne 😉

evcaa
12. říj 2009

holky gde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

evcaa
12. říj 2009
katrin111
12. říj 2009

jsem tu..................to jo ale chudak ma desne jmeno 😀

evcaa
12. říj 2009

teda holky az na treti strane tady se co rodi nebo tak ukrutne snazilkuje s manzou popripadne stara o deti ze nikdo nepise 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru