Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
12. říj 2009

Ahoj holky, moc děkuji za vaši podporu.
Jak jsme přijeli do Brna, tak jsme trošku zabloudili, ještě šíleně pršelo, tak jsme měli nohavice pěkně mokré. Když jsme to konečně našli, tak jsme zase bloudili v budově, protože tam nesídlí pouze Reprofit, ale je tam i spousta jiných ordinaci atd...Pak jsme to konečně našli, mají tam dvě recepce a všechno moc krásné. Já jsem byla odvedena na pokojíček, na kterém byly dvě postele, po chvilce mi tam přivedli ještě jednu paní. Docela mazec, lezla mi trošku na nervy, protože mi řekla "Já jsem lékařka, jen aby vám to bylo jasné", tak jsem si říkala - "ach jo". A taky, že jo. Když se nás sestřička po OPU přišla zeptat jestli chceme píchnout něco proti bolesti, tak ta paní řekla "já mám tramal" - tak se jí sestra ptala jestli má opravdu tak velké bolesti? Nakonec si teda nechala píchnou ibalgin. Pak mi ještě vnucovala názor, že si musím vzít nemocenskou po ET, protože já jí řekla, že si ji brát nebudu, tak mi začala vysvětlovat proč si jí vzít mám. No na mašlu. Přitom toho mám za sebou víc než ona (měla jen jedno neúspěšné IVF s minimální stimulací a pár IUI).
Jo a taky jsme měli jít na OPU v 10:00 a když už bylo 10:00 a pořád jsme ležely a čekaly, tak paní vyšla z pokoje a začala shánět sestru, že jako jestli na ni nezapomněli, že píchala pregnyl a do 36 hodin má být ovulace, tak aby už jí udělali OPU. Pak přišla a říká, že to je ale bordel, když jí nevezmou ani na čas. Tak jsem říkala, že toho mají asi hodně, že to snad nevadí 15 minut zpoždění - tak mi na to řekla "no to máte pěkný flegmatický přístup" 😀 😀 😀

No a po samotné OPU za námi přišel na pokoj kde jsme dospávaly Machač a sdělil nám úrodičku. Já jsem měla 4 pěkná vajíčka a prý dalších 15 folíků, které byly ale malé, tak z nich nic ani nevybíral. Zítra si máme volat na embryjka. 😉

asmeena
12. říj 2009

A ještě se Machač divil, že jak je možné, že jsem měla při sloních dávkách puregonu ve Fertimedu pouze 7 vajíček, když teď s minimálkou mám 4. Že mu to přijde trošku jako nepoměr. Tak tož já opravdu nevím. 😝

asmeena
12. říj 2009

Holky vy jste braly už po OPU utrogestan? Já si ho mám začít dnes zavádět. Myslím, že ve Ferťasu jsem ho brala až po ET.

j.cien
12. říj 2009

Asmee tak super 4jaja!!!Moc ti preji,at vzniknou ze vsech embryjka 😉 anebo staci jediny sampionek 😉 anebo rovnou 2 😉 at mas ty vysnene dvojicky 🙂 🙂
Davaji vam ICSI nebo neni treba?
Ja mela od OPU do ET Agolutin,az po ET Utros 3x2tbl,ale to mas jedno..oboji je progesteron 😉 a aspon setris dupku od pichancu 😀 😀
Jinak tech 36hod po Pregnylu je strasne dulezite dodrzet...cetla jsem,ze je tam prostor jen cca 20min +-...tak se nedivim,ze pani dr.hystercila,kdyz to vi 😀 😀 ale hlavne,ze se to stihlo vcas a ze mas tak krasny pocet zralych vajicek!!!

asmeena
12. říj 2009

volala jsem si ještě před chvílí ohledně spermiogramu, protože když jsme odcházeli tak ještě neměli výsledky a měli jsme 134 milionů, ale špatná pohyblivost a mortalita a tak je pěkných prý jen kolem 16milionu. Takže je lepší dát ICSI. A bude nás to stát 10.000,- základ a 4.000,- za napíchnutí vajíček a 800,- za fostimon 😉

kacza.b
12. říj 2009

ahojky holky

asmeen super urodicka tak drzim palecky at jsou s toho krasne embryjka 😉

j.cien
12. říj 2009

Jj,to uz stoji za to dat ICSI a riskovat,ze se treba samy spermijky neprobojujou do vajicka 😉

As.moc moc ti preji,at se to POVEDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

luciik
12. říj 2009

Asmenko, obrovká gratulace 😵 to je paráda, všechno výjde, tomu věřím 😵

evcaa
12. říj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeee parada asmenko belina bude mit radost uz ji to jdu zavolat tak ja citim v kostech 4 bojovnicky 😀 😀 😀 😀

asmeena
12. říj 2009

já tomu taky moc, moc věřím. Zítra od 13-14hod. se budu snažit dovolat ohledně embryjek. Záleží jak budou kvalitní vajíčka, protože prý spermijky na umělé oplodnění úplně stačí. 😵
Se k vám možná přidám a na testíku budou taky //. Těším se, že vás budu následovat.

asmeena
12. říj 2009

holky moc moc díky. Tak belinku pozdravuj. 😉

evcaa
12. říj 2009

jj pzrdravim a tehu budes o tom ani potom a ta pyzda dr na tu se zvysoka vy...r je to pyzda az to hvizda
😀 😀 😀 😀 😀

asmeena
12. říj 2009

já na ni s..u. Ta mi za to nestojí, jen jsem si o ní myslela svoje. Doufám, že taky chodí na koníka a teď si to tady přečte 😀

luciik
12. říj 2009

Marti a jak je tobě???

asmeena
12. říj 2009

a co princ? Jak ta včera dopadla?

j.cien
12. říj 2009

Ahoj Luci 🙂 no dnes nic moc,rano jsem mela pocit,ze budu nemocna...pak dobre a ted me boli v krku..snad to zazehnam 😉 a nuda a spatne pocasi...ale co se da delat..
A jak je tobe,zvladas praci??Nejsou moc bacilovi??Kdy mas dalsi kontrolku?

asmeena
12. říj 2009

cien: se musíš šetřit, a né běhat pořád po lese a sbírat hřiby, které už nechceš ani vidět 😀 Si mi asi neodpověděla na mou minulou otázku, jestli někdy venčíš Kerinku jen tak že ji vypustíš u vás na zahradu. 🙂

j.cien
12. říj 2009

JJ,promin,tu otazku jsem nechtic zasklikla...musim s ni,pac jeste nemam dokonceny plot...plot teda je,ale minuly tyden teprve dodali tu pojizdnou branu,jen ten kovovy ram a Petr to musi vyplnit deskama...a pak uz to bude v poho a jen ji vypustim a pak si ji zavolam...
Petr toho ma moc,nestiha..ted byl cely vikend zase mimo,no uz to nejak vydrzime,kdyz jsme to 2roky vydrzeli 😀 😀
Holky a ten muj milacek mi koupil uzasne tehu obleceni!!Mansetraky,rifle 3/4taky,2svetry a domaci obleceni 🙂 vsechno je to tak krasne 🙂 🙂 a tak me tim prekvapil 😉 jen se bojim,ze je to brzo...at to nezakrikneme...ale bruch uz mi asi poroste,vecer jsem jak pred porodem 😀 😀 😀

asmeena
12. říj 2009

cien: nic se nezakřikne, ti to musí slušet. Máš šikovného chlapa. A pociťuješ teď změny jako manželka 🙂

luciik
12. říj 2009

Marti, právě, že mám kontrolu ve středu a už od rána mám srajdu. Nervy jsou na pochodu, furt se sleduju, mám pocit, že mi vymizeli všechny příznaky, ne, že bych je měla bůh ví jaké, ale stejně. Mám z toho vítr jako blázen.

Právě jsem v práci, ale jde, už jsem se modlila ať je po víkendu a příjdu na jiné myšlenky...

asmeena
12. říj 2009

lucii: neboj všechno bude v pořádku. Určitě se miminku u tebe bude líbit jak Daníkovi u Evičky a nebo jako u rozinky (tomu se pořád nějak nechce 😀 )

evcaa
12. říj 2009

lucikja to tak mela taky bez priznaku vzdy po kontrole par hodin klidek a pak zase sledovacka a bylo to tak cele tehu sem te moc nepotesila ze pravdaje ze nejintenzivnejsi to bylo do 12tt 😀 😀 😀

j.cien
12. říj 2009

Luci vydrz,ty nervy znam a ser...taky pokazde pred kontrolou a cestou na kazde pumpe 😀 ..neda se to potlacit,v noci pred ani nespim...no hysterka jak blazen...
Nejradeji bych mela UZV doma a stourala si tam 3x denne a poustela si do sluchatek non-stop busici srdicka 😉

Rikal ti Kajos,do kdy je to u tebe nejkritictejsi...?RIkal ti uz,kdy pujdes na NT?

evcaa
12. říj 2009

jj asme vy vsechny top budete mit jako ja budete ho v sobe drzet zuby nehty

asmeena
12. říj 2009

cien: ty jsi číslo 😀

asmeena
12. říj 2009

evi: koukla jsem ti do albíčka, a opravdu malý roste jako z vody. Jsem ještě jednou pro něho hlasovala z práce 😵

luciik
12. říj 2009

Holky, já si připadám jako magor. Kdybych neměla občas nějakou nevolnost, tak nic. Prsa mě přestaly bolet už dávno, jsou jen o něco větší a nalitější. Břicho večer, no to ani nemluvím, proto že jak piše marťa 😀
Ale jinak nic...už ať mám za sebou tu ontrolu nebo se opravdu zcvoknu.Kdy já si to začnu konečně užívat, asi nikdy cooooooooooo.............

j.cien
12. říj 2009

As zmeny jako manzelka nepocituji 😀 akrat jak se mam nekde podepsat,tak pokazde zacnu tim obrovskym M...jesteze jsem krestnim Martina,tak z toho udelam Martina a pak to nove prijmeni 😀 😀 😀
Holky,tak se tesim,az do tech mansestraku nacpu poradne bendzo 😀 😀 dnes jsem si je 2X zkousela 😀 😀

evcaa
12. říj 2009

na nt sde chodi v 11+3
nic milankove ja se rozlioucim jirka je doma a ted musi jet izzince pro granulky tak jdu za danulou mozna vecer nakouknu ale nic neslibuji posilam pusiny paaaaaa 🙂 🙂

asmeena
12. říj 2009

cien: dvojčátka, tak to neboj, to bude benžo co by dup. 🙂
lucii: taky mám obavy, že my co si procházíme takovým trápením, abychom dospěli k tomu vytouženému miminku se budeme stejně celé těhu pozorovat a třepat, aby to vše dobře dopadlo. A takové ty co se jim zadaří hned jak se otřou o trenky, tak budou ještě říkat, co z toho děláme vědu, že zbytečně hysterčíme.
Jako moje kamarádka, která rodila (úplně v pohodě, byla to rychlovka) a pak komentovala nějakou paní, která tam prý pořád hekala a skučela (chuděra paní, kdo ví čím si prošla a jak už dlouho rodila) 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru