Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

abig
12. říj 2009

Tak to mi taky říkal, že ho nepřekvapí, když se to podaří přirozeně. No, manžel cpe poctivě vitamínky, tak snad se nám to spermio trochu zlepší a "kluci" nebudou tak liní a bude jich víc, aby si pomohli sami k vajíčku ...
(když jsem ho cpala vitamíny po prvním spermiu, tak se to zlepšílo o 60%, no ale furt málo , ale je to zlatíčko a papká poctivě ...)

sido
12. říj 2009

ale divím se že neposílají na laparo ještě před první IVF 😠 asi to pro ně není lukrativní nejdřív něco pořádně vyšetřit 🤐

sido
12. říj 2009

cienko ty jsi se ještě neopravila v tabulce 😠 no tak 😉

abig
12. říj 2009

Sido: Jakmile zjistili u manžela stav spermia, tak mě přestali řešit, a to jsme žili v domění, že je problém u mě ... když mi v 18 gyne řekl, že mám tak obrácenou dělohu, že je to tak 50 na 50, aby se to podařilo přirozeně (při gyneprohlídce mě musel tahat za děložní vazy, aby dělohu nahmatal ....) ....

No a vitamínky papkáme poctivě, protože naše spermio vypadalo takto : první 10 mil, nasadili jsme vitamíny a bylo 16 mil, pak manžel, že je to zbytečné, když se to zlešilo a auha, další spermio 3 mil a já se v laborce malem vyvrátila .... a v den OPU to spadlo na 1 mil, tak to zklaplo i manželovi, tak hezky papká .... takže automaticky ICSI, ani nevím morfologii nic ...

j.cien
12. říj 2009

Sidus,ale ja jsem v se v tabulce uz davno opravila 😉 mozna koukas na nejakou starsi...nedavno jsme tu tabulkovali o 106 😀
Abig a to je asi ctvrtek,ze?Oni pousteji fakt az v patek...protoze Jaros to dopo odoperuje,pak jede do svw ambulance do Fulneka a pak se vecer,kolem 19te stavi a rekne kazde,co ji delal a jak to vypada 😉 a pokud budes mit dren,tak ten se vytahuje fakt az 2.den a nehlede na to,ze budes po narkoze...a nebude ti zrovna nejlip....takze vecer to fakt nepada v uvahu,ze by te pustili...
Ja tam mela v noci krizi,nemohla jsem dychat..volali nejakeho dr.co zrovna slouzil na interne a dostala jsem kapacku,pak uz to bylo OK...ale bylo to hnusne,az jsem si myslela,ze uz jsem "na rade" ☹ 😀 😀

abig
12. říj 2009

Cien: Nestraš, dobrá dobrá, budu rozumná holka .... sakriš, spíš velká a rozumná holka ....
No při mém "štěstí" .... když jsem se probrala po OPu a myslela, že umírám .... jéjej, no nic nabalim knížku, ipod, a budu si říkat, že jsem na táboře ... 😀

abig
12. říj 2009

Děkuji za popovídání. Jdu žehlit ... přeji hezký večer.

j.cien
12. říj 2009

jj,Abig,to je spravny pristup 😉 😀 😀
Holky dnes se loucim,prijede kamoska,tak se tesim na zvesti zvenci 😀 😀 jsem tu jak trestanec zavrena a dnes jsem ani nevytahla cumak z domu,v tom picasi 😖
Tak pekny vecer vsem !

radule82
12. říj 2009

ahojte Kelišky, tak po dlouhé době se tady konečně drbe :- 😀 😀

Asmee: to je krasa, čtyři vajička, tak pořád držím pěstíšky, at bojujou bojovníčci 😉 😉 😉
Sido: ty pěkně píchej, at máš taky pořádnou kvalitní úrodičku 😉 😉 😉

asmeena
12. říj 2009

sido: tak supéééér, takže už taky začínáš, to je paráda. Tfuj, tfuj, tfuj - doufám, že za chvíli i já po tobě budu plivat těhu bacily 😵

abig: taky mi dělal Jaroš teď v březnu v bílovci laparku a je skvělej a určitě domů půjdeš až na druhý den.

sido
12. říj 2009

jj holky už jsem konečně přišla na řadu 😉 jdu se rozloučit jdu si lehnout jsem nějaká utahaná 😝 tak se mějte a papa

radule82
12. říj 2009

Já se taky loučím, půjdu si hajnout a budu kukat na chvili na novu 🙂) Tak dobrou 🙂))

asmeena
12. říj 2009

dobrou holky 😉

kasa
12. říj 2009

Asmen tak super urodička,to tam bude určo nějaký bojovníček.Budu držet pěstičky ať vše dopadne co nejlíp a brzy máš pod srdíčkem ty vysněné dvojčátka.Já taky zatím zavádím utroš a čekám jestli se zadařilo a kdyby ne budeme žádat pojišťovnu o IVF.A v prosinci bychom šli na první,ale třeba budeme mít štěstíčko ,tak jako Katrinka a už žádné IVF nebude. 🙂 🙂 Zatím si to ,ale nepřipouštím.Tak krásný večer všem ,papa Peťka 🙂

asmeena
12. říj 2009

kasi děkuji a taky ti držím pěsti, aby si IVF nepotřebovala. Musíš věřit a pupíčkovat. 😉 Svíčku jsi dělala pěknou, tak to musí vyjít 😵

miky123
12. říj 2009

ahoj holky,
Tady je tolik novych věcí 😕

Asme jsem z tabe ráda ,moc tomu věřím a myslím na tebe ,držím pěsti 😵

My s holkama s práce jsme měli zítra jet za kolegynkou na chatu v Krnově,tedy ja sem měla byt řidič a ti ostatní spolunocležníci 😉 Kolegynka nakonec volala a musela nastat změna,nejede se nikam,manžel pry začinal dělat žarlivé sceny a to ma už ona k 48 a spolu mají 4 dospělé děti a několik interupcí,nesedí jí žádna antikoncepce.Naposled měla danu a taky s tím otěho,chudak je moc hodna a taky to nemá jednoduché.Manža že je velky naruživec a že furt kupuje nějaké vydání kamasutry 😀

Ja bych ty dny taky nejraději odtlačila na ten 11měsic at se u mně něco děje.

bellka
12. říj 2009

Ahoj berušky, jdu vás pozdravit, bo nestíhám, OMG. Asmee, dostala jsem smsku od Evičky, úplně jsem měla husí kůži, OMG. Holka zlatá, super úrodička a těhu budeš, já už zase bulím, jakou mám z Tebe radost. Všechny vás, berušky, mocinky zdravím🙂 sice nestíhám, ale moc na vás myslím. Přeju dobrou noc a krásné sny🙂

asmeena
12. říj 2009

bellinko: sluníčko, ty se nám neupracuj, a uvidíš, že se všechny dočkáme. Jak zkusíš Reprofit, tak uvidíš, že i zázraky se ději. 😵

miky123
12. říj 2009

Beli prosím ještě chvilku vydrž ,mam se tě zeptat na chov oveček 😉

miky123
12. říj 2009

Jsi tu ještéééééééé

asmeena
12. říj 2009

holky, a co nejdřív musíme udělat srazík, já vás chci všechny vidět a pokecat naživo. 😝

bellka
12. říj 2009

Jj, ještě načuhuju😀

evcaa
12. říj 2009

ahoj kocenky moje milovane jdu vam poprat dobrou nocku pac danik uz odfukuje v moji posteli tak si pujdu uyt hlavinku a pujdu za nim samo ze on posupajdi do postylky 😀 😀 😀 😀 😀 mejte se krasne aloha damy 😅 😅

miky123
12. říj 2009

No ted zas došel hladovy manžel,mam jít chystat jídlo. 😒

Prosím tě ,musí se ovečky protí něčemu očkovat?Když by jsme je chtěli mít jen po narození (asi od května)do září .
A je pravda že existují nějaké kozy bez vemínek 😎 😀 ,to mi říkal dneska tchan ale nevím jestli si nedělal prdel 😕 a že jsou dobré na maso(měkké)?

A co by jsi volila raději na chov ,jen v roce oečku nebo kozu?
A že prý od ovce více je cítít to maso,dá se to něčím eliminovat?
DEKUJI ZA VYCERPAVAJICI ODPOVED 😎 😉

bellka
12. říj 2009

Evičkooo, posílám štípanou🙂 Asmee, to víš, že se určitě sejdeme😉 Miky, ptej se, než padnu do pelíšku, ráno zvoní budík nekompromisně, OMG😉

miky123
12. říj 2009

Nebo e něco jiného co by zlikvidovalo hodne trávy,nemyslím ale sekačku 😀
My jsme měli,nebo teda ještě máme hoooooodně králíku,chodí se tu na ně dívat ze školky dětí 😎 ,a pak se teda nestačím divit co tam najdu 🙄

bellka
12. říj 2009

Takže, žádnou kozu bez vemínka neznám😉 jedině se jí netvoří mléko, pokud nemá 1.kůzle. Ničím se neočkují, jen se jim podává prášek proti parazitum. Dále, ovečka ani kozička nejsou cítit, cítit je beránek a kozlík, proto se nechávají kastrovat, aby maso nebylo cítit. A pořiďte si ovečky, protože koza je mlsná a vybíravá a nesežere všechno🙂

miky123
12. říj 2009

A stačí mít pro ně jen ohrádku s přístřeškem-ovečky

A odrazí se na chuti masa ,když nemají ve stravě ten prášek na parázity?

miky123
12. říj 2009

A ještě mě zajíma ,jsme se s prababičkou nemohli shodnout jak dlouho a od kdy chodí ovce a koza než porodí,ja tak spěcham že to je napsané jak od hotentota 🙄

miky123
12. říj 2009

Tuž už jsem se ted divala že jsem pul stranky zabrala jen já a moje ovce. 😀
Už aji asme utekla 😨

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru