Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
12. říj 2009

Ten prášek je na odčervení, protože z mokré ranní trávy se můžou ve střevech objevit, jinak stačí přístřešek, naše mají každý druh svoji stáj a pozor, žerou hodně, tak bych rozumně volila počet oveček. Jinak březí jsou 145 - 150 dní, což je 5 měsíců🙂 a už fakt dobrou noc, berušky🙂

miky123
12. říj 2009

Děkuji ti že jsi mi poradila a odpověděla Irena

kacza.b
13. říj 2009

krasne ranko kelisky 🙂 dneska je ,ale pocasicko co,ani psa by nevyhnal...aspon se mi bude po nocni dobre spinkat

a co je tady noveho???????????????????

verca777
13. říj 2009

dobre ranko,,, všem,,,zitra jdu do polanky na deset kdo jde se mnou???? na koho udelam kuk 😀 😀 😀 ?? sido hodně štestíčka,,,dneska teda začínaš 🙂 🙂 a verčo tobě taky 🙂 a kačko podivej se do pošty 🙂

kacza.b
13. říj 2009

verco ja tam budu v 8h to jsem ti psala. a jdu tam jen jako doprovod,tak se mozna i potkame vis jake tam jsou spozdeni. lucka jde sice jen na pohovor a odbery,ale i tak se koukej v cekarne,ju

kacza.b
13. říj 2009

sido takze uz dneska jdes na to? tak hodne stesticka pri pichani a at jsi dalsi tehulka 😉

verca777
13. říj 2009

🙂 jo vim,,,ja tam budu už před desatou a zase to vidim na kolotoč dlouhych čekani,,,,je to tentokrat jine jak u prvniho ivf,,,,,začínam mti docela takovy divny pocit,,,no uvidime a nechame se překvapit co z toho bude ))))

sido
13. říj 2009

ahoj drahouškové 🙂 tak jsem to zvládla teda dost blbý pocit sama sobě vrazt jehlu do břicha 😝 ale vůbec to nebolelo já jsem totiž hrozná posera 😅 ahoj verco já jdu až v pátek tak přeju dobré pořízení 😉

verca777
13. říj 2009

ale dyt to nic neni,,,,je to jen malička jehlička)))) a píšu ti na skype tak kaj si??? 😠 😀

asmeena
13. říj 2009

verci: neboj určitě budeš mít IVF se stejným koncem jako cien. Moc ti držím pěsti.

sido: vydíš jaká jsi šikulka, a už máš odstartováno, to je super. 😵 Mě vždy píchal manžel, abych ho taky zapojila do toho stimulačního procesu, ale poslední dvě injekce co jsem teď měla jsem si musela dát sama, protože byl miláček nějaký nemocný, tak jsem ho nechtěla brzo ráno budit. Taky jsem u toho trošku maturovala, protože jsem to nikdy nedělala. 🙂A vidíš, i 4 vajíčka z toho byla. 😵

Já jsem se nad ránem probudila s šílenou bolestí břicha, ale asi to spíš bylo z toho maxi boxu co jsem si včera koupila v KFC, protože když to šlo ven, tak to teda brutálně pálilo 😀 Teď už je to o.k. Zvládla jsem už poutírat prach a čekám až bude 13:00hod ať můžu volat ohledně embryjek.

asmeena
13. říj 2009

verci: a čím budeš teď stimulovat?

asmeena
13. říj 2009

miky: a včera jsem neutekla kvůli ovečkám. Taky mě to zajímá, i když bydlím v paneláku. Ale šla jsem se včera dívat na telku a odpočívat. A to máte tak velkou zahradu? To musí být šílené, té práce 😲 . Tak to by asi na mě nebylo. Jsem trošku pohodlný člověk. 😉 Ale až budu mít mimi, tak se k tobě přijedu podívat na králíky, aby to mimino aspoň vědělo, jak vypadá nějaké zvířátko 😀

verca777
13. říj 2009

ahoj verun,,,tak mě taky píchal manžel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sto tak napsala,,,tak co ze mě muže vypadnout za blbost 😀 😀 😀

verca777
13. říj 2009

no,,víš verun my jsme požadali o darkyni,,,,takže ja beru jen estroferm,,nerbo jak se to jmenuje)))))

asmeena
13. říj 2009

a už ji budete mít? To tam jde tak rychle?
Jsem to opravdu napsala tak dvojsmyslně, jsem si ani nevšimla. 😀 😀 😀

verca777
13. říj 2009

😀 😀 nevadí ohledne píchaní)))))) ale pobavila jsem se po dlouhe době se tady na strankach usmívam,,,,,,naposledy jsem se usmala jak sme čekali na martu a jeji hcg.... 😀 😀 no,,zatim jdu zitra na kontrolu a pak se dovim co a jak,,,,uvidime,,,,bo kaj ja šlapnu tam sto roku trava neroste,bych se divila kdyby ji už brzo tu darky nu měla 😀 😀 😀 kdo si počka ten se dočka)))))))

asmeena
13. říj 2009

věruš, třeba jsi takový tragéd jako cien a vidíš, co ona už nosí pod srdíčkem. Věřím, že i na tebe se štěstí určitě usměje. A ty se taky musíš smát, ať si pozitivně naladěná. 😉

asmeena
13. říj 2009

uvažuju, že si půjdu pustit nějaké DVD, ale nevím na co bych právě měla chuť. Dala bych si nějakou českou klasiku, ale nevím jakou. 😲 😀

verca777
13. říj 2009

ale verčo,,snad se každa tady jendou dočka,,ale u nas se mi zda že už je to nejak dlouho,,,a traged je tady marta s dobrym koncem))))))) ja neříkam že jsem traged,,ale v některych věcech se mi proste daří no,,,,,za chvili do prace,,,kdyby se mi tak chtelo jak se mi nechce,,,,,ale snad tech 6 hodin zvladnu v praci 😀 😀 zitra mam dovču a pak jdu až ve čtvrtek na odpo,,,zase )))

evcaa
13. říj 2009

Ahoj holky ja ted uspala malyho ve velke posteli at spi trosku dele prtz tady na gauci haze vzdycky jen tak 20-30 minut

jinak noc nic moc snad poprve co je danik na svete nevim co se mu delo byl desne neklidny uvidime co bude dneska jinak me uz 4 dny lechta v krku a kaslat nemuzu prtz maly se leka a place 😀 😀 😀 😀 😀

mel takove stavy jako ze nechce a zaroven chce byt v zavince 😕 😕 😕 😕 😕 nechapala jsem niccccc 🙄 🙄

asmeena
13. říj 2009

evi: tak to si teď asi mod neužíváš, viď? Snad nebudeš nemocná.
verci: užij si to v práci a ať ti to rychle uletí.

evcaa
13. říj 2009

asmenko ja jak ja ale ty se opatruj sice bych byla nerada nemocna pristi tyden jdeme s danulou na hexu 😒 😒 😒 😒

asmeena
13. říj 2009

A to už máte kolikáté očkování? Jak to u takových miminek chodí?

rozi.nka
13. říj 2009

čaute baby 🙂
dneska je kosa jak z nosa a ten vítr je nechutný, v noci tak fičelo že nám zhodil všechny kvítka na balkoně, tak to Kuba ráno rovnal jak šel do práce a ani mu nestihla vychladnout postel a už jsem slyšela jak to tam padá znova. hlína přes celý balkon, no hnus. ale už jsem to uklidila a kyti dala tak aby nebyly ohrožené 🙂

jinak včera jsem dřela jak mezek, vysávala jsem ten děsný koberec co máme v obýváku, pak jsme oddělali sedačku, vytřela jsem po čtyřech všechny možné i nemožné kouty a nalepili jsme lišty k plovoučce co nám odpadly. břicho tvrdlo jak najaté, ruce a kolena mě bolí ještě teď a ten uličník se drží jak přibitý 🙄 😀 tak jdu vysát ještě ložnici, utřít prach a snad si to rozmyslí když tu bude tak krásně naklizíno 😎

asmeena
13. říj 2009

rozi: ten ti teda dává. Se tady směju, jak uklízíš jak najatá a malý si to jen užívá 😀

evcaa
13. říj 2009

rozi to mi neco pripomina 😀 😀 😀 😀

as nn to pujdem poprve je to tady http://www.cabrnochova.cz/t-ln-hexavakcina-0701...

evcaa
13. říj 2009

nic holky vypinam pc za chvili budu krmit a pak se pujdeme natahnout pa odpo nakouknu 🙂

rozi.nka
13. říj 2009

jako nevím co si o sobě myslí 😀
ale co, i kdyby tam měl být ještě měsíc hlavně ať je zdravý 🙂 přeháním, po měsíci bych odpadla 😀 😀
ve čtvrtek je první termín co nám vyšel podle velikosti na NT a podle MS máme termín až v neděli tak jsem zvědavá jak si to naordinuje 😀 zítra jdu na kontrolu tak se snad dozvím, že jsem otevřená na 5cm a porod už je v půlce 😵 jsem magor, já vím 😀 😀

nejlepší na tom čekání je, když mě chytnou křeče, břicho jak kámen už myslím že je to to ono a pak stačí jedna cesta na wc a je po porodu 😖 😀

asmeena
13. říj 2009

rozi: tak snad to budeš mít tak jak si krásně plánuješ 😀 hlavně, ať to máš rychlé a málo bolestivé. 🙂

evi: pěkně s Daníkem odpočívejte, pápá

rozi.nka
13. říj 2009

asmee kéž by 😵
a gratuluju k úrodičce, jsem zvědavá co se dozvíš odpo 😉

jdu na ten prach, potom zase nakouknu 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru