Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
14. říj 2009

Asmee: zítra přeji moc štěstíčka!!!!! a at se mimisci pěkně zachumlají do peřinky 😉 😵 😵 😵 a za pár dní nám ukažuješ // na testíku!!! 🙂))))))))))

asmeena
14. říj 2009

jsem tak navnaděná, že doufám, že to vyjde. Děkuji holky.

radule82
14. říj 2009

Asmee: to vyjde!!! Já už bych si přála at je březen at mužu jít do dalšího ivfka 🙂

asmeena
14. říj 2009

radul: a proč jdete až v březnu?

radule82
14. říj 2009

Asmee: já chtěla jít na IVF hned v lednu... ale s tím, že máme tu svatbu v červenci, tak jsme to posunuli na březen 🙂

asmeena
14. říj 2009

jo, tak. Vlastně to si psala, že chceš mít jakštakš bříško do šatů 🙂

radule82
14. říj 2009

přesně tak a myslím, že na konci třetího nebo polovina čtvrtého ještě půjde pěkně "skrýt" pod šaty 🙂))

asmeena
14. říj 2009

počkej až budeš čekat dvojčátka 😀

radule82
14. říj 2009

Tak to je můj sen a i kdyby mi bylo vidět bříško, tak budu přeštastná 😀 😀 😀

asmeena
14. říj 2009

Evi: koukala jsem na nové fotečky, malej je úžasnej a už tak velikej a ty jsi krásná šťasná maminka, moc ti to sluší. Chci se zeptat, jak máš tu poslední fotečku, jak držíš Daníka a je tam i Izzinka, co to máš na tom křesle vzadu za tebou vypadá to jak kus dřevěné ohrádky, nechápu jak ti to na tom křesle drží.

j.cien
14. říj 2009

Luciku krasna fotecka!!!A hlavni je,ze te Kajos uklidnil,ze je vse OK a tak to zustane az do konce!!!!!!
To je prca,ty jsi o jeden den vic tehotna,nez ja 😀 😀 😀

Holky to pocasi,to je des!!!U nas teda od rana nepretrzite snezi,mame ted tak 10cm a sileny vitr-megahnus 😠 😝
Byla jsem jen 2x vencit a skoro mi umrznul postevak 😀 😀 😀 to je oblibena prupovidka moji kamosky 😀 😀 😀

asmeena
14. říj 2009

cien: kde vy to přesně bydlíte?

kacza.b
14. říj 2009

ahojky kelisky

asmeen drzim vsechno co mam 😵

luciku super fotecka prcka 😉

cien teda to je zase hlaska 😀 a predstav si ze ja za chvili vyrazim na nocni 😠 mi vazne asi ten postevak umrzne 😅 a ten vitr to je vazne megahnus

kacza.b
14. říj 2009

a jeste k tomu me zacina bolet v krku a spala jsem jen 3 hodiny,to bude brutus nocni,to mi bude zima na oči 😒

asmeena
14. říj 2009

kaczi: ty děláš hodně na noční, že? Nezávidím. Tak se moc neudři a hlavně nezmrzni. Máš to daleko do práce?

j.cien
14. říj 2009

Pod Koznicem..patri to pod Trinec ,jsme 350m.n.m 😀

asmeena
14. říj 2009

někdy jak tak píšeš, tak mi přijde, že bydlíš někde na konci světa.

j.cien
14. říj 2009

Jezisi Karinko,mne je zima,jen si to predstavim..nevysapana,jit na nocni a jeste boleni krku..to je depka jak čepka 😖

kacza.b
14. říj 2009

asmeen jezdim obvykle na kole,ale v takovem picasi to nehrozi. tak pesky to mam asi tak 25 minut,ale nastesti mi jezdi od baraku autobus apak uz to mam jen kousek pres lavku. a nocni mam co 3 tydny.

j.cien
14. říj 2009

Jj,dnes je to tu fakt jak na konci sveta...nejede nam ani TV ani satelit-pise to ziadny signal...a venku non-stop snezi....hnus

asmeena
14. říj 2009

kaczi: no já se lekla, že napíšeš, že opravdu jedeš na kolo 😲
cien: jsem to hledala na mapě a mapa to vaše místo nezná 😀

asmeena
14. říj 2009

cien: 😀 😀 😀 tak to nemá chybu. Nám telka teda jede 😀 Ale myslím, že vy s Petrem tu telku ani k životu nepotřebujete. 😵

bellka
14. říj 2009

Asmee, holka zlatá, zítra držím všechno co mám🙂 myslím, že Ti zítra zavedou jedno a ty 2 nechají kultivovat a zavedou Ti je za dva dny jako blastocysty, už jsem to někde četla, takhle se zvyšuje šance🙂 Radulko, Cien, Kaczko, Luci, ahoj berušky🙂 jdu do hajan, zítra denní, OMG. Dobrou noc a myslím na vás, na všechny🙂

j.cien
14. říj 2009

Asmee dej si na googlu "karpentna" 😉

asmeena
14. říj 2009

bell: moc děkuji jsi sluníčko. Zítra písnu sms Evči a ona vám podá info. 😉
cienko: karpentna to už je snad polsko 😀

kacza.b
14. říj 2009

depka jako cepka 😀 nocni mi zas tak nevadi,ale to picasiiii 😠
tomas uz tri dny lezi na antibiotikach,ale zitra se uz chysta do prace,tak snad uz bude dobry a ja to asi chytam od neho a k tomu to pocasicko...

dneska jsem byla v polance s tou darkyni a jeste ted nechapu proc musela na ten pohovor,kdyz ji jen vysetril a rekl ji to co jsem ji rekla ja.....no hlavne ze nemusela platit 😝 jen ji brali nejak moc krve a sla na kozu
a dostala nejake dotazniky a priste jde k geneticce. a pokud projde tak ji bude mit stimulku az pristi rok,driv se pry nedelaji.

asmeena
14. říj 2009

to je nějaké strašně složité s tou dárkyní, ne? Jsem o tom dnes četla na stránkách reprofitu a tak složité mi to teda nepřišlo.
cien: tak jsem to zadala a máte kousek nějakou obec Hrádek - je tam nějaký hrádek? 🙂

j.cien
14. říj 2009

http://www.turistika.cz/foto-video/88655/karpen...
tak asi 50m vlevo od te cedule stoji nas domecek 😀 😀

kacza.b
14. říj 2009

bellko ahojky hezky se vyspinkej i za me,ja budu spinkat za tebe zitra rano a dopoledne 😉

cien na karpetne zdechnul kun 😀

asmeena
14. říj 2009

jé, ten je krásný 😀 😀 😀 a už tam vzadu skáče srnka a jde na tvou zahrádku 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru