Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

verca777
9. dub 2009

jinak mam doma ten kontrahelovy čaj sypany,,,začnu ho pít od prvniho dne menzes??do 14 dne??je to tak

verca777
9. dub 2009

no marti,,víš říkal jaroš že z těch třech cyklu otěhotní 7 bab z deseti,,,,jinak ja se přiznam,,ja nebudu mit na to abych byla samoplatce,,alesnad tak daleko to nezajde,,a za druhe opravdu není už na co čekat ☹ v našich letech

evcaa
9. dub 2009

tak ted jsem volala na gyndu zastupujicimu dr a mam prijit jeste dnes ☹ ☹ mam strach

j.cien
9. dub 2009

jj Rono ,to je super ,ze jste se mimiska dockali.....
Ale ja proste cekam a cekam, a muzu cekat dalsich 10 let,to mu bude 43 a pak uz se muzu jit rovnout bodnout...

j.cien
9. dub 2009

PResne tak Verco,my vime ,na cem jsme....

verca777
9. dub 2009

neboj evi,,,však uvidiš co ti řeknou,,,a marti přesně tak

j.cien
9. dub 2009

Evicko neboj,cukr byva v tehu casto zvedly...a hodnota 5 neni nijak strasidelna!!!Pujde to resit,bud klidna,nosis sveho broucka v brisku a to je hlavni ! 🙂

spasinka
9. dub 2009

Přeji krásný sluníčkový den 🙂
Evi, neboj se, nestresuj se, to nedělá Danečkovi dobře 😉 Všechno bude ok, hlavně klid, myslíme na Tebe, vlastně na vás oba 😉

Cien, co to tady dneska čtu? Nezlob!!! Žádné deprese a negativní myšlení!!!! Venku je krásně je jaro a to by bylo, aby nebylo!!! Takže hezky stimuluj a pomalu pupíčkuj 🙂

Rony, držím palečky. Na Tvém místě bych se do té práce nevracela, vyhodit Tě nemůžou, když máš PN a pochybuji, že by zrovna tam rušili Tvoje místo...ale chápu, že je to v dnešní době těžké ☹

Asmeenka už má novou ložnici, to byly fofry 😲 😀

Holky, včera jsem začla s tím Synarelem, tak mi bylo chvíli tak divně, štípalo mě to až v krku, ale dneka ráno už ok, akorát asi po 5 minutách jsem začla kýchat 😀
Večer jsme byli ještě v Polsku v Tescu, tak jsem si nakoupila nějaké uzeniny na svátky a různé jiné žrádýlko 🙂 A pak jsme ještě večer pekla beránka, tak ten se mi teda nepoved, byla jsem naštvaná, takýže ho sníme a jdu do toho dneska znova, letos jich musím upéct 4 nebo 5. ALe loni vyšly všechny 😒

verca777
9. dub 2009

ahoj spasi,,,,tak to je fajn,,,že se nepovedl beranek,,a museli ste ho snist,,no a ještě když pečeš tolik beranku,,a co když se zase nepovede,,no mate co dělat,,dybyste už nemohli pojest ty další nepovedene,,tak ja se hlasim mi to nebude vadit když mu bude chybět ucho nebo hlava upadne,, 😀 😀 😀

verca777
9. dub 2009

Čaj na otěhotnění báby Radnické to je ono ten čaj

spasinka
9. dub 2009

Věruš, tak jo 😀 Ale musí se povést, jinak se zblázním, jsem trubka, naslibovala jsem tchýni, kamarádovi, kámošce...tak Ti upeču taky, ten jeden se v tom už ztratí 😀 😀 A tomu našemu jsem ráno snědla prd.... 😀

spasinka
9. dub 2009

a to se dá koupit? Nebo si ho mám namíchat podle popisu ? 😀

verca777
9. dub 2009

😀 😀 😀 no doufam že ti chutnala))) ja si kupim beranka ale maličkeho když ted musim byt na tee diete...rano sem sežrala 2 housky s tunakovou pomazankou,,,ted to kašlu po vlelikonocích na to nastartuji,,,,,snad teda pokud to zase tu dietu nepřeložim na popříští tyden...ale fakt jsme rozhodnuta pro maličkeho beranka,,,uplně pidi,,bo dycky sem kupovala toho velkeho a pak funime oba dva s mužem jak to sežerem 😀 😀 😀

verca777
9. dub 2009

no počkej dam tady ještě jednu adresu a tam ho koupíš

verca777
9. dub 2009

"čaj podle báby radnické"? to si dej do vyhledavače a to tě tam odkaže stoji to 49 kaček kukni na to

verca777
9. dub 2009

počkej ale dej to bez otazniku

verca777
9. dub 2009

je to hned prvni odkaz,,,maš????

spasinka
9. dub 2009

jj, mě to hodilo do toho BOB shopu.ALe nevím, jestli to teď má pro mě cenu 😒 Kdyžtak před 3.pokusem, ale snad ho nebudu potřebovat, nebo tedy jo, ale až budu chtít 2.mimčo 😵
Jooo a náhodou znám taky jednu kamarádku od sestřenky a té všel 1. a 3. pokus!!!! Takže má dva prcky, holčičku a kluka, ten se narodil teď v lednu. Takže konec s depkama 😉

spasinka
9. dub 2009

Věruš, já jsme teď zhubla, ale ne moc na kila ale na centimetry, obleču zas kalhoty, do kterých jsem se v lednu ani náááhodou nevešla. Ale chodila jsem cvičit 3x týdně, jinak jedla jsem furt stejně.

verca777
9. dub 2009

ano to tě hodilo dobře....jee nebudeme potřebovat třetí pokus neboj,,, 🙂 🙂

verca777
9. dub 2009

no ja naposledy se sebou něco dělala před dvouma roky od ledna do srpna 07 to jsme dala dole 25kilo,,a pak se to zastavilo,,a ted mi to líta tak plus minus 2 kila,,ale po te stimulce se mi zvětšilo břicho strašně a myslela jsem že sem nabrala tak deset kilo,,ale teda 3 kila,,naštestí do kalhot vlezu ale je to těsnější přes to břicho,,ale se zapojim do prace ted zase na chvli a pujde to dole,jak začnu makat 🙂

spasinka
9. dub 2009

no mi právě taky po stimulaci narostlo břicho a prdel 😀 A fakt jak jsem se pak viděla na fotkách z 1.srázku, tak jsem se úplně lekla a začla jsem něco dělat. Ale 25 kg, to si borka, fakt!

spasinka
9. dub 2009

a kde se toulá Marťule? 🙂

verca777
9. dub 2009

martule pracuje,,,se podivam na netu na vlastni oči,,,nemam co dělat,,fakt už toho mam dost doma

spasinka
9. dub 2009

Že by dnes chodilo tolik pacošů? 😕 Hele, že ona tam někde depkuje....asi pojedu dřív domů a skočím jí vynadat 😀
Věruš, koukni raději na pátečního Krause, měl tam Kačenku jau Jau a udělal z ní totální kravku 😀 Teda ne že by se musel moc snažit 😀

j.cien
9. dub 2009

😀 😀 Spasi nedepkuji,neboj 😀
Kdo je Kacenka jau jau ? 😕 😀

j.cien
9. dub 2009

Pacosu jak nasr.... vschini kupuji totalka nesmysly....pomooooc! 😀

j.cien
9. dub 2009

Ale dostali jsem od dealera mazanec a sezrali jsme ho cely!!!! 😀

j.cien
9. dub 2009

Kde jste???????????????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru