Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
16. říj 2009

díky evi za foto, už to chápu. Je to super výmysl, ale to já nebudu moct praktikovat, protože nemám na křesle takovou škvíru. A jestli budou dvojčátka, tak ta se mi dvě na mé minikřeslo nevlezou. 😀

asmeena
16. říj 2009

taky si myslím cien, že není dobré mít děti úplně ve sterilním prostředí. Musí nějak získat imunitu.

asmeena
16. říj 2009

tak jsem po obědvala a taky se pro tuto chvíli loučím. K večeru možná zase nakouknu, teď jdu hodit relax a koukat na Saturnina. 😉

katrin111
16. říj 2009

ahoj holky teda co to ctu???to je parada pokud rozi uz porodi.................taky mam husinu z toho vsedho..............ma na me cislo tak pokud mi pisne hned hodim info...................jinak jste toho napsaly hafo a nechce se mi to docitat.jsem hnusna ze???ale fakt se mi nechce 😀 dnes i kamoska prijali do porodky tak jsem taky zvedava jak dopadne..................no holkam tise zavidim..............

hnedoocka23
16. říj 2009

ahoj holky,přeji vám pěkný víkend pohodově strávený 😵
Mě čeká celý víkend v práci,od 15hod už budu lítat na place.... 🙄 fakt se mi nechce tentokrát,mám kopr jak prase........

papá,zdravím všechny kelišky! 😉

hnedoocka23
16. říj 2009

tedkom jsem si přečetla poslední příspěvěk od katrin..takže rozinka rodí???? 😲 😲 😲 😲
rozinko,tak at máš porod co nejpohodovější,snadný,rychlý.........a zanedlouho v náručí drobečka 😵 😵 myslím na Tebe,zvládneš to....pááááááá 😎

beruska81
16. říj 2009

ahoj holky, já mám dneska uklízecí den, ještě chci něco napéct, tak nemám moc času, ale od rána nakukuju co rozinka, mám úplně husí kůži, rozinko moc ti přeju ať už máš malého u sebe a ať porod proběhne co nejlíp, myslím na tebe. 😵 😵 😵
Holky mě už 3 dny bolí zub, vypadla mi asi před 14dny plomba, no bolí to hrozně, asi tam mám nějaké nervíky, tak jsem včera volala svoji zubařce a ta mě objednala až na 1. 12., říkala jsem jí, že mě to dost bolí, ale ani to s ní nehlo, no nedá se nic dělat, tak snad to nějak přežiju. 😒

katrin111
16. říj 2009

ja jsem mela taky dopoledne uklizeci tedka uz mam odpoledne odpocivaci 😀

j.cien
16. říj 2009

FUj Berus,vydrzet s bolavym zubem do prosince!!!to si snad dela kozy,ne??
Chudacku!Vyplachuj si to salveji a zvykej hrebicek 😉

Jj,taky mam husinu a myslim na Rozi,at ji moc netrapi a Mates at vyskoci raz dva jakypak copak 😀

katrin111
16. říj 2009

jj jsem zvedava to by mel dneska pekne ddatum...............to je fakt taky ti berus nezavidm ten bolavy zub ale to cumim ze te nevezme hned ta zubarka....................

katrin111
16. říj 2009

kelisky kde vsechny ste??????????teda ja mam tedka dlouhou chvilku.samik sel k sousedovi si pohrat manza je na odpoledni...................no tezka nuda a pritom musim jeste vytrit prach ale to se mi nechce............psala jsem rozince na mobil a jeste nenapsala tak fakt uz mozna rodi bobek

beruska81
16. říj 2009

tak už mám uklizeno, vytřeno, i když jsem musela obývák s kuchyní vytírat dvakrát, protože mi tam malý pustil na mokrou podlahu psy a tak jsem musela znovu, jsem myslela, že ho přetrhnu.
Jo ta zubařka je divná, ještě sem u ní nebyla, ona přebrala ordinaci po mém zubaři co šel do důchodu. No nic nenadělám, zubaři nové pacienty neberou tak to musím vydržet.
Rozi asi fakt rodí, jééé úplně mi to připomíná jak jsem rodila já, hned bych si to zopákla. 😀

evcaa
16. říj 2009

http://aktualne.centrum.cz/video/?id=275564

ty vole holky maras bych se asi po...a

asmeena
16. říj 2009

berus: ale když zajdeš ráno k zubaři, tak snad musí brát akutní případy. Nezávidím ti, bolest zubů je hnusná

katrin111
16. říj 2009

ty vole evi tak to je vazne sila...................

asmeena
16. říj 2009

evi: tak to je drsné video, naštěstí to ale dopadlo dobře.

kasa
16. říj 2009

Ahojki tak to nevím jestli bych rozchodila,kdyby se mi něco takového stalo.
No ni já si teď dávám kávičku a u toho mám husinu jak jsem si přečetla,že už Rozinka možná rodí.Tak hlavně ať je vše bez problému a má brzy malého v náručí.
Jinak já mám dnes den blbec,protože ředitel přišel k nám na zahradu v době přestávky a nedal si vysvětlit ,že kluci sedí protože mají přestávku a mi jako jejich nadřízené seknul po prémijích,tak budu příští měsíc o 2500,-tis lehčí. 😒No a pak ,že funguje nějaká spravedlnost.No ,ale na stravováku dopadli ještě hůř ,tam 3 lidi propustil a na procedůrách 1 paní propustil a dalším 3 seknul taky po prémijích.A vše jen proto,protože byl naštvaný ,že zavedli novou procedůru,na jejíž vybudování potřebovali asi 80tis.,a první paní která na tuto procedůru šla tak se popálila.Takže už je zrušena a paní budou platit bolestné. 😒No a tak každý kdo mu přišel do rány tak to odnesl. 😠Už se těším až se zadaří ,a v ten okamžik jdu na nemocenskou,nebudu riskovat,že by jsem pak třeba díky nervům potratila. 😒 😒Je tam poslední dobou hodně dusno.No nic jdu za Peťou za chvilku mi uteče na noční. 😉

asmeena
16. říj 2009

kasi: nic si z toho nedělej, vím že ti penízky budou určitě chybět, ale volovi raději z cesty. Potřeboval si na někom schladit žáhu a ušetřit peníze. 😠

asmeena
16. říj 2009

kasi: kdy budeš testovat?

beruska81
16. říj 2009

asmeen ona ta zubařka je nějaký poťap, už to tak nechám a uvidím co mi řekne až tam v tom prosinci příjdu, doufám, že mě seřve, že jsem nepřišla hned, tak to jí to hezky vytmavím 😠
kasi tak to je pěkný vůl ten váš říďa, štvi na něj 🙂

kasa
16. říj 2009

Taky si říkám.Takzvaně kdo chce psa býti vždycky si hůl najde. 😒
No testovat budu nejdřív za týden,ale byl by to zázrak kdyby to vyšlo,spíše si myslím ,že půjdeme na IVF.Verčo nevíš kolik přibližně vyjde IVF ve Ferťasu.Počítali jsme asi 30tis.

katrin111
16. říj 2009

holky takze mi psala rozi:ahoj,jeste neni venku,ale uz brzo bude.byla jsem statecna,vydrzela jsem 4 hodky kontra a pak jsem si dala epidural.pak pisnu...............

kasa
16. říj 2009

Nemám ale představu,bude nám na to půjčovat Peťův taťka a my mu to po novém roce vrátíme.Peťa si bude rušit stavebko.Tam má asi kolem 30tis.

asmeena
16. říj 2009

já jsem platila kolem 25.000,-Kč ale záleží čím budeš stimulovat.

kasa
16. říj 2009

Jé mam slzy na krajíčku. 🙂 Jupí.Konečně dobrá zpráva.

beruska81
16. říj 2009

rozinko drž se 😵

evcaa
16. říj 2009

bomba super pisu belince 🙂 🙂 🙂 🙂

asmeena
16. říj 2009

ať to má rozi už co nejdřív.

j.cien
16. říj 2009

Rozi jsi sikulka 🙂 tak at uz je fofrem venku a at si ho konecne muzes prohlidnout a pochovat 😉 🙂
Je,to je tak kraaaasneeeeeeeeeee 🙂

sido
16. říj 2009

ahoj tak jsem se k vám konečně dostala 🙂 tak v Polance vše vypadaá Ok říkal kájoš a jdu ještě na kontrolu v neděli do Polanky bude tam Jaroš protože tam mají 2 ET tak mi udělá UTZ a uvidíme 😅 holky vám řekl podle UTZ kolik je tam folíků? Mi jenom řekl že je jich tam dost a do protokolu mi napsal asi 8 čísel (12, 14, 13,...)jo a taky říkal že to AH dělají 90% ženským! Což jsem netušila. Cienko ty jsi to taky měla to AH? S tím jsem tak jako nepočítala.
Rozi tak takový poklidný začátek porodu u Kelišek na Koňovi jen tak dál..... 😉 Možná už je Matýsek na světě 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru