Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
16. říj 2009

sido jeste neni,hned jak rozi pisne tak vam pisnu

sido
16. říj 2009

ona bobek má ještě mobil u sebe? to vzorná Keliška 😀

j.cien
16. říj 2009

Sido jj,mela jsem AH 😉 ,rikali,ze to zvysuje sance o 2%..tak jsem to chtela 😉
Takze ty mas uz komplet IVF v Polance???Tak to je super,ze nemusis do OC 😉
To je bezva,ze je vice foliku,aspon bude z ceho vybrat potom pri PK sampionka 🙂 A nechal ti stejnou davku Puregonu?

sido
16. říj 2009

no jedeme do Olomouce já jdu v neděli jenom na UTZ do Polanky říkal že OPU vidí tak do středy musíme do Olmíku protože pojišťovna 213 u které jsem jako jediná nemá smlouvu s Polanko ale jen s Olomoucem
cien a prosím tě kolik teda stojí to ISCI a AH a prodloužená kultivace já nemůžu najít ceník Fertimedu našla jsem jenom starý který už neplatí
nikdo se se mnou ještě nebavil co mi doporučujou a kolik to bude stát tak jsem se kaji dneska zeptala a on mi řekl že to budeme řešit až po OPU

sido
16. říj 2009

jj puregon mi nechal na 225 denně a ty jsi měla z kolika folíků kolik vajíček?

bellka
16. říj 2009

Berušky, jdu vás všechny moc pozdravit🙂 Asmee, mocinky držím pěsťulky, ať se broučci zabydlí🙂 Roziii, holka zlatá, ať máš co nejdříve Matýska v náručí a věřím, že rázem bude všechna bolest zapomenuta🙂 OMG, vždyť Ty už jsi maminka🙂 Evi, děkuju Ti, koťátko, žes mi tak krásně podávala info🙂 holky zlaté, moc na vás myslím🙂

j.cien
16. říj 2009

Sido,ten cenik oni nedaji do ruky,nechapu proc..visi v OC,ale oni ti ho pak daji k nahlednuti az po OPU...chtela jsem na vse ucet,ale nakonec to mam stejne jako sumu,takze nevim,kolik co presne...ale ICSI je tusim 8tis za 6ks,PK 3,5tis,AH taky myslim tech 3,5...snad nekecam..nas to cele stalo neco pred 20tis..myslim
Narkoza je za 500,nocleh 300 tusim..

Ja mela na UZV 18foliku,nakonec 10 vajicek a 4nebyly zrale-takze ICSI jsme meli na tech 6 😉

j.cien
16. říj 2009

Belinko ahoj ty pracante jeden 😀 doufam,ze aspon vikend mas volny...

sido
16. říj 2009

to myslíš těch 20 tis. i s pregnylem?

sido
16. říj 2009

cien a máte vůbec nějaké mrazáčky nebo nic nezbylo?

sido
16. říj 2009

ne pregnyl ale puregon už mi hrabe 😅

j.cien
16. říj 2009

Jj,Puregonu jsem mela jen 4baleni,tj.neco pres 4tis+8icsi+3.5PK+3.5AH...takze cele pak neco pres tech 20tis

j.cien
16. říj 2009

JJ,Sido,z tech 6vajicek,co jsem mela -vzniklo 5embryjek a 2mi zavedli ty morulky a ostatni mely tusim 12,13,14bunek..nebo tak nejak pres 10urcite a ty 3 jsou zmrazene...a vidis,jeste to zmrazeni se plati,ale to jsem mylsim neplatila...nevim,jestli se to neplati az pak,kdyz chces mit KET a dali mi listecek s cenikem za to zmrazeni,tam se to pak plati 1x rocne pokud jsi tehu,kdyz nejsi tak snad co ctvrt roku...nekde to mam schovane ten listek

sido
16. říj 2009

no uvidíme co nám řekne v neděli a brali ti během stimulace krev kromě toho jak berou na začátku oběma? bo mi říkala Věrka že jí brali asi třikrát krev během stimulky teda jestli jsem to dobře pochopila 😅
jo a ty jdeš teď ve středu na ko? myslíš že ti už dá TP?

sido
16. říj 2009

no a co s nima budete dělat se sněhurkama?

sido
16. říj 2009

prosím tě kolik buněk má morulka? já se v tom nějak nevyznám ale podle toho co tu píšou holky tak jsi měla nejvíce buněčné embryjka že? co jsi dělala aby byly tak krásně velké??? 😀 😀 😀

j.cien
16. říj 2009

Sido krev mi brali,ale kolikrat presne ti uz nereknu...jj,kontrolu mam ve stredu,tak uvidim,co bude..treba uz mi da prukajdu,minule o tom mluvil,ze priste 😉
Na ty nase zmrzliky casto myslim...zatim nejsem schopna rict,co s nema bude...mam 100chuti je tam nenechat a jeste si pro ne do budoucna zajet 😉 ,vzdycky jsem chtela 4deti 😉 ,ale to je predcasne a musim brat ohled na Petra,uz mu neni 20 a 2deticky budou asi dostatecny zahul 😀

sido
16. říj 2009

jj velká rodina to mě taky bere ale jak to uživit a ještě v dnešní době 😒 no na tu krev se ptám protože mi ji teda brali jenom poprvé s manžou ale dneska ne no asi ví co dělají a já zase plaším 😅

sido
16. říj 2009

no a jak dlouho se chodí do Fertimedu když jsi těhotná? a už jsi se rozhodla jestli půjdeš do Fulneku k Jarošovi?

sido
16. říj 2009

teď se dívám že už máš 10.tt to už máš 1/4 za sebou za chvilku půlka a už je tady květen a milášci jsou u tebe doma 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

evcaa
16. říj 2009

ahoj holky jsem nakrapla ryma zasrana jirka taky a danulkovi jsem ted merila teplotku a ma 37,1 ale to prej muze byt normos teplota vecer rymu a kasel nema tak mozna zoubky a martinko prosim te broucku u toho kamistad gelu nebo co to je sakrble je napsano od 5 meiice danik ma 3+1tyden muze to

a asi to budou zoubky pac se probudil a hned dal prstiky do pusky 😅

j.cien
16. říj 2009

SIdo Fertas si nechava pacientky po IVF do 12-13tt,pokud jim drive neutecou 😀 ,aby mohli kompletovat statistiku uspesnosti,coz se drive neda..pac muzes byt tehu,odejit jinam a pak se to muze posr..a oni se to uz nedozvi..aspon tak mi to rikal Kajos 😉
No jsem nalomena u neho zustat...hlavne proto,ze to jsou dvojcata...ale mam to do Fulneka 70km a netusim,jak to zvladnu v aute...ridit nemusim,Petr ma cas i chut me tam vozit...on je pro,veri Kajosovi a nechce,at dopadnu jako nase sousedka od nasich-cekala 3ky prirozene a po porodu v Trinci ji zustalo jedno zive a postizene ... 😔

evcaa
16. říj 2009

me mudra rekla ze to mam pouzivt az od pateho ale to mi bude k hovnu kdyz uz treba bude mit zoubky venku ze 😠 😠 😠 😠 😠

evcaa
16. říj 2009

ty vole marti tak to je sila akorat je na houby pak dojizdet s velikym briske to budes rada ze dychas

j.cien
16. říj 2009

Evicko ja bych se toho nebala...male mnozstvi a prtikem mu to pomazat..jde o to,aby to nespolknul ve velkem mnozstvi..jinak je to OK myslim 😉 a je tam napsano kontraindikace do 5.mes nebo jen na doporuceni lekare pred 5.mes...coz vetsinou tak byva..

j.cien
16. říj 2009

Jj,to asi jo Evi,neumim si to predstavit..jake to je s brichem..ale zase mi pripada,ze sedet hodinu v aute nebo na gauci doma je asi jedno..nebo se to fakt neda prezit cestovani autem???
Mela jsem pocit,ze Rozi dokonce jeste sama ridi az ted,do konce...

evcaa
16. říj 2009

pockej jirka uz se diva 😀

katrin111
16. říj 2009

HOLKY TAK MATYSEK JE NA SVETE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NARODIL SE V 18 14H 3750G A 51CM VSICHNI JSOU ZDRAVI A stastni.....................TED MI TO ROZI PSALA.......................NADHERA ZE???UPLNE SE MI RUCE TREPOU...............

j.cien
16. říj 2009

jevaaaaaaaaaaaa,to je kraaaaaaaaaaaasaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 az mam slzy v ocich,ROziiiiiiiiii obrovska gratulace k Matyskovi a obema preji ,at jste zdravi a silni a stastniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

evcaa
16. říj 2009

rozi je silenec
me se teda spatne sedelo mela jsem vetsi brisko tlacilo me vsechno chtelo se mi curkat a neslo by se s nim domluvit na ko v polance treba pred koncem ordnacky

a je tam napsano detem muze byt pripravek podavan po porade s lekarem
si myslim ze to tam je napsane aby byli kryti

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru