Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
17. říj 2009

Ahoj rony, jj v pondělí byla OPU - 4 vajíčka, ale jen 3 zralá, z nich 3 embryjka, ve čtvrtek byl ET nechali jsme zavést 2 osmibuněčné embryjka (ukázali nám je na monitoru, jsou nám podobné 😀 ) a jedno bylo 4 buněčné a to jsme nechali dál kultivovat a dnes jsem volala a je z toho opožděnce blastocysta, tak nám ji zítra zamrazí.
A co u tebe nového?

radule82
17. říj 2009

Asmee, další skvělá zprávička, ale doufám, že už toho třetího bojovníčka nebudeš v brzké době potřebovat a brzy nám ukážeš UTZ s krásnými dvěmi bublinkami 😵 😵 😵

asmeena
17. říj 2009

radul: taky doufám, že nás štěstí neopustí a budou jenom lepší a lepší zprávičky. Teď jenom vydržet těch 14 dní, než budeme moci testovat. Však to všechny znáte. 🙂

radule82
17. říj 2009

JJ, Asmee a kdy se chystáš do práce? Podle toho co jsi psala, tak předpokládám, že děláš někde v kanceláři, že?

rona2
autor
17. říj 2009

Tak to je suprrrr Asmenko moc držím palce ať to všechno pokračuje tak jak má a na testíku jsou //.
Podle toho jak to píšeš tak mám pocit,že se v Reprofitu více snaží.A to je hlavní.No a podoba embryjek,to je jasné. 😀

rona2
autor
17. říj 2009

U mě nic nového,pořád všechno při starém.

asmeena
17. říj 2009

radul: jdu do práce v pondělí a dělám v kanceláři. Sice se tam tahám se spisama, ale bude se teď snažit prostě netahat velké hromady, ale budu raději chodit na třikrát s menší hromádkou. V práci mi to aspoň rychleji uteče.
Kolegyně to zatím neví a dokud to nebude jisté, tak to říkat nebudu.

j.cien
17. říj 2009

CUsek ROny 😉 vazne nas zanedbavas 😠 a jak se dari vasemu psimu miminku??

Asme tak to je skvele,ze mate i 1broucka do rezervy!!Ted musis najit na testiku // a to bude super inspirace pro ostatni holky,kterym se ve Fertasu nezadarilo 😉 myslim,ze Reprofit praskne ve svech 😀 😀 😀

asmeena
17. říj 2009

Ale tak ty jsi taky zářným případem i s bobinkou, že ve Fertimedu to taky funguje. Já možná potřebovala jen větší psychickou pohodu, které se mi teda ve Fertimedu nedostávalo.

j.cien
17. říj 2009

Holky je v Ostrave v Shopingu nejaky miminkovsky obchod??Mam chut se ve stredu po kontrole zajet trosku pokochat 😉 jenom na cumendu 🙂 a rada bych cumla i na nejake kocarky,ale vubec netusim,kde se to prodava.. 😕

asmeena
17. říj 2009

jo je tam chicco a H&M a jiné

j.cien
17. říj 2009

As a jsou tam i kocarky?
Ja jsem vcera snad 2hod projizdela na netu kocary pro 2ky..a je to silene drahe a ty korbicky se mi zdaji strasne kratke nejakych 72cm,co to je,kdyz tam patri i fusak..OMG,tak snad rocni dite uz nedam??
Mam jeste mooore casu,jen jsem chtela cumnou na vlastni oko,jak takove vozitko vypada 😀

bellka
17. říj 2009

Pěkné odpoledne přeju, berušky🙂 Asmee, tak super, že se brouček tak krásně vyvíjí🙂 už jsem si vzpomněla, že jsem to viděla na Z1, že zavedli jedno embryjko dřív a druhé o dva dny později, ale nebylo to u nás, tak jsem myslela, jestli to tak nedělají v Reprofitu😉 Roni, jak se máš a co štěňátko? Radulko, Marti, Katrinko, Kaši, mocinky zdravím🙂

asmeena
17. říj 2009

jo, dvojkočárky jsou nic moc, já mám vybraný duo walker, je teda taky dost drahý a korbičky jsou úzké, ale když máš dvě miminka, tak bývají menší. 😉 V chiccu mají kočárky, ale teda předražené a je to hned u vchodu směr na zastávku tramvají.

asmeena
17. říj 2009

Belli: tak mně to tak neudělali, ale vůbec mi to nevadí. Aspoň jsme tam nemuseli znovu jezdit a mám broučky u sebe.

j.cien
17. říj 2009

As tak ten je moc pekny,ale 18tis ve sport.verzi +4tis za kazdou hlubokou korbicku..to uz je 26tis!

Ahoj Bellinko!Jak se mas pri sobote,co delaji zvizatka a Mikesek???papal dneska Activii??

kasa
17. říj 2009

Cien pokud budeš v Ostravě,tak v Hrabůvce ve Špalíčku kousek od Venuše je svět kočárků,tam mají celkem výběr. 🙂

kasa
17. říj 2009

A je tam i ta nádherná dětská herna ,kde chodím pomáhat. 🙂

asmeena
17. říj 2009

cien: jo je drahý, ale je to už vše v jednom. A my každý rok jezdíme na dovolenou, za kterou taky utratíme hodně peněz a pokud budu těhu, tak se žádná dovolená nebude konat, tak bude ušetřeno. 😉 Ale nikde není řečeno, že ještě neslevním a nevyberu jinou variantu. Co to tady melu, když ještě ani nevím jestli jsem těhu. 😅

j.cien
17. říj 2009

Diky za tip Kasi,mam jeste cas..jen me napadlo,ze nakouknu...jsme blba,tak brzo premyslim na kocarekem..a cokoliv se muze jeste pos...,ale to je tim,ze sedim doma a nechodim do prace a mam cas premyslet 😀

Kdy se chystat testit Kasi?

asmeena
17. říj 2009

asi si jdu udělat bezkofejnovou kávu, která mi teda včera vůbec nechutnala a vylila jsem ji 😀 a k tomu jdu dělat na zítra obídek. Zatím se loučím

kasa
17. říj 2009

Dneska jdu na noc k našim,tak kouknu na tu Z1,běží tam ten dokument ještě Belli? 🙂

asmeena
17. říj 2009

cien: ale pořád lepší myslet na kočárky než přemýšlet že se může něco pos...

asmeena
17. říj 2009

kasi: jojo, viděla jsem ho tam. Ale nevím, které dny ho dávají.

j.cien
17. říj 2009

Je krasny,ale za tech 26 tam nemas ani autosedacky...takze jsi pak uz pres 30..to je mazec,zapaltit to z materske 😕 ,my nemame zadne uspory 😀 😀 😀

asmeena
17. říj 2009

Tak mi něco máme a vše to bylo myšleno pro děti. Ale pokud natrefíš na nějaký levnější a pěkný tak mi dej info. 😉

j.cien
17. říj 2009

As kafe jsem milovala a prestalo mi chutnat hned asi 2.den po ET 😉 ,tak to je dobre znameniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

asmeena
17. říj 2009

cien: kéž by 😀 a koukala si se na stránky www.dvojcatka.cz ?

asmeena
17. říj 2009

tak já jdu zkusit to kafe, jestli mi pořád nechutná. 😀

j.cien
17. říj 2009

Jj,koukala....ale tezko si vybrat ,kdyz se za nej nepostavis nechytis ho do ruky a neomacas si ho...
Jj,radeji myslet na kocar,nez ze se neco pos..,ale bohuzel clovek nema asi jistotu az do konce...a pripadu,kdy se to posralo i pozdeji nez na zacatku-tech znam bohuzel hodne ☹ ale fuj,na to nemyslet a VERIT,ze budeme mit stesti!!!!!!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru