Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
17. říj 2009

všechno se může stát, ale myslím, že už jsme si toho taky hodně prošli a prostě už budeme mít jenom štěstí s krásným koncem, na kterém budou zdravé děti. 😵

kasa
17. říj 2009

No já mužu testit až za týden,ale spíš počítám s variantou 1 IVF.Pokuď bych to dostala,tak budu hnedka volat do Polanky a domlouvat se dál.Tak jsem se domluvila s Jarošem.Takže kdyby bylo třeba tak bychom měli asi stihnout 1 IVF do vánoc,no ale nebudu předcházet třeba se zadařilo. 🙂

kasa
17. říj 2009

To jo Cien musíš myslet pozitivně. 🙂

radule82
17. říj 2009

Cienko, ohledně toho kočárku, ted dávali nedávno pořad na CT1... a byl tam jakýsi odborník na kočárky, taky jsem si myslela, že ještě roční mimi vozíš v hluboké korbičce, ale prý kolem 8 měsíce měníš hlubokou korbičku za sportáka... segra taky vybírá kočárek, pořád mluví o trojkolce Cortina.. ale docela jsem ji zvyklala at trojku nekupuje, at radeji koupi čtyři kolca 🙂)) a navíc pod náma mají nádherný kočárek Atlantic, tak jí taky padl do oka... navíc je za velmi dobrou cenu 🙂)) jinak je to šílené, kolik ty kočárky stojí... a ještě ten odborník říkal, že by korbička měla být 80 cm dlouhá 🙂

kasa
17. říj 2009

No ale tříkolka taky není špatná ,má ji sestřenka a dobře se s ní manipuluje. 🙂

radule82
17. říj 2009

Cienko a Asmeenko a co tady ten http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport... ?

asmeena
17. říj 2009

radul: jo jo dorjan má moje sestřenka, sice jen pro jedno mimčo a je perfektní, sice nemá aretující kolečka, ale je perfektně odpružený. Tento ale jak tak koukám tak má otáčecí kolečka.

radule82
17. říj 2009

Asi je to hodně věc názoru 🙂)) ta manipulace je určitě lepší, ale myslím, si že hlavně v zimě je lepší a hlavně stabilnější klasika 🙂 navíc "švagrovka" má trojku a že když potřebuje do schodů nebo ze schodů, tak říká, že je to hodně nestabilní a už by jej nikdy nechtěla a to má kočárek za 18 tis :((((

radule82
17. říj 2009

Některé otáčecí kolečka jdou i stopnout 🙂

Kasi, kdyby to náhodou nevyšlo... tak na to IVF půjdeš do Ferťasu nebo zkusíš Reprofit?

asmeena
17. říj 2009

já jsem jednou viděla v ZOO v Olmiku, jak jedna paní postavila trojku na na takový nerovný kopeček a ten kočár se jí převrátil, takže já bych do trojky nešla. Já bych chtěla 4 velká kolečka, nemám ráda, když to má ta malá kolečka vepředu. Přijdou mi velká kola pohodlnější.

katrin111
17. říj 2009

holky tak tady na vas cucim a resite kocarky jo????no ten dorjan ja bych si ho nekoupila............ma dost uzkou korbicku a maji ho sousedi a ja jsem si ho zkousela povozit aje takovy dost tvrdy..............sice na pohled krasny ale to je asi vse...........ten muj v max je uplne lehci oproti tomu dorjanovi i se da houpat coz je super...............ja poziram ledovou cokoladu a upekla jsem 2 zaviny z listoveho testa na slany zpusob...................

katrin111
17. říj 2009

ja bych taky do tojky nesla se mi to ani nelibi mi to prijde jak kocarky pro postizene deti s prominutim.............no vidite a nekdo na ne neda nedopustit...................

asmeena
17. říj 2009

katrin: záleží asi jak je ten kočárek sestaven, může mít jiný podvozek, jiné korbičky. Sestřenka má dorjana a je perfektně odpružený a lehký a má vytahovací tašku v korbičce, která je hodně veliká.

dan.ka
17. říj 2009

Ahoj maminky a taky všechny nastávající maminky jsem kamarádka od Rozinky a zachvilinku vložím pár foteček z dnešní návštěvy z porodnice a pošlu vám odkaz.Maminka i malý Matěj jsou v pořádku a oba zdraví,všechno proběhlo hladce.Všechny vás zdraví a jak přijede z porodnice určitě se co nejdřív ozve 😉

radule82
17. říj 2009

Katrin a ty máš jaký ten kočárek?

asmeena
17. říj 2009

dan: děkujeme za info a na fotečky se moc těšíme. Pozdravuj od nás rozinku.

radule82
17. říj 2009

Ahoj Dan 🙂) moc děkujeme za info a fotečky 🙂)) A jak píše Asmeenka, pozdravuj ji od nás Kelišek 🙂))

katrin111
17. říj 2009

pockej radul hodim odkaz ale nebude vte barve co mam jo.....jeee super danko na fotecky se moooc tesime.............

radule82
17. říj 2009

Katrin: tak uz jsem si nasla ten tvuj kocarek na netu, vypada dost dobre 🙂

dan.ka
17. říj 2009

Tak posílám odkaz mám dvě fotečky Matýska uplně dole tak skoukněte toho malého krasavce 😉 určitě všechny pozdravy předám bude moc ráda 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

katrin111
17. říj 2009

jejda ten je krasny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!takove cerstve miminko 😵 😵 😵 😵 nadhera!!!!!!!!jj radul snad bude i ten kocar tak dobry............mam i primo tento podvozek ale tu nasi barvu jsem nikde nenasla az bude doma tak ho vyfotim

katrin111
17. říj 2009

no barvu mame neco na zpusob jak na ne najedes tak hned ten cerveny tak ho mame takovy jak kapucino a taky ty ornamenty ty kola takove taky v bezove vypada pekne......

asmeena
17. říj 2009

dan: děkujeme za fotečky, malý je krasavec.
katrin: ten kočárek se mi taky líbí.

radule82
17. říj 2009

Katrin a koukni na tady ten odkaz... http://www.avit.cz/detail/kocarek-baby-smile-v-...
to je ten stejný co máš ty nebo jiný? koukám, že na tady tom odkazu je větší korbička a nafukovací kola 🙂

radule82
17. říj 2009

Ježiškotky, to je krááásny prďolínek 😀 😀 😀 ten Matýsek 😵 😵 😵 😵

asmeena
17. říj 2009

pro jedno dítko se mi poslední dobou moc líbil tento http://www.kocarky.cz/vdorjan-2009/danny-sport/... i přesně tato barva

katrin111
17. říj 2009

radul nn to neni on koukni na ten odkaz co jsem tu dala je a tam je ten nas i s podvozkem co mame ale ta barva tam neni................

katrin111
17. říj 2009

asmen ten je krasny ale to je presne ten co maj ti sousedi a fakt jsem cucela ze sel spatne ovladat.................ale jinak je moc pekny to zase joooo

asmeena
17. říj 2009

tak to je jasné, to chce nejprve ochytat a trošku ho povozit.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru