Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
17. říj 2009

me dneska milacek prekvapil udelal maso na grilu a hranolky s oblohou a tatarkou no super papani,jsem si posmakla 😝

kacza.b
17. říj 2009

dik katrin snad budu 😉

katrin111
17. říj 2009

jee kaci tak to jo to bych si taky nechala libit...................je sikovny tomasek 😉

beruska81
17. říj 2009

kaci tak pěkně odpočívej ať jsi fit 🙂 my jsme taky nachlazení, malý nebyl celý týden ve školce a myslím že ještě nepůjde, pořád trochu kucká a má rýmu 😒
Malé roziňátko je nádherné, takové čerstvoučké 🙂
Holky tak pěkně drbete nad kočárkáma, už se těším až to budu taky řešit, sice máme po malém, ale já chci nový 😲
My jsme měli dneska na večeři bramboráky, manžílek dělal a byly výborné.
Pro dnešek končím, jdu na večerníček s malým, zítra jedeme k našim, mamča má narozeniny tak tam jedeme už od rána. 🙂

katrin111
17. říj 2009

ahoj berus tak si zitrek vsichni pekne uzijte,paaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

katrin111
17. říj 2009

kde utekla asmenka,romca cienka a spol?????????????ty jo mam ted nejakou depku.............. 😒

radule82
17. říj 2009

Taky si říkám, kde jsou.... 😕 Katrin, něco na tebe dolehlo?

radule82
17. říj 2009
beruska81
17. říj 2009

ještě jsem tady na skok, malý už spí tak mám chvíli čas, katrin co se děje, že máš depku? ☹

asmeena
17. říj 2009

jsem zde 😀 ten kočárek atlantic měla kamarádka,taky se mi moc líbil, ale když jsem s ním potom viděla lítet kde jakou cigaňu, tak se mi přestal líbit. 😝
kaczi: tak se leč ať jsi co nejdřív fit
berus: užij si zítra oslavu. Si na tebe vždy vzpomenu,když občas na Primě dávají před pořadem, kdo je sponzoruje a je tam to kolo co jste koupili Matyáškovi. 😉

rona2
autor
17. říj 2009

Holky neuvěříte,po obědě jsem se natáhla a spala jsem až doteď,síla.Ale cítím,že na mě něco leze tak asi proto.Malý Matýsek je krásný,zdravě závidím. 😉
No a naše psí miminko nám dává zabrat,pořád všechno kouše a dělá bordel.
No já si v pndělí budu muset zajít k doktorce,měla jsem klíště,to jsem urvala,protože jsem netušila co to je a zarostla mi tak ta hlavička a teď to svědí a je celé červené,tak kdo ví co to znamená. ☹

asmeena
17. říj 2009

rony: a nemáš kolem toho zarudlého bílý kroužek? Raději si s tím určitě zajdi, to dnes není sranda. A co, že jste se rozhodli a pořídili jste si pejska?
katrin: proč máš depku?

beruska81
17. říj 2009

asmeen to jsem ráda, že si na mě vzpomeneš 😔 ta firma je tady od nás, tak tam sem tam nakupujeme, kolo už máme složené a vypadá dost dobře, tak doufám, že se mu bude líbit.
Rono s pejskem jsme na tom stejně, nejraději rozkousává matyáška, ale mu to nevadí, oni si spolu tak hrajou, ale vypadá jak by se pobil, je sam škrábanec.A s tím klíšťákem si určitě zajdi, v dnešní době to fakt není sranda.

beruska81
17. říj 2009

holky loučím se jdu na zprávy, dobrou

asmeena
17. říj 2009

berus dobrou.

katrin111
17. říj 2009

jsem tu ted jsem pro zmenu drbala se sousedkou 😀 😀 😀 radul kocar je pekny ale ma nevyhodu ze ma rukojet z umele hmoty jinak je taky moc pekny.............ale sere me ze ty dny jen prezivam nic me nebavi ted jeste ten porod do toho buhvi kdy bude no proste jsem pako

katrin111
17. říj 2009

jeste nejsem ani sbalena do porodky sebe a ani maleho nechce se mi nic.................no je to tedka semnou tezke ☹

asmeena
17. říj 2009

neboj katrin, to zase přejde, možná k tomu přispívá i toto hnusné počasí. Je to tak na zalezení do postele.

katrin111
17. říj 2009

asmenko asi jo ja nevim...............hodne dela ze uz nikam nechodim jen smer do skolky a ze skolky a tady k nam do samosky.......se fakt citim jako pako...........je to silene 😒

radule82
17. říj 2009

Tak my jsme ted zdabli veču a už jsem se zabydlela u telky.... ještě si naleju skleničky vinka a už mě nikdo z gaučinku nedostane 😀

katrin111
17. říj 2009

ja si davam slany zavin uz skoro neni a to byly dva................

rona2
autor
17. říj 2009

Pejska jsem si pořídila na zahradu,nejdříve se nám stratil stromek a zrovna ten nejhezčí,pak poklice u auta a mám toho dost,tak to chce mít na zahradě psisko,protože ten druhý je hlídač,ale doma v posteli.

j.cien
17. říj 2009

ROzinacek je nadherny a pripada mi teda veliky na te fotce-no kus chlapa 🙂

KAtrinko nemuzes depkarit,ceka te Dominicek 🙂 🙂 🙂 Radul tu strechu jsem jednou jedla a byla fantasticka 😉 ,ty jsi teda idealni snoubenka,same dobroty kazdy den 😉 😀 😀 A s tim kocarem hlubokym..t teda diky,zes me vyvedla z omylu 🙂 tak to koupim hluboky asi z druhe ruky a pak novy sportak 😉 Proste skoro 30tis.za novy komplet nedam=nemam 😀 😀
KAzci to mas teda super milacka,takova mnamka 😉

rona2
autor
17. říj 2009

Sotva tady sednu už mě zase vyhazujou,no nemám to lehké.

j.cien
17. říj 2009

Holky slany zavin a vinecko,jezis ja bych tak chlastala!!!!POMOOOOOOC!!!co to jen znamena,ze ja mam strasnou chut na CHLAST 😀

asmeena
17. říj 2009

cien: tak to já to kafe opět nevypila, vůbec mi nechutnalo, tak doufám, že to znamená to samé co u tebe. Jinak mám pořád chuť na něco slaného, ale nic nemám, tak jsem aspoň zbaštila dva krajíce chleba se šunkou a vajíčkem.

asmeena
17. říj 2009

jdu se nachystat a koukat na telku, pro dnešek se loučím. Dobrou noc.

katrin111
17. říj 2009

marti teda mas zajimave chute 😀 😀 😀 😀 😀 romi to znam ze jak tady sednu tak me uz vyhazujou 😀 😀 😀 😀 taky holky koncim jdu kukat na superstar............mam vas rada

asmeena
17. říj 2009

my tebe katrin taky
teď jsem se koukala do albíčka, jak jsme měli předposlední srazík, tak jsem koukala na fotečku Rozinky, že zrovna měla čerstvě v bříšku velrybku a teď je z ní krásná maminka i s úžasným Matějíčkem. 😉

j.cien
17. říj 2009

Holky ted jsem kukla na tema z OV do OL a ty pismenka...a neskutecne se tam obuli prave kvuli kocarku do chudaka Smil...tak to je sila,neco jako u Apolen 😝

HOlky moje,ja vas mam vsechny rada,jako svoje vlastni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moje vlastni Kelisky 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru