Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
18. říj 2009

Marti, ahoj dvojtěhulkooo😉

katrin111
18. říj 2009

belli doma je manza tak je to fajn je pak samika bych musela honem nekam pichnout ale doufam a verim ze je to plany poplach ale bricho mam teda dost natlakovane..........marti kontrolu mam ve stredu tedka uz chodim kazdytyden............nastesti.........

j.cien
18. říj 2009

Ahoj Belinko 🙂 holky me to jede strasne pomalu ten Konik dneska ☹

katrin111
18. říj 2009

marti me jde zatim konik celkem normalne.................

bellka
18. říj 2009

Katrinko, hlavně, že nejsi sama a určitě všechno bude v pořádku. Člověk by si řekl, že to není poprvé, tak ho nic nemůže překvapit, ale houbelec, viď? Marti, mě to jede pomalu pořád😀

katrin111
18. říj 2009

to jo belli ani nemluv.uz si to co bylo u samika vubec nepamatuju takze je to pro me jako poprve...........

asmeena
18. říj 2009

miky: mám si udělat těhotenský testa potom zavolat výsledek a potom uvidím. Určitě půjdu na krev. Doufám.
katrin: raději se pobal, to je jistější i když to třeba budeš potřebovat o týden později, ale nikdy člověk neví. 😉

katrin111
18. říj 2009

ahoj asmenko jo urco se uz pobalim uz to radsi nebudu odkladat.jsem ale domcovi naridila vylezt na svet az nejdrive 3.11.

asmeena
18. říj 2009

kaczi: užij si oslavu a jak ti je sluníčko, už je ti lépe?

asmeena
18. říj 2009

katrin: tak třeba tě poslechne, ale nikdy nevíš, jestli si tě nebude chtít začítu užívat už dříve 😀

katrin111
18. říj 2009

asmi drive radis ne to mam trosku strach ze by ho daly do inkubatoru a nejsem si jista zda jsou u nas v porodce ty inkubatory mam dojem ze ty nedonosence davaj do ostravy..........ale toho 3.11.budu mit ukoncenych 38.tt coz uz je bez problemu............

asmeena
18. říj 2009

třeba to byl jen planý poplacha Domča si u tebe ještě pohoví. Kamarádce se taky narodila holčička o měsíc dřív a byla dost veliká, takže ani nemusela do inkubátoru.

katrin111
18. říj 2009

jo???tak to je super tam jde spis o to ci jsou uz ty plice dostatecne vyvinute..................jj taky myslim ze to byl poplach ale je to fakt hnus clovek nevi a boji se..............

asmeena
18. říj 2009

katrin: to chápu, taková nejistota je blbá, ale ty jsi holka statečná a určitě to bude vše vpořádku.

asmeena
18. říj 2009

venku se nám dělá nějak slunečno, to by chtělo jít na procházku, ale já jsem tak shnilá, že jdu asi raději uvařit rýži, maso jsem dělala včera, tak mám aspoň navařeno.

asmeena
18. říj 2009

nebo se píše zhnilá 😅

katrin111
18. říj 2009

ja uz papkam akorat jsem nam nalozila a uz jime....................

sido
18. říj 2009

ahoj holky tak jsem se rozloučila se segrou byli tady s děckama na víkend 🙂 a dneska jsem ráno strávila v Polance 😅 zítra máme být do 14 hod v Olmíku a v úterý je OPU v 8.30 tak jsem zvědavá co tam bude 😉 jenom nechápu proč musíme být tak brzo k ubytování myslela jsem si že pojedeme až odpoledne k večeru ať to máme rychle za sebou a teď tohle.
dneska jsem si píchla poslední dávku puregonu a večer mám píchnout pregnyl ale žádné léky na to aby mi folíky předčasně nepopraskaly mi nedal 😒 všechno mě tlačí a začíná to být dost nepříjemné 😝

asmeena
18. říj 2009

sido neboj, nepopraskají, já jsem teď taky neměla nic prosti popraskání a taky vydrželi do OPU a dřív asi jedeš, právě proto, aby cestováním nedošlo k předčasné ovulce.

kasa
18. říj 2009

Ahojki musíme domluvit tu kávičku
🙂

asmeena
18. říj 2009

jasně 😉

asmeena
18. říj 2009

sido: a když dělali v Polance ET, tak to už tam funguje? Proč to tobě taky nebudou dělat v Polance?

sido
18. říj 2009

ahojki as no tvrdil mi Jaroš že zrovna moje pojišťovna 213 nemá s Polankou smlouvu a proto musím do OL 🙄 ale dneska tam byla ženská která je taky 213 a má jít ve středu do Polanky na OPU jsem zaslechla co jsem asi neměla nevím jestli to byla přímo Jarošova pacientka nebo nějaká jeho favoritka ale tak mi to přišlo 😕 😀 no to zas tak nevadí že musíme do OL

sido
18. říj 2009

as a můžu se tě zeptat kolik mm měly tvoje folíky těsně před OPU protože mi je dneska měřil a měla jsem asi dva už 18mm já myslela že to při 18 až19mm praská?

j.cien
18. říj 2009

Ahojte,konecne mi to jede...uplne mi to zdechlo..
Sido hodne stesti naOPU!!!Musis se ubytovat do14,pac personal konci a nikdo tam uz neni,spodek je pozamykany -tak proto 😉
As.Polanka nema smlouvu s poj,ve ktere je Sido-proto musi do OC..

Upekla jsem babovku orechovu..ale nemam na ni ani chut.Co Katrinko,prestalo to divne,uz jsi v poho???

j.cien
18. říj 2009

Ja nez to napisu...tak jsou dalsi 2 prispevky 😀 😀
Sidus neboj,folici praskaji az jak maji pres 20 a nebo vic... 😉

sido
18. říj 2009

ahoj cien to mi chceš říct že od 14 hodin tam budu sedět jak blbec? 😠

sido
18. říj 2009

ještě uvažuju že by jsme přespali u známé ona bydlí 4 km od Olomouce ale nevím ...

asmeena
18. říj 2009

to je ale divné, proč Polanka nemá smlouvu s pojišťovnou 213 když je to snad taky Fertimed ne? To nechápu.
Sido nevím kolik jsem měla folíky, ale 6DC jsem je měla 10mm a prý rostou za den o 2mm, takže v v den kdy jsem si píchala pregnyl mohly mít tak 18mm. 😉 Neboj, určitě vydrží.

j.cien
18. říj 2009

No pokud ses rozhodla byt tam pred OPU pres noc..tak jo 😖
Ale je tam klic,kdyz chces odejit-jenze si ho NESMIS vzti ven s sebou...takze pokud chcete jit oba ven,tak musite oprudit nejake jine ubytovane,aby vas sli vypustit a zamkli za vama 😝 je to aua system!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru