Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
9. dub 2009

no pokusim se jeste usnout,ale venku je tak krasne ze je to hrich jit spat.

verca777
9. dub 2009

jo a michi,,u tebe žadne příště nebude,,protože ja se chystam po letě pro miminko si jit a ty už se budeš chystat leda pak v zimě do porodnice 😉

luciik
9. dub 2009

Já si nechala i ten AH, aby jsem jim to usnadnila, dnes jsem pátý den, takže by už asi měli být uhnízdění.
Já si to tak moc přeju, přeju to každé z nás až se to nedá ani slovy napsat 😵 😵 😵

kacza.b
9. dub 2009

no michinko na vanoce uz vas bude nejmin o jednoho vic 😉 to bude ten nejkrasnejsi darecek

michina
9. dub 2009

Ty jo, Luci, krásné hodne bunecne, my meli jen ctyrbunecne, ale ono na tom asi nezalezi,dulezite je, aby byly kvalitni (b nebo c) a silne. Vsak se za par dni uvidi. prijemne cekani, mé uz to ted ani neprijde.. ale prvnich 14 dni po transferu byly udesne.. ted uz proste stejne ja nic nezmenim, kdyz to ma byt, tak se povede, kdyz ne, nic s tim nenadelam.. tkaze taky verime a neztracime dobrou naladu. A zvlast i tom pocasi mi v dobre nalade pomaha., Jsem lev a bez slunicka nemuzu existovat, me po transferu lilo a bylo hnusne, a to byl zahul na psychiku, jen vylezlo slunicko, hned jsem se citila lip, psychicky i fyzicky a zatim to pretravava.. Jo a kdyz jsem jela do Polanky, videla jsem capa, cestou tam i zpet. Jeu pred krizovatku, kde je capi hnizdo a letos uz tam cap byl.. Ze by zase znameni??? 😀

kacza.b
9. dub 2009

a luci u vas taky,s tema trojcatama 😀 to bude hodne veselo

verca777
9. dub 2009

ano,,taky jse mměla ten AH a samozřejmě ted to sakra musi vyjit,,,přece tam nejsou debilove,,a jsou tam od toho aby nam pomohli,,,ja si taky říkam že to musí vyjit napodruhe,,,a snad to ted trochu dame dohromady s kajošem at mam nějake zmrzlinky taky ☹

verca777
9. dub 2009

to je mooc dbře ten čap 😀 😀 a michi ja sem taky lev)))

michina
9. dub 2009

A kdy ses, ja 13.srpen. Tys psala, že ti bude 32?

michina
9. dub 2009

My taky meli AH, ale jen u dvou, to treti rikal Vodicka, že dame bez AH, to by pak muselo byt sakra silne, aby byly trojcata. Tak se chechtal..

luciik
9. dub 2009

Michi, mě to sluníčko talky hodně nabíjí. Já dost polehávám a spím, ale dnes chci vyjít na chvíli ven, koupit nějaké to vajíčko a trošku naladit naši domácnost na velikonoce 😉 Myslím, že když půjdu pomaličku, tak se nemůže nic stát 😒
Jinak ten čáp je u tebe tutovka 😵 Já vím přesně, kde mají hnízdo...
Věruš, snad vědí co dělají......
Teď mi dělal transfér Vodička, vše mi krásně vysvětlil, popřál štěstí...první transfér mi dělal Sobek, neřekl půl slova, narval mi to tam a bylo, z něho jsem neměla dobrý pocit, ale teď věřím, že to výjde......

verca777
9. dub 2009

nas přemlouval vodička atnedavame 3 do břicha,,ja byhc i jo ale muž nechce říka že kam šlapnu tam sto roku trava neroste a co pak s trojčatama 😀 😀 ale děla si srandu ale ssme se domluvili na dvopu,,i když ted už uvažujeme o těch třech,,ja sem 8.8. ano 32 mi bude....vlastně to třetí embrijko bylo jen dvoubuněčne a ty další dvě byli 4 a 5 buněčne,,,ale nelíbilo se jim u mě ☹

verca777
9. dub 2009

jak vypadal ten sobek???vyšší silnější a černy knir??? takovy chlap mi dělal transfer

michina
9. dub 2009

Jj, verus, to by mohl byt SObek. Nebo jeste Holub, jsou si trosku podobni, Vodicka je rezavy. a MA hezky zadek 😀 😀

Me täky nechteli dat tri, ale uplne se to nabizelo, rikal Vodicka, tö jendo embryo nemelo smysl zamrazovat.

luciik
9. dub 2009

Nějak mi to tady nechce ten kuň fungovat 😠

verca777
9. dub 2009

jo i nam říkal že to nema smysl mrazit,,,ne holuba jsem vidavala v plance,,on ten pan co mi to zavadel byl takovyv hromotluk vysoky a černy knir a neřekl pul slova,,,a pan vodička je moc sympaticky pan ten mi dělal punkci a pak ještě vyšetřeni před vložením...na to že je zrzavy tak je moc sympaticky

luciik
9. dub 2009

aaaaaa, už mi to přidalo odpověď 😀
Věruš, určo to byl Sobek, není vůbec sympatický 😖 teda mě ne

verca777
9. dub 2009

😀 😀 😀 teda na zadek sem se mu nedívala,,vlastně ani ke mě nebyl otočeny zady 😀 taky mi to blblo ten konik

verca777
9. dub 2009

no díval se tak nějak divně,,a neřekl pul slova,,vlastně nikdo ani sestry nic co tam byli,,,

luciik
9. dub 2009

no, to neřekl, ale teď to dělal vodička a všechno mi okomentovat 🙂

michina
9. dub 2009

taky mi blbne kun.. 😠
Ja ho videla, kdyz odchazel z ordinace a ja sedela v cekarne a s manzelem. Jednou mu prosvitali pruhovane slipy a manza se smal, že je cely v bilem a ma cerne ponozky. Podle toho si ho ted pamatuje, prej, to je ten skvely, co nosi cerne ponozky, ze? 😀 😀 Ale jinak je fakt uzasny, mnza vlastne zna jen jeho a Koutnou a Sobka z prvniho pohovoru, jo a vlastne i Holuba.. takze vlastne vsehcny krome Kaji 😀

verca777
9. dub 2009

jo ja před punkci seděla na posteli vystresovana z narkozy jako vždy...a on přišel vodička sedl si ke mě podal mi ruku představil se mi a říkal co mě bude čekat 🙂

verlis
9. dub 2009

Ahojky holky, ja se k vam nedostanu a nedostanu, tolik pacouchu porad, no nevadi, stejne se ted u nas nic nedeje.
Ale vsimla jsem si ze pisete o nejakem zrzavem doktorovi tak u toho jsem byla v pondeli, protoze mi neprisla mrcha, tak jsem dostala prasky na 10 dni a pak zacnu s HA a pak teprve stimulka 😠 sakra, asi se zalekla a ted se mrcha mrchovata nekde louda ☹

verca777
9. dub 2009

ja s holubem a teda tim sobkem neměla čest ...

luciik
9. dub 2009

Holky, já se prozatím loučím, páááááááááá

michina
9. dub 2009

Bud rada, Verci, u Holuba neni o co stat a SObek je prsoste, majitel fertimedu, no...

Vodicka me taky uklidnoval pred punkci a pak me i prisel zkotrlolovat, jak moc to boli.. A kdyz mi pocital celkovou sumu pred transferem, tak se ptal, jake jsem mela sny..

michina
9. dub 2009

Papa, Luciku..

verca777
9. dub 2009

🙂 sny????

verca777
9. dub 2009

michi a ty jsi z ostravy??

michina
9. dub 2009

Jj, jsem z Vyskovic a ty?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru