Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
20. říj 2009

evi: co znamená MVR? Jsem asi debil.

asmeena
20. říj 2009

evi: měli tam super hadérky, třeba tričenko za 31,-, 😉
neboj Daňulka je pořádný chlap, žádná horečka nebude. 😉

evcaa
20. říj 2009

Mam Vas Rada 😀 😀 😀 😀

evcaa
20. říj 2009

kezby 😅 😅

asmeena
20. říj 2009

jsem debil, to jsou ty dnešní zkratky co já vůbec neovládám. Taky tě MR 😀

asmeena
20. říj 2009

nebo MTR?

asmeena
20. říj 2009

Holky kde jste?

schimi
20. říj 2009

Tady 😀 😀

asmeena
20. říj 2009

Jupíí, konečně, jsem myslela, že si tady budu psát sama. Evička má opušťák, protože se musí starat o Daníka, Rozi o Matýska, ale ostatní teda styďte se. 😅

asmeena
20. říj 2009

schimi: koukala jsem, že už máš docela velké děti? Můžu se zeptat kolik máš roků?

schimi
20. říj 2009

Jo, já mám na starosti manžu 😀 😀 .. Ale jsem zde.. Dávám si burčák a nějak mi to neleze 😅

asmeena
20. říj 2009

schimi: tak třeba to jsou už těhu chutě 😉

schimi
20. říj 2009

To je podle mě ještě brzo 😉 🙂 .. Aspoň tak si to pamatuju 😀 😀

katrin111
20. říj 2009

taky jsem zde ale na skok nez bude ordinace

asmeena
20. říj 2009

a to bylo tvé první IUI? A už jste byli i v jiném CARu nebo Fertimed je první?

asmeena
20. říj 2009

katrin: no proto. Já hned jak jsem přiletěla z práce a z nákupu, tak jdu na koníka - přitom jsem šíleně zbitá a tady nikdo. No toto. 😀

schimi
20. říj 2009

Fertimed je první.. A první, rovnou dvě..11. a 13.10 😀

asmeena
20. říj 2009

katrin: koukni mi do albíčka jaký jsem dnes udělala kup století. 😀 Jsem z toho úplně unešená. 😀

katrin111
20. říj 2009

rozi teda porod jsi mela fakt dobry..........jsem zvedava na ten svuj...............evi neboj danulka to zvladne a matysek je krasne miminko 😵 ja jsem cim dal vic nedockava na toho sveho broucka.............asmenko moc ti preju at to vyjde mas velkou nadeji tak nemysli hned na mrchu 😠 spasi taky te zdravim po dlouhe dobe 😉 a ver ze bude zase dobre si to zaslouzis 😵 jinak sido gratuluji k urodicce a pak uz nevim co jsem chtela..........

asmeena
20. říj 2009

schimi: však to využijte, když pojišťovna hradí v jednom roce 6xIUI 😉 A uvažovali jste, že pokud nevyjde IUI, že zkusíte IVF?

asmeena
20. říj 2009

chtěla ses katrin podívat na můj úlovek 😀

beruska81
20. říj 2009

asmeen tak to jsou teda pěkné věcičky, to si fakt nakoupila dobře, na toho mojeho velkého klacka už tam moc věciček pěkných nemají, teda aspoň u nás 😒

asmeena
20. říj 2009

berus: tak to nevím, já koukala pouze po miminkovských 😅 Ale když chytíš dobrou akcičku, tak se dá dobře nakoupit a kamarádka co má dvojčátka přišla na dobrý výmysl. Protože na dvojčátka v akci koupit je problém, většinou nemají dvě stejné v jedné velikosti. Tak to co se jí líbí, koupí za plnou cenu a pak až to zlevní, tak to jde vrátit (ještě neporušené) a koupí to znovu ve slevě a pokud to ve slevě nemají, tak si to nechá 😝

asmeena
20. říj 2009

ale jak jsem si tak koupila ty hadérky, tak jak jsme jeli domů, tak jsem si začala uvědomovat, že bych mohla mít v bříšku ty svoje světlušky. 😉

beruska81
20. říj 2009

tak to má dobře vykoumané, jo když jsou slevy tak sem tam na něco natrefím, ale já až tak do tesca nejezdím, nakupuju jenom v globusu a tam nemají pěkné oblečení a ještě k tomu drahé a někdy tam třeba mají punčochy a čepice co koupíš i u vietnamců.
holky loučím se jdu na ordinaci
cienko zítra hodně štěstíčka při kontrole, už teď se těším až napíšeš zítra jak bobišci vyrostli 🙂

asmeena
20. říj 2009

berus: dobrou a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli si manža pořád drží štíhlou linii?

asmeena
20. říj 2009

a já se těším, až si zase přidá cienka fotečku/y do albíčka. 😉

asmeena
20. říj 2009

Holky taky se pro dnešek loučím. Snad to zase zítra vydržím nekoupit si testík. 😉
Jdu si asi číst, protože už mi manžel vyhrožoval, že dávají fotbal 🙂

beruska81
20. říj 2009

asmeen, jo pořád se drží, sem tam si něco dá, moc necvičí,ale váha mu nejde nahoru, se někdo má 🙂

asmeena
20. říj 2009

chlapi to mají jednodušší 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru