Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
22. říj 2009

Asme zatim to bereme,ze je to kluk a holka 😀 😀 😀 ,na pohlavi jsem strasne zvedava!!Ale ted se hlavne nervim,at nam dopadne dobre ten NT v utery...ani nevim,jestli se vysledek dozvim hned...ale asi jo a doufam,ze to bude v poradku..mam strach.
Hned jak budu vedet pohlavi,tak zacnu nakupovat 🙂 holky mi daly par tipu na netu v tech bazarcich,jsou tam i sekce pro dvojcata,coz je fajn,ze maji rovnou 2stejne vecicky 🙂 ted nemame zadne penizky..OMG,ja cekam,az mi dorazi neco za PN a Petr vrazil poslednich 30tis do te pojizdne brany ..takze jsme doslova na nule,ale zase bude lip a na jidlo mame a nic vic ted nepotrebujeme 🙂

asmeena
22. říj 2009

katrin: opravdu? tak to je úžasné, kde si se to dočetla. A tak jí říkali, že je u ní maximálně 1% úspěšnosti, že se zadaří přirozeně.

katrin111
22. říj 2009

marti jo mimibazar je dobry taky jsem tam malemu koupila kombinezku na zimu a je uplne jako nova fakt krasna a vysla me na 200kc i s postovnym

asmeena
22. říj 2009

cien: a kdyby jste neměli už ani co jíst, tak se stav, u nás je jídla vždy dost. 🙂

katrin111
22. říj 2009

no najela jsem na ni a cumum jak puk ze uz porodila..................asmee tak ja se taky stavim jak nebude co jist ok????????? 😀

asmeena
22. říj 2009

jsem se koukala do toho obchůdku laclik jak psala evca a jsou tam pěkné a hodně levné věcičky. Snad mi potom znovu evička pošle ten odkaz, protože já to do té doby než budu něco kupovat určitě zapomenu a když si to uložím, tak to zase nenajdu. 😀

j.cien
22. říj 2009

Holky jsem se tu popsala,jak uplna socka 😀 😀 😀 ,ale dekuji za ochotu me zivit As 😉 😀 😀 jste zlaticka ,MVR
Zase bude dobre,jen ted byly proste velke vydaje..pocinaje IVF a tou branou konce..a jsem zvedava,na vysi te nemocenske..aby bylo aspon na to jidlo 😉 😀

katrin111
22. říj 2009

holky jdu kukat na telku zatim paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

asmeena
22. říj 2009

cien: 😀 😀 😀 😀 😀

j.cien
22. říj 2009

Jj,Evicka je nas radce a zkusena mamina 😉

asmeena
22. říj 2009

cien: se mi moc, moc líbí ta tvoje fotečka, je tak krásně pozitivní. 🙂

asmeena
22. říj 2009

cien: jo, to je, pak ji použiji jako poradce na telefonu, až budu taky chovat a budu v úzkých 😀

asmeena
22. říj 2009

katrin: pápápápá, jdu taky koukat na Ulici.

j.cien
22. říj 2009

Diky As,ta je pravdiva,presne tak tu sedim denne hodinama na gauci a konikuju 😀 😀 😀 a tak oranzovou mame jednu stenu v obyvaku 😀 OMG,uz jsem si zvykla,ale prvnich 14dnu jsem se rano budila s tim,ze TO musime premalovat 😀 😀 😀

j.cien
22. říj 2009

Pa zlaticka 🙂 a dobrou 🙂

asmeena
22. říj 2009

cien: ta oranžová je právě super, mám ráda takové výrazné barvy, hned je pak vše živější a veselejší.
Koukla jsem do albíčka Pajdě a má krásné dvě holčičky. 😵

j.cien
22. říj 2009

Holky Pajda je kdo?

bellka
22. říj 2009

Ahoj berušky moje zlaté, jdu jenom pozdravit, protože šup do pelíšku, zítra třetí denní, měla jsem mít noční, ale bylo potřeba vzít denní, tož jsem to vzala, no😉 mám radost, že máte samé dobré zprávičky, Evička mě skvěle informuje, je to fakt zlatíčko🙂 Marti, krásná fotečka, je z ní cítit to štěstí, které prožíváš🙂 berušky, pěkně se vyspinkejte, už se těším na trošku volna. Pa, pa, MVR🙂

evcaa
22. říj 2009

bellinko milacku muj maly ty sice tehu nejses ale slunicko ktere zahreje na dusi ses jeste vetsi nez my vsichni dokupy

martinko a verunko nevahejte a volejte ptejte se na co chcete rada poradim a pomuzu

evcaa
22. říj 2009

holky ja se rozloucim za chvili pujdem koupat maly ted lezi pod hrazdickou a dela prednes hrackam a dost na ne rve takze mu asi nerozumi 😀 😀 😀 😀 😀 dobrou noc sladke sny a MVR

kasa
23. říj 2009

Ahoj holky,stále se tu chvěju a bulím jako želva,o půl 4 ráno jsem si udělala testík a nevěřila jsem vlastním očím,jsou tam.//,tak jsem pro jistotu udělala ještě jeden testík a znovu jsou tam//, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 asi to nevydržím a zajedu dneska do polanky na krev,ikdyž nevím jestli to není ještě brzo. .
Hlavně nevím jak se dneska budu soustředit na práci,ještě ,že je pátek.Peťovi jsem to chtěla říct až odpoledne,ale nevydržela jsem to ,taaaak dlouho jsme toužili po broučkovi,a teď se možná dočkáme. ,ale raději nepředbíhat. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kasa
23. říj 2009

Tak ,že bych převzala štafetový kolík od Katrinky. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kasa
23. říj 2009

Myslela jsem ,že pojedu nejdříve do práce,tam se domluvím a pojedu do Polanky,ale jedu přímo. 🙂

asmeena
23. říj 2009

kasi: no to je úžasné, moc moc potichoučku gratuluji.

asmeena
23. říj 2009

evi: malý musí být rozkošný když přednáší hračkám 😀

kasa
23. říj 2009

Já tomu stále nevěřím,jedu do Polanky na krev,tak snad mi ji vemou a budu vědět ještě dneska výsledky. 🙂

asmeena
23. říj 2009

a kolikátý jsi den po IUI? To je úžasné, jak se nám to tady roztěhulkovává.Další srazíky už budou s bříškama.

kasa
23. říj 2009

14

asmeena
23. říj 2009

no, tak to je tutovka, to už v krvi bude. 😵

asmeena
23. říj 2009

cien: pajda chodila taky do Fertimedu, nějak jí nedoporučovali umělé, protože měla zrovna nějak silné asma, ale ona se myslím stejně na IVF chystala a ještě než se nachystala, tak se jim zadařilo přirozeně a má dvojčátka. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru