Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

michina
9. dub 2009

tenhle tyden (ted nevim jestli vcera nebo predevsicrewm) byl clanek v MF na prvni strane o hodnoceni nasich nemocnic a zdravotnickych zarizeni, vse je v pohode, ale vsichni si stezuji na pristup sester.. 😝
Na jedne strane je to hruza, protoze ony jsou to prvni a i posledni, co vidis, kdyz tam jsi a delaji dojem vsemu, a na druhe strane se jim nedivim, ty jejich platy a podminky ve zdravitnictvi.. sama jsem od toho utekla.
Ale to je v zadnem pripad neomlouva!! kazdy ma moznost volby..

michina
9. dub 2009

Holky, musim se doslova prinutit, že odsud zmizim, bo jinak tu budu sedet nonstop až do zítřejsi kontroly. Jsem totiz jeste v posteli 😀 Tak ahojky a zítra se hned po kontrole ozvu, pokud se sem nedsotanu nejak hned, tak napisu Evce sms, at vam to sem hodi, a nejste netrpelive. Myslete na me a zitra snad s dobrymi zpravami.
papa

spasinka
9. dub 2009

my jsme měli na snídani gumové koblihy 😖 Ale je fakt, že jsme byli na ET na státní svátek, takže co můžu druhý den ráno chtít, že? 😀
Michi, beru sestřičky v nemocnici to nemají lehké, ale zase taky jak které odd. ALe na amulancích a konkrétně ve Ferťasu si myslím, že prachy problém nejsou

spasinka
9. dub 2009

Michi, jasně že na Tebe budem myslet, stejně jako posledních 14 dní 😀

verlis
9. dub 2009

Juuuu to je hotelovy pokojik 😀 😀 😀
Ale my mame doma pejska, takze pres noc doma bohuzel nemuze byt sama ☹

verlis
9. dub 2009

Ja jsem sestra na ORL ambulanci, a holky nepreju Vam takhle delat s pacientama, fakt ze jo 😠 Co si ty lidi dovoli, je hnus fakt, pripadam si kolikrat jak onuce a nejakej otrok ☹

verca777
9. dub 2009

ja to uplně chapu ty sestry ale ja dělam v obchoděa taky mam maly plat a musím byt mila na lidi abysme měli zase premie,,a to je taky zaprd kolikrat,,michi držím palečky ale u tebe už to je jasne 😉

verca777
9. dub 2009

spasi a ty si tež v praci?? sakra od uterka mi to začnee,,pomooooc ☹

verlis
9. dub 2009

No ja si prave rikam, kurna kdyz jdete do obchodu a neco potrebujete to se i usmivate a tvarite mile, ale jak nechcete cekat v cekarne, tak jste hnusni a ja se prece nemuzu furt na vsechny culit a to mate videt ty lidi co chodi pravidelne jak se pak vyptavaji a copak Vam sestri je vzdycky se usmivate a dneska neeee, kurna tak furt nemuzu met tu hubu dokoran 😀 😀 😀 😀 A pak se siri ty famy, ze je sestra protivna a neprijemna ve vyrazu...atd atd 😖

spasinka
9. dub 2009

jj, Věruš, makám až se ze mě kouří 😀 Od rána čučím na koníka semtam něco vytvořím. A víte, co mi včera doma řekl můj nejdražší? Prý: "sotva přijdeš domů, už jdeš na koníka místo, abys šla na koníka" a udělal výmluvné pohyby pánví 😀 😀 😀 Jestli to čte, tak mě dneska zabije 😀

verlis
9. dub 2009

Spasi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
To je dacanek 😉

j.cien
9. dub 2009

😀 😀 Spasi 100bodu pro Romana 😀 😀

katrin111
9. dub 2009

tak jsem tady aspon na chvili.samik sel ted pred barak........michi citim se fajn,dneska jsem dostala tehu prukazku a za 2 tydny jdu do poradny...........

katrin111
9. dub 2009

spasi se tu chlamu 😀 😀 😀

verlis
9. dub 2009

Katrin holka nechce se mi hledat tabulenka, ale vy jste to trefili na poprve? IVF nebo IUI? 😅

katrin111
9. dub 2009

verlis jj na poprve a iui............

j.cien
9. dub 2009

Michinko ty mi dalas VELIKOU RADOST 😀 😀 ze tak krasne tehotnis !!!!

Akorat jsem se nachlamala ,jak pises,zes videla 2x CAPA...tak mne to napred nedoslo,ze je to s hackem 😀 😀 a napadlo mne,zes videla kozla-capa 😀 😀

katrin111
9. dub 2009

marti ty jsi číslo 😀 😀 😀

spasinka
9. dub 2009

Marti, mě to s tím CAPEM napadlo taky 😀 😀

j.cien
9. dub 2009

😀 😀 tak to jsem rada Spasi,ze nejsem sama dyslektik nebo co 😀 😀 nebo pako 😀 😀

j.cien
9. dub 2009

Ahoj Katrin,ty jedna tehule 😉 😉 😉 jak se citis?

spasinka
9. dub 2009

Jsem holky trochu zmatená. Včera přišla MS, takže jsem dala večer Synarel....no to je fuk, každopádně jsem krvácela jen včera a dneska už nic 😒 Tak nevím...

j.cien
9. dub 2009

Spasi to je asi tim sprejem!MNe kazdopadne za jeden den spreje splaskly kozy tak o 3 cisla 😀 😀

rona2
autor
9. dub 2009

Tak to mám domluvené,vemou mě a počkají i ty dva měsíce než skončím v dosavadni práci.Tak jsem šťastná jak blecha.Konečně něco pozitivního.

verlis
9. dub 2009

Holky jakej sprej? 😕 😕 😕 s kozama??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

spasinka
9. dub 2009

Rony, gratuluji, to je fakt super zpráva, jupíííí 🙂
Marti, myslíš? Ještě mě napadlo, jestli to není tím polygynaxem...no asi to ničemu nevadí.
Verlis - Synarel, spray do nosu, stimuljem tím 😉

verlis
9. dub 2009

Juuuu to je i ve spreji??? A injekce ne-e??? 😕 Nebo pridavate?

verlis
9. dub 2009

Ja scu takyyyy kozyyyyy jak vozyyyyy 😀 😀 😀 😀

rona2
autor
9. dub 2009

Já vás dočítám a zase taky padám skoro pod stůl. 😀
Spasinko děkuji,snad už budu v klidu a časem výjde i to mimi. 😉

rona2
autor
9. dub 2009

Já chcu taky kozy,mám jen kozičky. 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru