Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
23. říj 2009

a kde to tam bude? Bych se vždy jak pojedeme k našim do Jeseníku stavila pro ten jejich vynikající salát s kuřecím 😅

asmeena
23. říj 2009

kasi: ale jde vidět, že tu svíčku co jsi po IUI dělala byla opravdu důležitá 😉 a ten zaseklý klobouček k tomu asi taky napomohl 😵 😀

beruska81
23. říj 2009

bude to u kauflandu, tam kde jsou teď ty nové obchody, když byste jeli přes Hlučín tak je to hned při vjezdu do Opavy, za Malýma Hošticema 🙂 Jo kuřecí salátek je vynikající 😉 i když já sem spíše na hambáče 😀

kasa
23. říj 2009

Jaroš říkal,že by ta cysta měla prasknout,že je to po tom clostilbegytu.No fotečku asi nevložím,až zítra Peťa,protože jsem to zkoušela stáhnout a nejde mi to.Moc s tím neumím pracovat. 🙂 .Teď jen aby bylo vše v pořádku. 🙂 🙂 🙂 Na zaseklý klobouček jsem taky myslela. 🙂

beruska81
23. říj 2009

holky loučím se jdu kukat na tv, pěkný páteční večer všem 🙂

kasa
23. říj 2009

Jo ,Peťu jsem budila hned ve 4 ráno,byl nejdříve v šoku co se děje ,ale pak pochopil a zářil jako sluníčko.A uklidňoval mě ať nepláču.Tak jsem mu řekla ,že to je štěstím.V albíčku je zatím vložený aspoň náš příběh.Fotečka bude zítra.Jdu se natáhnout a koukat na televizku. 🙂 Tak dobrou noc všem. 🙂

asmeena
23. říj 2009

jé beruš, tak tama jezdíme, to je super.
Dobrou holky.

sido
23. říj 2009

holky taky se loučím jdu za manžou nějak se mi chce tulit tak ho skusím ukecat 😀 zítra vyrážíme před 8 hodinou tak doufám že dobře pořídíme 😉 🙂 mějte se babulky a dobrou noc

asmeena
23. říj 2009

sido: moc držím pěstičky, a zítra už si budeš užívat s broučky pod srdíčkem. Rozhodli jste se jestli tam budeš zůstávat spát?

asmeena
23. říj 2009

taky se pro dnešek loučím, jdu se osprchovat a dát si utroš. Pápá

adrim
23. říj 2009

Kasi a kolik jsi měla vajíček po tom clostíku na utz? Do svíčky půjdu tento měsíc taky 😀

sido
23. říj 2009

as díky ještě nevíme rozhodnem se na místě kdyby to šlo jak jsi psala s těma klíčema do schránky tak by to bylo super 😅 uvidíme ale když mi dají milášky už ráno tak mi příjde zbytečné tam být přes noc 😒 říkala jsem si že si lehnu dozadu do auta abychom jsme je nevdrncali po cestě 😀 😀 😀

radule82
23. říj 2009

Sido, zítra budem držet pěstíčky!!!! 😉 😉 😉

katrin111
23. říj 2009

ahoj holky letmo jsem vas docetla adrim ja jsem po clostiku mela pouze jedno vajicko a vidis zadarilo se,tak taky drzim pesti 🙂

j.cien
23. říj 2009

HOlky jsem KO,cely den jsem ltala kolem peceni,ale stalo to za to-orech.zakus.fakt luxusni 😉 a jeste zbylo na zitra,prijede segra na vikend-jj.v pondeli mam narozky 🙂 34..OMG 😀 .
Dostala jsem od kamosky nejake super mliko na tehu bruch-tak jsem zvedava,jestli popraskam 😀 😀 za ty prachy 😀
Zitra mi uz v 7! privezou tu boxerecku na hlidani...OMG,to budu jen litat s hadrou a zachranovat louzicky 😀 a pak jedeme na obed k nasim,segra dela srnu,tak se tesim a doufam,ze jeji 2psiska tu malo nesezerou 😀 😀

Jinak Asmee pejskovi se meri teploto v zadecku 😉 ,horecka je u psa az nad 39st..ten cumacek je take moznost,ale neni to moc spolehlive...Keri kolikrat mela teply suchy cumacek a teplotu po zmereni mela normalni...

Sido hooodne stesti k ETiku 😉 at se brouckum u tebe libi a at v tobe pokracuji ve vyvoji 🙂 az do krasnych miminek 🙂 a Kasi tobe preji krasny vikend plny nadeje 🙂 a ver,ze v krvi to take bude a ze se to jednoduse povedlo-jako Katrince 🙂

kasa
23. říj 2009

No v to já doufám,že jsem třeba převzala štafetový kolík od Katrinky. 🙂

adrim
23. říj 2009

Katrin tak to je super, že i s jedním se to zadařilo 🙂 Já se ptám, protože clostík tento měsíc beru poprvé, měla jsem sice už 4x IUI ale bez něj, vajíčko se mi tvořilo i tak..

kasa
23. říj 2009

Tak fotečka už je tam. 🙂

adrim
23. říj 2009

No tak ty // jsou ukázkové 😉

kasa
24. říj 2009

krásný víkend všem.Já mám volno ,tak budu hodně odpočívat a odpoledne se půjdu projít do herničky a budeme s kamarádkami vyrábět šperky.Už se těším. 😀 😀 😀

katrin111
24. říj 2009

krasne ranko vsem.teda kaso ty testiky jsou ukazkove teda po 14.dnech od IUI no nadhera!!!!!!!!!!!!!!!!!je to tutovka ze si prebrala mou stafetu dal..to je supeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kasa
24. říj 2009

Ahoj taky tomu začínám věřit. 🙂

kasa
24. říj 2009

Proto to do pondělka určitě vydržím. 🙂 🙂 🙂 A jsem zvědavá co se dovím a pak ještě více na pátek,to juž bude 21 den a to jsem se dočetla,že je už slyšet bít srdíčko. 🙂

kasa
24. říj 2009

Zatím zavádím utroš 3 krát denně. 🙂

kasa
24. říj 2009

A k tomu papám femibion. 🙂

beruska81
24. říj 2009

dobré ránko kasi testíky ukázkové, fakt super 🙂
asmeen tak jestli jezdíte přes malé hoštice tak od tama pocházím, jsem tam skoro pořád 🙂 vy asi vlastně musíte přes opavu a na bruntál, že?
no nic jdu dělat snídani, pak jedem k našim, Marek musí na chvíli do práce a já tam včera nechala vajíčka tak se tam aspoň stavím. 🙂

katrin111
24. říj 2009

kasi srdicko jeste ne to je brzo to jde slyset myslim od 8.tt nebo tak nejak............to je bomba ze se tady konecne dari..........jj utros jsem taky zavadela i jedla femibion 800,cusky berus 😉

kasa
24. říj 2009

Já jsem to tak pochopila,protože jsem si zadala těhotenský kalendář,a tam bylo napsáné že 21den se vytvoří primitivní srdíčko,které začíná bít,taky se mi to ,ale zdálo brzy,ale nemám zkušenosti,čekáme prvního vytouženého broučka,tak děkuji za radu. 🙂 ,už by ,ale mohla být vidět aspoň fazolka. 🙂 🙂 🙂

kasa
24. říj 2009

A co dneska podnikáte? 🙂

evcaa
24. říj 2009

aloha damy

Kaši dálnice kráááááásná

tak my dnes krmili 1-5- a v sest byl hre tak ho jirka vzal do obyvyku a ja jeste chrupala jinak my dnes mame sraz u jedneš zname ma o mesic starsi holcicku a jedeme tam s kamaradkou co mam stejne starteho chlapecka takze takovy dychanek s mimisama a s chlapama 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru