Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
25. říj 2009

CIENKO, doufám, že dorazíš na srazík... v soboty nechodí kontroly a musíme okukat tvoje bříško 😀

evcaa
25. říj 2009

holky klidne muzem jit uz na obed jestli chcete

radule82
25. říj 2009

Evi, to máš dobrý nápad, to je jedno, jestli půjdem na véču nebo na obídek 🙂))))

evcaa
25. říj 2009

no presne 😀 😀

evcaa
25. říj 2009

martiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kaj jses 😀 😀 😀 😀

sido
25. říj 2009

ahoj holky tak se hlásím z domu 🙂 konečně 😉 nakonec jsme zůstali v OL naa noc protože Sobek měl na mě čas až ve 11:45 a sestra říkala že buď pujdu hned domů že ona ve 12 končí a nebo tam budeme na noc 😠 zkoušela jsem to na ni s klíčem ve schránce (viz. asmenka) ale nezabralo to na ni na babu 😠 ale to je všechno jedno hlavně že už jsme doma 😉 🙂 mám u sebe jednu morulku a jednu devítibeněčnou blastocystu hurááááááááááááááááá 🙂 🙂 🙂 jenom doufám že jsem je hned po ET nevyčůrala protože mě Čepelák postrašil že se mi 🙂 od minula trochu zvětšily vaječníky ať nedostanu OHSS tak mám hodně pít 🤐 tak jsem pila a pila a pila a pak jsem čůrala a čůrala a čůrala 😅 😀 po ET jsem se snažila to vdržet co nejdýl abych nešla na záchod ale po hodince a půl jsem prostě musela tak doufám že jsem je nenechala v OL 😒

radule82
25. říj 2009

Sido ahooooj , určitě je máš u sebe!!! Moc Ti přeji at jsi naše další štastná těhulinka 😵 😵 😵

radule82
25. říj 2009

Sido, plánujeme srazík 🙂)) přijedeš taky? 7.11. v Havířově 🙂

radule82
25. říj 2009

Takže Čepelák ti dělal ET?

evcaa
25. říj 2009

Srazík v Havířově. 7.11.2009 v pizzerii max v salonku přijde
Evka s danikem
belinka
radulka
kacza

sidus gartulace ja jsem vydrzela lezet po ET sest hodin na zadech ale bylo to krute ale sidus mas je u sebe to je jasne 😉 😉

sido
25. říj 2009

radul ne Čepelák mi dělal OPU ale ET mi dělal samotný pan Sobek 😕 ale teda je fakt divný jak přišel tak ani nepozdravil a na o jsem já docela alergická tak jsem ho schválně pozdravila dost nahlas tak mi aspoň odpověděl ale pak celý zákrok nepromluvil a když odcházel neřekl ani Bůůůůů 😝

sido
25. říj 2009

holky jsem fakt jak praštěná když se mi chce zakašlat tak se bojím že jim ublížím když jdu na záchod tak se bojím že je vyčůrám asi mi hrabe 😅
s tím srazem ještě nevím co se mnou bude ale jsem taky na PN a vycházky mám od 10 do 16 hodin a musela bych se přidat k někomu z Ostravy protože Havířov bych nenašla ani na mapě 😀

sido
25. říj 2009

radul a vy máte zamražené prvojádra nebo sarší embryjka?

radule82
25. říj 2009

Sido, mě zamražovali 4 denní embryjka, pro ně jsem si jela minulý měsíc, ale rozpadly se...

radule82
25. říj 2009

Sido a neboj, už je tam máš, tak už nevypadnou... jen když jsem šla na malou, tak jsem netlačila 😅

radule82
25. říj 2009

na velkou jsem chtěla napsat, no vlastně i na malou 😀

sido
25. říj 2009

no já jsem si dala domácí kyselé zelí ať mě to protáhne ať se radši poseru než bych měla zácpu 😀 😀 😀

sido
25. říj 2009

tak jsem si dala předsevzetí že si testnu nejdříve v neděli příští týden jsem zvědavá jestli to vydržím 😀 😀 😀 😀 ale budu se fakt snažit 😀 😀 😀 😀

radule82
25. říj 2009

Holky tak já budu končit, jdem dneska na obídek k tchánovcům 🙂 ale nejdříve ještě jedem do Orfy do Mariánek, koupit kobereč člověče nezlob se se velkýma figurkama 🙂 tchýně ma narozky a minulý týden se zmínila, že si to koupií na chatu... tak jsem ráda, že ji udělame radost 🙂 (pro zichra jsem volala do orfy a mají to tam)... celý tento víkend je krásný 😉 😵

evcaa
25. říj 2009

papa radulko je fajn ze jsi stastna 🙂

kasa
25. říj 2009

Sido tak to je super,že už máš broučky u sebe.Tak se hlavně šetři,a uvidíš ,že se jim bude u tebe líbit. 🙂

asmeena
25. říj 2009

sido: tak pěkně pupíčkuj a neboj, určitě si je nikde nevytratila. 😉

kasa
25. říj 2009

Tak my jsme po obědě.Peťa mi teď vzal i vysavač,že to udělá.No tak aspoň potom vytřu. 🙂 Mám čas,návštěvu nečekám,tak proč se honit. 🙂

asmeena
25. říj 2009

kasi: ty nevytírej, ty se šetři, máš pod srdíčkem minimálně jedno miminko. I když s takovou tlusticí možná dvě. 😉

kasa
25. říj 2009

Neboj šetřím se všechno dělám na etapy,i nádobí pomyji a třeba až za 2 hodky ho utřu.No hlavně doufám,že bude vše v pořádku.Jsem zvědavá co se zítra dovím.V práci internet nemám,tak dám vědět až odpoledne. 🙂

asmeena
25. říj 2009

Já taky nemám internet, tak hned z práce budu spěchat, ať si tu tvou dobrou zprávičku přečtu. 😉

kasa
25. říj 2009

No raději nepředbíhat. 🙂

j.cien
25. říj 2009

Kuk 🙂 ,meli jsme navstevu,tak jsme posedeli jeste venku,na slunicku bylo uuuzasne.ale hned jak zalezlo,tak je kosa jak prase 😝
JJ,na srazik dorazim rada a klido uz na driv,klido na obed,jak budete chtit 🙂 moc se na vas tesiiiiiiiiiiim!!!

Radul docetla jsem,jak jste oznamovali rodicum svatbu 😉 ...krasa,az me to dojalo 🙂 a kolik je ti vubec?Jestli neni blbe,ze se na to ptam.....mne pripadas strasne mladounka,takova holcicka 🙂

j.cien
25. říj 2009

Sido gratulka k Etiku 😉 a neboj,ja sla curat presne za 45min po ET 😉 ,bo jsem traged a jak mam nervy,tak curam furt 😀 😀 ted jen v dusicce klidek,uzivej si to,ze mas miminka uz u sebe,mluv s nema a tak,vsak vis 😉 proste pupickovat 😀 😀 😀

asmeena
25. říj 2009

Tak jsem trošku žehlila, ale už mě to nebaví a tak jdu koukat na Horákovi. 😉 Z toho čekání, jak teda nakonec dopadne to mé těhulinkování se mi nic nechce a nic mě nebaví. Nejraději bych usnula a probudila bych se ve čtvrtek kdy mám ofic testování. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru