Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
26. říj 2009

ted bych si uplne zaplavala v bazenu a to by mi mozna i ulevilo od tech zad ale nemam plavky ☹

asmeena
26. říj 2009

a to se může v takovém pokročilém stádiu těhu jít plavat?

sido
26. říj 2009

já vím moc dobře asme že by bylo nejlepší nikomu nic neříkat ale u nich pracuju a jsem na PN tak by to bylo blbé si vymýšlet ale až se naseru tak ji to řeknu z plných plic že nepotřebuju rady a takové kecy 😅

j.cien
26. říj 2009

Sido kazda jsme jina..nejde to asi srovnavat,ale delej bez vycitek vse,na co se citis!!
Ja opravdu nelezela ani pul dne!!!a znam pripady,co lezely a vstaly jen na zachod..a nevyslo to ani tak...to asi nebude o lezeni-nelezeni..Hlavne si nic,co delas,nevycitej!!!a bud v dusicce klidna a pokorna,musis verit,vic stejne delat nemuzes 😉

sido
26. říj 2009

😒 já si myslím že je to i vhodné jako jeden z mála sportů v těhotenství né

j.cien
26. říj 2009

As KOnik mi take hapruje 😠

katrin111
26. říj 2009

presne tak cim min lidi to vi tim lip...................asmi tedka uz ne ale odpo jel jak spomaleny................me uz takly leze na nervy jak se me lidi zacinaji ptat tak co jeste nic????????????to me mory berou............dneska jsem se dovedela ze jedna taka pipka je tehotna tak se tesim az bude taky v pokrocilem tehu a taky si rypnu jako ona do me.pry ty uz se jen koulis!!!!!!!!!!!!!!!!!!pizda jedna take kecy primo nenavidim a to uz ma taky decko tak vi co tehu obnasi 😠

sido
26. říj 2009

cienko a už máš nějaké to kilčo nahoře? a co bříško už se rýsuje? 🙂 😉

j.cien
26. říj 2009

Katrinko na pipky se vykasli 😉 ,co ti po nich,hlavne ze cekas Domika 🙂 a vsechno ostatni neni dulezite 🙂

sido
26. říj 2009

katrin to chce kliiiiiid 😉

katrin111
26. říj 2009

holky ja nevim ale urco se muze jit plavat ale docela bych se bala i nejakeho zanetu.....................i moje sousedka co otehu po IVFku tak vubec nelezela spis naopak taky porad byla v jednom kole ma taky holcinu starou jako je samik tak fakt si nespocla a vyslo to

asmeena
26. říj 2009

holky, to je na moje nervy ten kůň? Mi to pořádně nejede, tak si dám nachvilku pauzu. Zatím se loučím
cienko: to je tak krásné, jak ti to týden po týdnu přibývá. Ty už si 12tt - to je nádhera. 😵

j.cien
26. říj 2009

Jj,Sido,mam +1kg 😀 a poradny trasavy spek na brise 😀 jako bonus 😀

katrin111
26. říj 2009

jj mate pravdu ale fakt to leze na nervy 😠 holky uz od soboty papkam adventak 😀 😀 😀

sido
26. říj 2009

holky dneska jsem mluvila s Vercou a fakt Jaroš prý končí v listopadu ☹

sido
26. říj 2009

katrin to jsi dobrá že ti ta dlouho vydržel 😀

j.cien
26. říj 2009

As taky jsem koukala,ze uz je tam 12tt 😀 ,ale jinak se to straaasne vlece,ale to je tim,ze nechodim do prace... 😖

sido
26. říj 2009

cien to je super a to už máš skoro třetinu za sebou 🙂 🙂 🙂 🙂

katrin111
26. říj 2009

je to skoda ze tam jaros konci a tam bude uz je holub:???a proc kajik konci nevis???????????

j.cien
26. říj 2009

Sido jako konci ve Fertasu?????a co bude delat,jen svoji gyn.praxi nebo jde do jineho CAR???nas Kaja???

katrin111
26. říj 2009

ja jsem si ho koupila tedka ve ctvrtek a poctive jim od sovoty jednu cokoladku denne 😀 az to dojim tak mam termin porodu 😀 😀 😀 😀 marti to mas super ze mas jen kilo nahore

j.cien
26. říj 2009

JJ,na ty tretiny to zni dobre 😉 ,kez by byli oba v poradku a dal jsme pokracovali jako 3v1 😉

katrin111
26. říj 2009

neboj marti verim ze v budete pokracovat az do kvetna 🙂 cos varila?????????????ja maso a ryzi

sido
26. říj 2009

jj fakt se Věrka ptala a on jí řekl že ve Ferťasu končí ale svoji praxi určo bude ve fulneku furt mít 🙄

j.cien
26. říj 2009

Katrinko mne nic nechutna a je mi po obede zle az do vecera..resp.do rana,budim se tak ve 3rano a uz malokdy usnu 😖 ....ale znami c o tu vcera byli,tak jejich dcera ma pulrocni dvojcatka,tak jsem se ptala ,kolik pribrala...a pry 33kg§!!OMG!

katrin111
26. říj 2009

hmmm mozna uz to tam nemuze vydrzet buhvi za jakych podminek tak chudak robi

sido
26. říj 2009

tak já jsem dneska udělala játru na roštu s bramborem a ještě jsem dostala chuť na žemlovku tak jsem si ji upekla a teď ji žeru jako desert 😀 😀 😀 ale už mám skoro půl pekáče pryč

j.cien
26. říj 2009

Katrinko ani se neptej,je mi z toho pekne blbe...prijeli nasi a mama uz se zaodelanym testem na langose...takze jsem sezrala 3 a to byla kapitalni chyba 😝 ,uz hodinu se tu rozhoduju,jestli pujdou ven nebo to vydrzim... 😝

katrin111
26. říj 2009

ty jo kg je mazec.chudak to se musela trapit....................fakt kazde kilo je znat...........ty jom a stim spankem to mas strasne skoro jako na konci tehu.....to mam tedka tak ja strasne spatne se mi spi............

sido
26. říj 2009

prý se chce dál věnovat asistované reprodukci a dokonce i pořád v ostravském kraji od jara ale asi už ne ve Fertimedu 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru