Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
27. říj 2009

cauky holky.teprve vas doctu jdu vas jen pozdravit prisla jsem od kadernice a jsem kocka jsem kus 😀 😀 😀 😀

luciik
27. říj 2009

Ahoj keliškjy, kde se dneska flákáte???
Jdu se nahlásit z kontroly, vše dopadlo dobře. Kajoš nám dělala i NT a je to v pořádku.
JInak mám našeho marťánka v albu, tak kukněte 😀
Nechtěl se nechat vyfotit, miláček můj milovaný 😵

evcaa
27. říj 2009

Ahoj hplky jsem ta nejhordi mama na svete aspon mam ze sebe ten pocit danielek mi dnes spdl z gauce cca 60cm mam strach co bude mudra rikala ze si mysli ze tam otres nebude aler mam ho sledovat a v pripade jet do spitalu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢

evcaa
27. říj 2009

a jeste pisu jako uplny debil

asmeena
27. říj 2009

ahoj holky, jdu vás dočíst.

asmeena
27. říj 2009

evičko: nejsi ta nejhorší, to se stává, hlavně že mu nic není a snad ani nebude.

asmeena
27. říj 2009

lucii: marťánek užásný, to musí být super pocit, když jdeš zase k doktorovi a víš, že zase broučka uvidíš na UTZ. To je fajn.

Jsem zvědavá na cien jak dopadli, doufám, že na jedničku. 😉
bell: kde ty děláš? Ve FN Poruba?

katrin111
27. říj 2009

evi nejsi me se taky stalo ze mi samik spadl z postele a to jsme meli dost vysoke.taky jsem se strasne bala mela jsem na sebe nervy.....................ale nastesti potom vse ok,neboj i danik bude ok..............luciiiku taky gratuluji k NT na vybornou,pohlavi jeste nevis ze?????????taky jsem zvedava na cienku............ahoj asmi 🙂

katrin111
27. říj 2009

asmi bellka dela vLDNce ale tedka nevim kde 😅

luciik
27. říj 2009

Evi, neboj, Daník bude ok. Mám spoustu kamarádů co popisujou katastrofální pády svých dětiček, takže toto se stane každému 😉 A že těch pádů ještě bude 😉

JO, jinak jsem ráda, že vše dopadlo dobře. jen mi dělal i stěry a trošku jsem špiila, ale upozornil mě na to, tak jsem nebyla tak vyděšená. Naštěstí to už přešlo. Pohlaví nevím.

Ale holky bude to fakt marťánek, protože má obrovské uši 😀 😀 😀 😀 Ale to má po manželovi, takže taťku nezapře. Jsem se tam chichotala, jak se různě natáčel. Tak snad to bude kluk u toho to tak vadit nebude 😀 Ale je to jedno, hlavně že budeme zdraví 😵

Čekám na info od cien 😵 😵 😵

asmeena
27. říj 2009

aha katrin: jsem to nepochopila, bellka myslela, že to vezme směr Poruba jako mi vyželit a já to pochopila ,že jede tady někde do práce.

katrin111
27. říj 2009

aha ja vubec nevim vo co go pac jsem vas nedocetla je toho hodne a se mi nechce................jsem konecne udelala tu vajickovou pomazanku a jsem ko necitim zada.opet............normalne uz se na ten porod i tesim

katrin111
27. říj 2009

asmi ted to procitam a ze na testu zase jedna carecka........asi si to tehu tedka fakt vybrala kasa.................prece co sraz to tehulka takze to tvoje snehurka verunka jisti 😵 😵 😵 😵

asmeena
27. říj 2009

jojo katrin asi jo, ale já se stejně srazíku nemůžu účastnit, takže i tak

katrin111
27. říj 2009

jj asmi.................ty jo me se chce uplne spat ale nejdu si lehnout pac bych vecer zase neusla..a samik je u souseda..a manza na odpoledni..............

katrin111
27. říj 2009

premyslim ze si dam chleb s horcici a s anglickou uplne mam na to chut 😝

asmeena
27. říj 2009

katrin neboj, už bude malý zachvilku venku a ty budeš ráda, že si v pauze kdy usne trošku schrupneš. 😉

katrin111
27. říj 2009

jo to jo..........ty jo ja uz ty chleby jim 😀

katrin111
27. říj 2009

kurde kde jsou vsechny kelisky,venku je hnusne a tady jen my

asmeena
27. říj 2009

já bych si taky dala, asi zítra udělám česnekovou pomazánku, tu já ráda.

rozi.nka
27. říj 2009

ahoj kelišky 🙂
zrovna jsme se vrátili z poradny a musíme se pochlubit, Matýsek váží 3910g a při odchodu z porodky měl 3540g 😅 na to, že je jen kojený je to slušné co? 😉
pěkně ho zkontrolovali a všechno je ok, teď dospává v ssedajdě, se tam strašně unavil když křičel na doktorku 😀
evičko netrap se, nejsi první ani poslední a určitě to není tvoje vina. Daník je v pořádku a to je hlavní 😉

katrin111
27. říj 2009

jj tu taky muzu dobry napad taky ji nektery den udelam.co zitra varis???

asmeena
27. říj 2009

zítra budu dělat buď špagety nebo pstruha plněného gerve a bylinkama

katrin111
27. říj 2009

cauky rozi teda matysek pekne pribira...............asi mas dost kvalitni mliko 😉 coz je super.................pojd si s nama psat kdyz maly spi..............asmi hmmm spagety i pstruha bych si dala ja udelam kasi a uzene.......................dlouho uz mam na to chut

asmeena
27. říj 2009

hmm, to bych si taky dala a k tomu kyselí okurek.
rozi: malý je už velký pašák a pěkně si už otvírá pusu na paní doktorku, to je správné. 😉

katrin111
27. říj 2009

teda to se tahne ty dny jak uz je tak brzo tma co???a bude hur

rozi.nka
27. říj 2009

Asmee z tebe by měl Kuba radost, špagety miluje 😉 já bych radši ke Katrin na to uzené 😵
jj, mlíko je snad kvalitní, jsem za to moc ráda, když si představím že bych měla místo kojení dělat flašku tak se hroutím ptž malý má prso každou chvilku. na škytavku, na hlad nebo jen tak na uklidněnou 🙂 doufám, že nám to ještě dlouho vydrží 🙂
dneska jsem si dala pomerančový džus tak doufám, že se neosype kuřátko moje 😕
už se pomalu budí, spí totiž už přes hodinu s pokakanou plínou, ho z toho budu muset vysekat 😀 😀

asmeena
27. říj 2009

rozi: je hodně věcí co se nesmí při kojení jíst a pít, aby z toho nemělo miminko problémy? Já vím, že kamarádka jedla banány, prý to mlíko potom chutnalo po banánech. 😀

katrin111
27. říj 2009

rozi tak se klido stav 😉 😉 😉 😉 to je super ze maly kadi sam a nemusis mu pomahat...........

asmeena
27. říj 2009

rozi se staví ke katrin a k nám pošle Kubu na obídek a má zítřejší oběd vyřešen, malému dá cucnout z prsu a má vystaráno 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru