Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
29. říj 2009

Holky teda vy poradne nectete,co tu Kelisky planujou!!!
Je to v prima picerce v Havirove,tusim 7.11-PRIJEDTE!!!!!!!!!

evcaa
29. říj 2009

Srazík pro kelišky ze staré gardy v Havířově. 7.11.2009 v pizzerii max v salonku přijde
Evka s danikem
belinka
radulka
kacza
j.cien

j.cien
29. říj 2009

Tak byby kam jste zdrhly?! 😠 Sup a honem se pripiste na srazik!!! 🙂

j.cien
29. říj 2009

Nikde nikdo 😖 ...jdu uklohnit to maso na spagaty 😀

evcaa
29. říj 2009

ja ted uspavam danulu zas ho traúpi zubky tak se uspav na rukach zatim pa odp nakouknu MVR 😵 😵

j.cien
29. říj 2009

😵 MVR too 😀

luciik
29. říj 2009

No teda tahat vás z třetí stránky????????? 😀 😀 😀

beruska81
29. říj 2009

holky tak mám za sebou první koupání naší Chelsinky, ona se totiž venku v dešti vyválela komplet celá v bahně 😠 ,jsem myslela, že jí zabiju, manžel v práci, tak jsem na to musela vlítnout sama s Matyáškem, no byl to děs, udržet malé tele ve vaně, ale máme to úspěšně za sebou, teď už chrupká na sedačce 🙂

j.cien
29. říj 2009

😀 Berus,to si umim zive predstavit 😀 😀 jak jsem tu nasi čuzu vybahnenou taky rvlala do vany...a mame tu novou plast.vanu celou doskrabanou...OMG..Petr to nastesti nevidi 😵 ,ale ja o tom vim,ze je to od Keri

j.cien
29. říj 2009

Luciiii ahoj 🙂 jak se dari?Uz jsi z prace doma?

luciik
29. říj 2009

Marti, jsem teď doma, ale mám PN od obvoďačky. Měla jsem dost nevolnosti a hlavně jsem se nedokázala učit na zkoušku, protože jsem permanentně ko. Takže jsem doma více méně kvůli učení. Chtěla bych se ještě vrátit, tak uvidím. ale teď na mě něco leze, absolutně toí nechápu, když jsem doma 😠

A jak ty? Koukám, že vám NT dopadlo dobře 😵
Mě Kajoš dělal jen měření šíjového projasnění, to máme 1.4 mm a nosní kůstku. Jinak až triply. Ale důvěřuju mu, tak snad ví co dělá a vše bude ok. Kontrolu mám až 18.11. se do té doby zblázním, ale snad nejhorší je za námi 😵

j.cien
29. říj 2009

Luci,ja take Kajovi verim.ale chtel,at mam komplet NT Screen tj.UZV+ta krev,kvuli tomu,ze ty triply vychazeji u dvojcat vzdy spatne..aspon tak mi to rikal.To mereni NT a nosni kustka byla.takze OK,ale krev bude az ve stredu a to riziko se pocita nejakym vzorcem UZVhodnoty+krev+vekovy koeficient...takze celkovy vysledek jeste nevim a bojim se,at nemusim na odber tech choriovych klku...ja z tech invazivnich metod mam strach...

DO Fulneka mam jet poprve nekdy pristi tyden,ale nevim kdy,kdyz az ve stredu mi budou volat tu krev a pak teprve Kajosovi budou nejak predavat z OC ty papiry...a Kajos neni v patek ve Fulneku,ze?Tak mozna to nechame az pak na dalsi pondeli...jeste uvidim.
Tak se pekne uč,at ti to hezky leze do hlavicky 😵 !

asmeena
29. říj 2009

ahoj holky, děkuji za podporu. Zítra si ještě pro jistotu skočím na krev a pak napíšu Machačovi, abych se domluvila na tu naši zmrzlinku. Doufám, že bude mé tělo už hned tento cyklus připraveno, abych si jí mohla nechat zavést.
berus: to si dovedu taky živě představit, jak muselo vypadat to koupání. Ale hlavně, že jste to zvládli bez větší újmy.

bobinka1
29. říj 2009

ahoj holky,všechny vás zdravím taky jsem si toho srazu nějak nevšimla,ale mně je pořááád špatně skoro celý den a do toho malá má virozu a je úplně protivka nevyspím se ani ve dne ani v noci jsem k.o tak určitě nepřijedu a cestování teď úplně nesnáším,zítra jdu na kontrolu,pak napíšu a asmee tobě držím pěstičky ať se brzy zadaří 🙂

asmeena
29. říj 2009

ahoj bobi, jakto, že nemáš v pasu, že jsi těhulinka? Na zítřejší kontrolu držím pěstičky.

bobinka1
29. říj 2009

no já nevím,pořád mám tak nějak strach to tam dát snad zítra ještě uvidím,trochu mě děsí,že je mi tak strašně špatně

asmeena
29. říj 2009

to jsou těhu příznaky, to tak někdo má. Neboj, všechno bude vpořádku. Musíš se na miminka těšit a být v pohodě.

katrin111
29. říj 2009

ahoj kelisky,dneska jsem tu cely den nebyla dopoledne poradna a odpo jsem byla se samikem u kamosky............ted me ceka zehleni.v poradne ok........CS mam 4 tj.stav čipku a otevrena jsem na pul prstu........na porod to zatim nevypada...............monitor v poho jeste zadne kontrakce a maly kopal o 106 😀 takze dalsi kontrola 4.11.

j.cien
29. říj 2009

Bobi drz se,ta nevolnost je hnusna...ale stoji za to!!!Hodne stesticka na zitrejsi kontrolu 😉
Asmenko skocis si nekde u vas na krev?Aspon budes vedet vysledek hned a muzes dal planovat,co a jak 😉 A termin mrchy uz jsi mela?

katrin111
29. říj 2009

a maly ze uz je dole 🙂

j.cien
29. říj 2009

Super Katrinko,ze mas vse OK a Domik uz se nachystal spravnem smerem 😉 ,to musi byt super,ten pocit,ze to mas uz za par 😵

asmeena
29. říj 2009

termín mrchy byl včera nebo dnes a zítra ráno si jdu na krev. Mám hned naproti baráku polikliniku, tak jsem tam byla dnes zjišťovat, jestli berou krev na HCG a prý ano a stojí to 140,- a hned jsem si tam dole v lékárně objednala i femibion 800 a zkusím ho vyměnit. Beru teď calibrum babyplan a tak chci zkusit změnu.

katrin111
29. říj 2009

marti jj uz to bude ten porod pro me jen vysvobozeni uz se ani nebojim 😀 (to si povime az pujde do tuheho 😀 )jinak asmi neboj se snehurkou to uz vyjde a ten femibion 800je dost dobry taky jsem ho brala.............

asmeena
29. říj 2009

katrin: a třeba to přijde dřív než stihneš tu další poradnu, je dobře, že je vše O.K.

j.cien
29. říj 2009

JJ,Asme,tak to je fajn 😉

Katrinko,normalne ti zavidim,ze budes brzo rodit 😀 😀 😀 ja bych nejradeji usnula zimnim spankem a probudila se az na porod 😵

katrin111
29. říj 2009

asmi kez by ale neverim tomu............marti jj to si taky rikam jen kvuli toho bych uz do tretiho ditka nesla jen kvuli toho tehu jinak kdyby to tak bylo usnout a vzbudit se za 9.mesicu tak mam deti kupu..............

asmeena
29. říj 2009

holky dřív jsem se těšila na těhotenství, že to bude to nejkrásnější, ale pokud se mi někdy zadaří, tak budu mít celé těhotenství akorát strach.

katrin111
29. říj 2009

asmi ten strach si nesmis pripoustet to je to nejhorsi.je treba myslet jen pozitivne.................. 🙂

j.cien
29. říj 2009

😀 😀 mne se nikdy v zivote dny tak netahly,jako ted...to je neskutecne!!!Ale to je tim,ze po tech hodne letech najednou nechodim do prace..a kollikrat jsem si rikala,jak to musi byt super,nemuset do prace..ale je to uplne jinak a super mi to teda nepripada...jsem takova nevyuzita,lina..umim sice hackovat a plest,ale to mi pripada takove nejake nesmyslne..dnes se da vse koupit a ze super materialu..tak nac plest nejake bambulkove kycoviny...

asmeena
29. říj 2009

Ale víš jak, byl problém s početím, tak se budu nervovat určitě i v těhotenství. Nejhorší je, že už je člověk starší, takže si uvědomuje všechna rizika a teď je tolik informací na netu a v knihách, takže člověk čte a nervuje se, viď cienko 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru