Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
30. říj 2009

Katrinko, jak je Ti? Asi nic moc, už, viď? Co myslíš, bude Dominiček čekat na termín nebo příjde dřív? Byla bys raději, aby už byl tady, kulihrášek, viď🙂 Evi, jen jdi, už tak je fajn, žes mohla aspoň na chvilku nakouknout, stejně jako Rozinka, vždyť máte plno práce s prďolkamaaa🙂

asmeena
30. říj 2009

evi: užij si manželky a ať si daník ještě chvilku pochrupká.

abig
30. říj 2009

Ahoj holky, přišla jsem vás pozdravit při tom pošmourném dnu ..
Tady se to začíná hemžit těhulkami, to je hezké .... nový kelišák na světě .. rozinko gratuluji.

Mám dotaz, měla jsem jít na laparo, jaksi mi nedorazila ms, tak mi to Jaroš stopnul, nechal mi píchnout Agolutin na vyvolání ... jenže jsem se neoptala, za jak dlouho asi ms dorazí ? Netušíte to některá ?

asmeena
30. říj 2009

abig: já myslím, že mně dorazila do tří dnů.

j.cien
30. říj 2009

Ahojky!!Teda sotva tu nejsem,tak se tu drbe o 106 😀 😀 😀
Asmenko preji ti,at je ta zmeskana mrcha zacatek toho krasneho konce 😉 a zazraky se nekomu fakt deji!!!

Holky vcera jsme trochu sexovali 😉 poprve 😀 😀 jestli se tomu tak da rict 😀 jako dva panicove 😀 😀 no sranda jako hrom 😀 .
Venku je hmla ako na vyvoz 😕 ,tak je mi jasne,ze opet stravim den na gauci a kolem zradla..OMG,jak hluboce jsem klesla...a uz se tesim,jako pizzu si dam na sraziku 🙂
Ocicko a tvoje prekvapko mi teda vrta hlavou 🙂 a at je to,co chci at to je 🙂 🙂 🙂

abig
30. říj 2009

As: děkuji za odpověď, no já ji dostala v pondělí, je pátek, tak uvidíme .. 😉

asmeena
30. říj 2009

ahoj marti, tak jak panicové 😀 😀 😀 to musel být zážitek 😀

bellka
30. říj 2009

Marti ahoj, prý jak dva panicové. A copak děláš před tím zrcadlem? Jo, vlastně koukáš, kam až Ti poroste pupíček, viď? Bude to MEGABŘUŠEK😉 taky jsem zvědavá na očičko a doufám, že to bude to, co si myslím, OMG! Jsem napnutá jak guma v trenkách. Abig ahoj, bohužel Ti neporadím, bo nevím, no.

asmeena
30. říj 2009

Tak myslím, že si asi o očce myslíme všichni to samé a už jsem napnutá jak struna.

j.cien
30. říj 2009

Holky v ramci cteni neceho pozitivniho jsem si objednala Betynku a jsem na treti strance a rycim tu jak stara zelva,jak me ty miminka dojimaji 😵

asmeena
30. říj 2009

no, tak snad se tam nedočteš žádné takové hnusárny jak včera v tom extra článku 😉

katrin111
30. říj 2009

belli uz se citim na hovno a to doslova..............fakt jak z jine planety.ale jak nechodim do skolky tak mi je lip me ta cesta dobiji a to neni nejaky kus ale tedka je pro me......me vzdy rozboli zada a pak se strasne spotim no des.............................ja bych byla stastna kdyby se mu chtelo na svet drive ale strasne me to depta jak to bude jak me to chyti co samik honem treba z prace manzu shanet fakt toho se bojim nejvice.........................marti se tu smeju vasemu sexu ale my jsme taky tak sexovali jen lehounce 😉 ted uz natvrdo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

asmeena
30. říj 2009

Tak jsem si přečetla tento článek a řekla jsem si, že o čem by ten život byl, kdybychom se občas nerozmazlovali tím jídlem
😉
http://zdravi.idnes.cz/deset-tipu-diky-kterym-m...

asmeena
30. říj 2009

očko: kde jsi s dobrýma zprávama, už čekám 😵 😵

nierika
30. říj 2009

asmen..taky držím palce...já vaši diskuzi jen čtu,bo jsem dysgrafik a bojí se ,že napíšu nějaký nesmysl
😅

j.cien
30. říj 2009

Halo halo,Ocko,číhám tu na tebe 😉 !!!
As budes tam volat nebo tam jdes?

asmeena
30. říj 2009

jdu tam, už bych nejraději vyšla, ale jsem tam za pět minut a mám přijít po jedné hodině. 😉 Už jsem z toho byla dvakrát na záchodě jaké mám nervy.

asmeena
30. říj 2009

nierika: ahojky, a děkuji a z toho psaní si nic nedělej, my tady občas taky napíšeme šílenosti.

j.cien
30. říj 2009

JJ,As.to ti verim...uplne si vybavuji,jak jsem byla vystresla,kdyz jsem cekala na hodnotu HCG...no je to boj...moc drzim palce,at je krev pozitivni!!!

asmeena
30. říj 2009

no jo, jenomže ty jsi měla pozitivní i testy. Tak nevím co já stresuju, když to může dopadnou jenom líp, kdyby to bylo pozitivní, horší už to být nemůže.
Tak já vyrážím, snad za 15 minut jsem zpět. 😉
Doufám, že už tady bude zprávička od očky.

asmeena
30. říj 2009

Koukám, že za tu dobu co jsem tu nebyla, tak nejsou žádné zprávičky, tak já bych jednu měla, že zázraky se nekonají a HCG je negativní. Tak jdu napsat panu doktorovi, že chci naši zmrzlinku co nejdřív k sobě do bříška 😀
A možná tím, jak jsem o tom nikomu neřekla, tak nejsem vůbec ubrečená jako dříve. Je to divné, ale ani jedna slza nepadla, asi možná proto že vím o zmrzlince. A té už teda naději dávám a velkou. 😵

nierika
30. říj 2009

☹ držím palce pro příště...

princ
30. říj 2009

Asmi, tak to je mi moc líto. ☹ Musím doufat že to příště vyjde. Drž se holka

evcaa
30. říj 2009

jcien napsala Venku je hmla ako na vyvoz ,tak je mi jasne,ze opet stravim den na gauci a kolem !!!!!!ZRADLA!!!!..OMG,jak hluboce jsem klesla...a uz se tesim,jako pizzu si dam na sraziku 😉

a bellka odpovedela A copak děláš před tím !!!!ZRCADLEM!!!!? Jo, vlastně koukáš, kam až Ti poroste pupíček, viď? Bude to MEGABŘUŠEK

a se mohla posmolit smichy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 z te vymeny slov ale bellinka spala jen dve hodinky skrz kokesa tak to omluvime ne????

kasa
30. říj 2009

Ahojki tak jsem zpátky ,a jak jsem si plánovala na co všechno se zeptám,tak jsem se nakonec nestihla zeptat na nic,protože ve chvíli kdy mě Jaroš vyšetřoval,stačil mi ukázat akorát gestační váček ,tak tam měli zloděje,myslím,že té sestřičce z laborky ukradli auto,ještě i nějaké peníze a teď nevím jestli z ordinace nebo lékarny a utekli,vyběhli za nima ,ale už je nedostihli,a než jsem se stačila převlíknout tak měla moji kartu sestřička a prý ,že mám přijít za 14 dní na kontrolu,tak jsem se ho akorát zeptala na tu práci jestli to nevadí,tak říkal,že když tak mi za 14 dní napíše neschopenku.No takže s dotazy musím počkat za 14 dní.

evcaa
30. říj 2009

verunko je mi to moc lito a drztim pesticky at vam to vyjde se zmrzlinkou at se zakousne a 40 tydnu nepusti ju???

asmeena
30. říj 2009

evi: to trošku nedává smysl, co?
Holky jsem naprosto v pohodě. 😉 Zmrzlinka se bude doufám konat už v tomto cyklu. Zrovna jsem psala panu doktorovi, tak uvidím co mi odpoví.

j.cien
30. říj 2009

Asmi je treba jit dal,tak jak pises-co nejdrive pro zmrzlinku!!!Skoda,doufala jsem jeste v zazrak.. 😔

evcaa
30. říj 2009

verunko musis na sraz co sraz to tehuloe podivej na martinku taky furt nevedela a po srazu uz vi ze marti 😅

adrim
30. říj 2009

Ahojky holky, Asmeen moc mě to mrzí, čekala jsem že napíšeš něco pozitivnějšího ☹ Ale je super,že se nevzdáváš a ta zmrzlinka bude určitě ta pravá 😉 Nieriko prosím tě pokud si psát chceš,tak nikdo tady tvé písmo a chyby zkoumat nebude si myslím, já taky píšu pořád ve spěchu a kolikrát mám plno překlepů 😉
Já dnes byla v Polance, po clostilbegytu se mi tvoří folíky zase jen napravo - už 4. měsíc jsou tam 4,nalevo jen něoc malinkého,no uvidíme v pondělí. Ale stejně je to asi naše poslední IUI,protože se zase o něco zhoršilo spg a tím pádem už pro nás to IUI ani není vhodné. Tak buď rovnou jít do IVF anebo zase čekat na zázrak jestli se podaří...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru