Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
30. říj 2009

Bobinko, taky gratulka k pozitivním zprávičkám🙂

j.cien
30. říj 2009

Bobi tak to je bezva,ze je vse Ok !Kdy mas NT,uz te objednali?

bobinka1
30. říj 2009

belli díky ještě vstřebávám ty dvojčata,ale tatínek je tak šťastný,že budeme vééééliká rodina jen já se asi zblázním 😉

bobinka1
30. říj 2009

jj jsem objednaná už do Polanky,že to tam už začnou dělat máme jít 24.11

j.cien
30. říj 2009

Tak to je parada,ze nemusis ani do OC!
A co mala,uz se tesi na sourozence?A rika,co by chtela-jestli sestricky nebo oboji?? 🙂

kasa
30. říj 2009

No stalo se to po 11hod.Bobi a ve kterém jsi týdnu?

bobinka1
30. říj 2009

no už nemusím , je to paráda,no malá by chtěla jen ségry,ale tak nějak tuším ,že nejméně jeden bude kluk tak ji to tak naznačuji,tak pomalu začíná vykládat,že by chtěla ségru,a pak dodá ještě toho bráchu pro taťku

bobinka1
30. říj 2009

kasi už jsem to tam dala 🙂

bobinka1
30. říj 2009

holky loučím se malá chce hrát hru,tak se tady zatím mějte a užijte si pěkný večer 🙂

j.cien
30. říj 2009

🙂 tak to je kouzelne 🙂
My jsme ted s Petrem vezli synovce a neter sem na prazdninky a oni se celou cestu v aute dohadovali,jestli je lepsi,abych mela 2kluky nebo 2holky 😀 😀 no byli uzasni,tak me to az dojimalo,jak byli zlati 🙂
A pak jim rikam,ze ale oni se narodi malinkati,ze si nebudou s nima hrat..ze je mezi nema rozdil 10a8let...tak reklli :aha,tak to je ale blby.... 😀

bobinka1
30. říj 2009

no tak nějak si to malá představuje,že se narodí a budou si hrát,ale já ji řekla ,že mimi budou spíš ze začátku spát a brečet,tak řekla,že pojede s taťkou plavat a já ať mimi nakrmím a uspím ať tady moc nekřičí,no už se těším ,jak tady bude veselo,děcka jsou super

j.cien
30. říj 2009

jj 😵 moc se na ten kraval tesim 😵

bobinka1
30. říj 2009

už musím pustit to dítě,tak se mějte 🙂

kasa
30. říj 2009

Já taky ,Bobi já jsem to nenašla v kterém jsi týdnu. 🙂

kasa
30. říj 2009

Já bych si přála velkou rodinu,jsem v jednom živlu ,když chodím pomáhat kamarádce do té dětské herny a nejlepší jsou ty dětské noci,zrovna příští týden je jedna,tak jestli nebudu úplně ko ,tak bych šla.Děti jsou úžasné.

kasa
30. říj 2009

Jé Peťa MI FAKT DĚLÁ BANÁN V ČOKOLÁDĚ. 🙂

asmeena
30. říj 2009

jéj, vy jste toho napsaly, zatím co jsem zblajzla bramboráky a popíjím vínečko. Jdu to dočíst.
cienko: jaký je rozdíl mezi femibion 800 a calibrum babyplan? Dnes jsem si koupila femibion a chci ho teď zkusit místo calibrum.

asmeena
30. říj 2009

bobi: tak super zprávičky, to je paráda, že je všechno vpořádku.
kasi: bobi je v 11tt podle koníka, má to napsané nahoře u přezdívku, i ty to tam máš 6tt 😉 a já tam mám pořád to trapné snž - fuj.... ale příští měsíc se to už změní, vím to. 😀 😵

asmeena
30. říj 2009

kasi: ty máš hodného přítele. 😉

kasa
30. říj 2009

jEŽIŠ TEĎ JSEM ZJISTILA,ŽE DALŠÍ KONTROLU MÁM V PÁTEK 13.Tak doufám,že bude vše v pořádku.

asmeena
30. říj 2009

kasi: a v tom shonu tam ti ani nedali fotečku?

asmeena
30. říj 2009

kasi: 13 přináší štěstí, to ti objeví ještě jednu bublinku? 😀 A co ta tvoje cysta? Ta se vstřebala?

asmeena
30. říj 2009

ciééééééééén jsi tuuuuuuuuuuuuuuuuu? Nebo víno už tě prohání????? 😀

kasa
30. říj 2009

Ne fotečku mi nedali,na to už neměli ani čas ani chuť.Cysta tam byla pořád ,tak snad nebude nějaký problém.
Verčo kéž by jsi měla pravdu.Už aby bylo 13tého a věděla jsem více.No možná je dobře,že budu těch 14 dní ještě v práci aspoň mi to rychleji uteče.

kasa
30. říj 2009

No jo 13 jo ,ale pátek 13tého to je postrach.Tak snad u nás nebude.

asmeena
30. říj 2009

kasi: pro tebe to bude šťastné číslo uvidíš. 😉

j.cien
30. říj 2009

Asme Femibion 800 obs.omega kys.DHA+listovku a nevim,mozna i jod..proste to dulezite pro planovani tehu a prvni trimestr 😉 Babyplan je skoro totez,ale bez DHA,delaji to konkurencni vyrobci.
Jinak je to jedno,cokoliv z toho je vhodne uzivat 😉
Jsem si ted cetla v te Betynce 🙂 ,docela fajn casak,zadne hruzy a katastrofy..a to ja potrebuji,jen sama pozitiva a socialni jistoty 😀 😀 😀

asmeena
30. říj 2009

cien: tak ty sociální jistoty, nevím nevím od příštího roku. 😖 Ale nechci tě strašit, to je to poslední, že? 😀

asmeena
30. říj 2009

a děkuji za info. 😉 a na tom femibionu je napsané, že to obsahuje folát, co to je?

j.cien
30. říj 2009

JJ,srat na to,nejak vyzijeme..kdyz tak projednam s bankou snizeni splatek hypoteky...hlavne,at miminecka jsou OK a at je donosim a klidne budu mit vsechno ze sekace,to je mi fuk...a moc si preju plne kojit,nehlede na to,ze ted psala jedna pani,co ma 2ky..ze pro 5mesicni ji to vychazi 7tis./mesicne jen za umele mliko!!!
A folat je jakoze lepe vyuzitelny derivat,lepsi vstrebatelnost a biol.dostupnost 😉 proste the best 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru