Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sido
1. lis 2009

dobré zmrzlé ráníčko holky 😉 tak jsem tu dneska první zdál se mi sen že jsem to dostala 😢 tak jsem se s hrůzou probudila a s obavama šla na záchod ☹ mrcha nikde ale test je taky negativní 😢 ráno mě v posteli bolelo břicho jako bych to fakt měla dostat ale teď už je to v pohodě 😅

kasa
1. lis 2009

Sido neboj ono to ještě vyjde. 🙂

kasa
1. lis 2009

Já se chystám do kaufu pro kytičku,slíbila jsem kamarádce,že se tam dnes stavím,to víte 6 let jsme spolu pracovali,a taky se pokouší o mimi ,tak si máme co vykládat,ale nevím,nevím,jestli se tam nestavím jindy a nezajdu jen tady.Jak vidím to příšerné počasí,to už vypadá na sníh,no my jsme potřebovali udělat v práci růžičky více je nahrnout ,tak snad to počká. 🙂

radule82
1. lis 2009

Taky přeji všem dobré ránko 🙂

kasa
1. lis 2009

ahoj Radul.

radule82
1. lis 2009

Kasi, právě se koukám na to pojištění v době pracovní neschopnosti.. shlédla jsem to na netu jen zběžně, ale podle toho co jsem četla, pokud bych byla delší nemocenské, nesmí se součet nemocenských náhrad + vyplaceného pojištění být vyšší než průměrný čistý příjem...
Kolik si platíš měsíčně za tuhle službu?

kasa
1. lis 2009

169kč 🙂

radule82
1. lis 2009

a to máš u jaké pojištovny? řídí se potom ta výše vyplaceného pojistného, podle toho co jsem napsala?

kasa
1. lis 2009

A jde o to ,že bych pak neměla být ztrátná. 🙂 ,ikdyž v tomhle případě klidně ztrátná budu ,hlavně ať je brouček v pořádku.Dneska jsem si dělala znovu test,a mám tu čárku co byla slabší už silnější než tu co tam je vždycky. 🙂 No nic jdu do obchůdku. 🙂

kasa
1. lis 2009

Je to u České spořitelny,ale myslím ,že tam bylo jen 5000,-měsíčně vyplacení při 169,-pojistného-

radule82
1. lis 2009

Super, u nich jsem taky, asi se na to zajdu zeptat 🙂

kasa
1. lis 2009

Zajdi myslím,že to stojí za to. 😀 😀

sido
1. lis 2009

já vím že jsem se na to pojištění ptala ale už nevím u které společnosti o bylo myslí generali a oni mi řekli že na nemocenskou na to že jsi těhotná se to nevztahuje což mi příjde logické protože by to asi udělala každá když by zjistila že je těhotná že by se připojistila a oni by jenom platili 😒

sido
1. lis 2009

holky teď jsem se dočetla na jedné poradně že embryjko po ET se uhnízďuje tak 2-3 den a těhotenský test bývá pozitivní 10-11 den tak mám ještě dva dny doufání a věření před sebou 😉

j.cien
1. lis 2009

Dobre ranko a u nas teda pekne ledove 😕
Neterinku jsem uz odevzdala,tata je oba dnes veze zpet do Sternberka-zitra uz je skola,chudacci mali 😀
Kerinka chodi a pofnukava,miluje deti a noc s Annou si uzila-v posteli!!!OMG 😀 😀 coz jinak nesmi,ale Anicce neodolam,co se narodila 😀 😀

Holky to pojisteni se mi nezda...KAsi,to co mam ja,je podobny princip,ale je to na dlouhodobou PN vzniklou nasledkem urazu,ne na tehotnesntvi!!Tak si to radeji zjisti,at se netesis zbytecne na penizky 😖

Co varite?Ja mam prima zelnacku z uzenym-mnamka a poradne kysela 😉 a pak udelam stehenni rizky s bramborem,na to mam chutku 🙂
Petr se chysta ven,jeste narychlo pred zimou presadit par stromku,co chceme dat jinam 🙂

j.cien
1. lis 2009

Ahojky SIdo 🙂 ,moc ti preji,at jsi zrovna ten pripad,komu ta druha carka vyjukne az 12,13.den 😉 je to fakt indivindi,podle toho ,co pisou holky,co tohle zazily 🙂
Tak ti preji hodne stesticka s malinkym zazrakem-at naskoci i ta druha 😉 a na krev se nechystas?-to bys mela jistotu...

sido
1. lis 2009

ahoj cienko m jsme dneska pozvaní na oběd k babi tak mám volno a povaluju se 😉 jj kéž bych zrovna já měla to štěstí ale ... ☹ no uvidíme měla bych dostat MS do středy pokud se neobjeví tak si zajdu na krev až v pátek 😉
jinak u nás je taky bílo od mrazu chceme jet na hřbitovy tak se musím pořádně navléct 🙂

j.cien
1. lis 2009

JJ,na hrbitove jsme byli rano,dnes jsme si privstali 😉 a mela jsem cepici+rukavice a nejteplejsi svet a bylo mi akorat 😀 ale uz nam sviti slunicko,tak je hned veseleji 😉 to mas bezva,ze mas jeste babi..mne ta moje zlaticko babi chybi uz 5.rok a chybi mi strasne,porad stejne..byla andel 🙂

kasa
1. lis 2009

To je jedno,podívám se ,ale i kdyby to nebylo,tak to nevadí,hlavně ať je brouček zdravý. 🙂

kasa
1. lis 2009

Taky jdeme dneska na hřbitov,ale až odpoledne. 🙂

evcaa
1. lis 2009

Ahoj holky prejeme krasny mrazivy den

my vcera byli v polsku pak na hritove a ja mela na sobe jen tenky svetyrek a vestu takze jsem byla zmrzla jako hovinko na lopatce 😀 😀 😀 😀 😀 takze kdo jde na krchov at se poradne oblece 😉
Sidusko nesmutni jk rika marta uvidis mozna je brzy 😉

sido
1. lis 2009

tak u nás je nálada na bodu mrazu ☹ sem tam mě trošku pobolívá bříško a furt chodím na záchod jestli ta mrcha mrchovatá už přišla 😢 zatím tu není ale... zdá se mi že manža to nese daleko hůř než já protože už pomalu ho na to chystám on tomu hodně věřil a tak je z toho teď dost špatný musím přijít na něco čím ho povzbudím vím že ještě není konec ale už u mě převažuje ten názor že to neklaplo ☹

sido
1. lis 2009

evi a ty jsi měla který den pozitivní testík? vím že je to asi u každé jiné ale...

radule82
1. lis 2009

Ahojte holky, dnes podruhé 🙂 já mám na obídek segedín, ještě ze včerejška, takže jsem jen příhřívala 😀

evcaa
1. lis 2009

ja mela test pozitivni 13 den po ET sidusko je mi to strasne lito nevim co na to rict ze je manza nestastny 😢

adrim
1. lis 2009

Ahojky, Sido moc držím palečky ať mrcha nepřijde! Omlouvám se,že si to u každého nepamatuji, ale vy se snažíte o mimi jak dlouho a zjistili vám nějakou příčinu? My jdeme do Polanky zase zítra na IUI a pak určitě ještě ve středu a kdo ví jestli ne ještě i v pátek, no aspoň si to užijem,když to je naše poslední IUI nejspíš.
Já teĎ začala dělat kalendář s malým, teprve jsem se to naučila,tak u toho trávím hodiny,to je hrůza,ale chytlo mě to. A byli jsme se dnes fotit v listí ať mám materiál 🙂

kasa
1. lis 2009

Sidus nesmutni,třeba jre jetě brzo.A kdyby to náhodou nevyšlo,tak není všem dnům konec.
Zase bude svítit sluníčko.A kdyby to nešlo touhle cestou,je spousta opuštěných broučků,kteří čekají na naši lásku. 🙂

katrin111
1. lis 2009

ahoj holky.sidus to je mi lito ale fakt je jeste cas........ja jsem sice po iui mela ducha asi az 14.den po a to fakt byl jen duch............takze ja porad verim ze je tam nadeje

evcaa
1. lis 2009

kaso myslim ze sidus by chtela v prvni rade sve dite a proto podstupuje to co podtupuje

katrin111
1. lis 2009

prwesne tak taky bych udelala vse mit vlastni ta adopce je asi az posledni moznost..............

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru