Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
2. lis 2009

Ahojki jdu vás jen rychle pozdravit,a dneska brzy zalehnu,taky jsem v noci moc nespala.
A sluníčká nebojte do jara se dočkáme všichni toho vytouženého broučka.
Nic jdu se zakuklit,střepává mě zimnice. 🙂

adrim
2. lis 2009

Jé tak to mě mrzí, Markéta vypadnout ještě neměla ☹
A na koncert bych šla určitě 😉

kacza.b
2. lis 2009

tak jsem v soku istvancovou bych taky vyhodila,ale konvici 😒 ta byla lepsi nez nekteri jini...

kasa
2. lis 2009

Jsem stejného názoru,Ištváncovou už bych vyhodila 3 kola zpátky,ale Markétka byla super,a po včerejším výkonu si to vůbec nezaslouží,ale je fakt,že 2 roky zpátky vypadla hodně brzy taky jasná favoritka,a to jen proto,že byla hodně dobrá,a spoustá lidí si asi řeklo,že určitě bude mít hodně hlasů a nakonec vypadla.Já jsem Konvici posílala hlasy dohromady s hodurem pokaždé.Taky mě to mrzí.

kacza.b
2. lis 2009

Srazík pro kelišky ze staré gardy v Havířově. 7.11.2009 v pizzerii max v salonku přijde
Evka s danikem
belinka
radulka
kacza
j.cien

holky to je vsechno,nikdo dalsi???? okopirovala jsem to dobre???

kasa
2. lis 2009

kacza.b • Dnes ve 21:03
Která pravidla porušuje: | Zruš
Srazík pro kelišky ze staré gardy v Havířově. 7.11.2009 v pizzerii max v salonku přijde
Evka s danikem
belinka
radulka
kacza
j.cien
Peťka-Kaša

kasa
2. lis 2009

Tedy chtěla jsem napsat s Chodurem a ne Hodurem 🙂

asmeena
2. lis 2009

Jsem zklamaná, že vypadla Konvice, fandila jsem jí, ale jednička je Chodur.

rozi.nka
3. lis 2009

No teda kelišky co je to tu za binec tahat vás ze třetí strany a ještě k tomu z včerejších příspěvků 🙄 😀
plynule jsem vás dočítala, ale na odepsání nějak nevychází čas 😅
dneska byla první noc kdy jsem myslela že to dítě uškrtím, budil se skoro každou hodinu, nedalo se mu usnout no moje nervy 😠 a ke všemu v osm volal tatínek, co že dělají jeho dva broučci zrovna když jsem ještě dospávala 😖 no ale teď už snídám, Mates je po snídani a hraje si na nové hrací dečce a já snad konečně něco uklidím 🙂
siduš držím pěsti na krev 😉
katrin co ten tvůj pupíček? pořád stávkuje? 🙂

katy.m
3. lis 2009

Ahojte holky,
koukám,že je tady další těhulka 🙂
Kaso,moooooooooc gratuluji 😵 😵 😵 😵 😵

katrin111
3. lis 2009

ahoj holky,jj rozi jeste stavkuje...vcera vecer me uplne bolel spodek jsem myslela ze se bude uz neco dit bricho mi strasne tvrdlo a nic.................mozna je to i tim malinikem,cert vi..............

rozi.nka
3. lis 2009

jj, to může být ten maliník, mě taky vždycky večer bolelo břicho, jako bych to měla dostat a přitom pak jak jsem měla kontrakce tak to byla úplně jiná bolest 😀 o dost větší 🙄 😀
ty už máš 39tt to je mazec!!!!!!!!! za chvíli je Domino tady 😵
já ani nevím kolikátý jsem měla týden když jsem rodila, ale asi 40 myslím 😅

katrin111
3. lis 2009

kurde tak co mam porad pit ten malinik?????ani pak na ten sex nemam pomysleni jak to tak tvrdne............a to se do toho premlouvam denne a porad nic 😀 😀 😀 😀 jj tys rodila vlatne 3dny pred terminem ze????

rozi.nka
3. lis 2009

jo pij, já jsem to už pak sice šulila ale co už 😀
no já právě nevím, ptž podle NT jsme měli termín 15. podle MS 18. podle koňa 19. a podle prvního UTZ 20. tak si pak vyber 😀
a já jsem taky nesexovala 😝

katrin111
3. lis 2009

aha tak to jo...............zitra jdu do poradny tak jsem zvedava jak to vypada ale citim ze uz je dost nizko pac jak chodim tak me silene tlaci na spodek a močak ted uz nesilim tak na ty zada ale na spodek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!taky nesexovala???tak to je dobre ze to vim trosku me to uklidnilo............

rozi.nka
3. lis 2009

jo ten tlak je nejhorší, každou chvíli na záchod... to je to období kdy ženská začne chodit jak kachna 😀
ještě zkus pít kontryhel, to prý je účinější než ten maliník 😉

katrin111
3. lis 2009

jj presne tak si pripadam 😀 😀 😀 😀 jo fakt kontryhel?????to cucim...........

sido
3. lis 2009

ahoj holky tak jsem byla na krev a teď jsem tam volala a bohužel je negativní 😢 takže smůla ale za čtrnáct dnů máme další šanci tak se budeme modlit 😉

j.cien
3. lis 2009

Ahojky 🙂
Katrinko uz to mas fakt za paaaar 😉 ,jen vydrzat a DOmik tu bude,co by dup 🙂 ale musi to byt maras..uz tak ke konci..tak se drz holka! 🙂
Rozi ahoj,tam si schrupni s Matyskem pres den 😉 ,at nejsi unavena..a ROzi nemuzes nam prijet aspon ukazat Rozinacka na srazik...?Je to asi jeste brzo,ze...tak asi nechces mezi lidi..nebo ta cesta...?

Ahoj KAty.M!Jak se citis,tehulinko?Preji hoodne stesticka az do stastneho konce 😉 ! 🙂

Holky dnes mam polidstovaci den 😀 vykoupana,hare umyte,chachula oholena..az do krve 😀 a jeste se chystam shodit z nohou srst 😀 ...ale ted spocivam,bo jsem odchlupila cely barak,vytrela a jsem KO

j.cien
3. lis 2009

Sido,nez jsem to dopsala,tak ted ctu tvoji smutnou zpravu.. 😔 moc me to mrzi..tak jsem verila,ze ted je ta prava stastna vlna...

katrin111
3. lis 2009

sido taky jsem verila,je mi to lito,ale mas mrazacky a to je velka nadeje.mocinky drzim pesticky 🙂 😉 ahoj marti jj je to des.............taky jsem se vcera holila a sila fakt uz z poslednich sil uz jsem nevedela jakou mam nahodit polohu........jela jsem naslepo a pak jsem koukla do zrcatka a nestacila se divit tak jsem to musela poopravovat a nohu mam total púorezanou az dneska mi maka rika co to mam za ryhu.pipku nastesti rizlou nemam............uz to holeni asi vzdat a k porodu pujdu jako prava opicka 😀 😀 😀 😀

evcaa
3. lis 2009

aloha milackove

sidus je mi to lito co na to rict snad jen to ze mas jeste snehulacky a ti se te nepusti 40tt 🙂
katrinko jj to znam holeni na konci tehu je komedie jak hrom mam do dneska jizvu jak prase na chachuli jsem normalne muselA vytahnout kuzi ze ziletky 😝 😝 😝 😝 😝
martinko ty ses kjasna zato ja opet chlupata mastnacka jak hrom 😀 😀 😀 😀 😀 podle prislovi chlupata bohata bych musela byt milionaaaaaar blbeeeeee

asmeena
3. lis 2009

sidus: je moc mě to mrzí, ale nevěš hlavu, máte další bojovníčky v mrazáčku a ti budou určitě ti praví. Já tomu svému jednomu taky moc věřím.
Dnes se mi zdál dokonce sen, že jsem rodila, no hrůza. Odtekla mi plodová voda a miminu se pořád nechtělo 😠 Ale měla to být Viktorka 😉
My jsme dnes byli v Olomouci, tak jsem domluvená na KET asi 19.11. vyfasovala jsem recept na léky a 13.11. mám jít na kontrolu ke svému gynekologovi, jak mám vysokou sliznici. Jenomže já u své gyndařky nebyla už dva roky a taky mi moc nevyhovuje, takže jsem se RADUL objednala k tomu tvému, ale 13.11 nemůže, tak jdu už 12.11. doufám, že ten jeden den v tom tak velkou roli hrát nebude. 😉

j.cien
3. lis 2009

Holky psala mi jedna holcina,co chodi take ke Kajovi,ze jeho vlastnimi slovy to bylo neco jako:na hlavu si sr.t nenecham....takze asi tam po nem jeli,tak jde pryc a na jare noco rozjizdi noveho v OVe,ale Reprofit to pry neni..

rozi.nka
3. lis 2009

siduš to je mi líto, ale jak píšou holky máte ještě mrazáčky, tak jim budemem moc věřit 🙂
asmee 19. má Bibka narozeniny takže to určitě klapne a za devět měsíců se nám pochlubíš fotkou Viktorky 😵
evi kůži ze strojku?! až mě odrbalo, vyskočila mi husina a prcka se mi stáhla o dvě čísla 😕 😀
cienko, já bych i dorazila ale jak píšeš ještě je to brzo a taky ta cesta až do havířova není nic moc ☹
katrin já jsem měla u porodu dvoudení strniště a nikdo to neřešil, takže když to budeš průběžně zastřihávat tak to bude dobré 😀 jinak já jsem se taky holila poslepu, vždycky jsem to jen omacala jestli jsou někde jěště štětiny a bylo 😀 a teď jsem jak zálesák, od porodu neholená, docela se i bojím pak holit kvůli té jizvy, přece jen má teď moje pipuš asi jiný tvar v tom místě... no možná je to jen tím zbývajícím otokem, tak uvidíme. ale nohy a pod pažema jsem si už oholila 😎

byla jsem s Matesem v obchůdku tak ještě dospává a já nejsem schopná něco udělat, teď jsem si četla betynku a zase píšu na koňa. za chvilku se vzbudí a budu mít nervy že je tu pořád bordel, no jsem já to pako 😀 😀

asmeena
3. lis 2009

ahoj cienko: já jsem dnes mluvila s Machačem v Reprofitu a prý je v Ostravě pouze koordinátorka z Reprofitu, která má na starosti pouze dárcovství vajíček, a že budou ale hledat nějakého gynekologa, aby právě holky nemuseli jezdit jen kvůli UTZ třeba do Olomouce.

jezulicka
3. lis 2009

ahoojte hoklky,
sido,to je mi moc líto tak sem si myslela, že třeba je to ještě brzo a bude to dobré..
ale máš ještě zmrzlinky to už určitě vyjde hlavně nebud smutná a bojuj...
😨

asmeena
3. lis 2009

rozi: bordel ti neuteče 😉 a když má Bibi ty narozeniny, tak jí teda nesmíme zklamat 😀
Taky mě pěkně otřepalo, jak psala Evča její zážitky z holení - auuuuu

evcaa
3. lis 2009

jj holky a krve jak kdyby zapichli pasika ja sice taky v te dobe vypadala jak pasik ale nezapichli me
jinak mam dole pul kila za 4 dny a to jen protoze jsem prestala jist po pate hodine 😕 😕

evcaa
3. lis 2009

rozi jj a bude hur jsemmyslela ze se bude lipe ukzet az bude maly vetsi a ono prd chce furt spolecnost sice jsou takove pul hodinky kdy dela prednbasku hrackam ale za pul hodky dvoupatrovy barak neuklidis nic jdu pro izzi je venku bude muset do vany dokud neni danula vzhuru zas prindu ne ze vsechny zmizite dokud spi chci kecat

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru