Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
3. lis 2009

Jeva!Super video 😉 ,Danik uzasny a ten rejdici pupik-parada 😀 😀

Rozi,ty mi pripadas,ze bys mohla rodit kazdy den a jsi tak v poho,vubec nejsi poprdena..z toho vseho noveho!!Fakt te obdivuji 😉 a jak zvladas kojo?Kolikrat celkem za 24hod?

j.cien
3. lis 2009

Kelisky kde se flakate??? 😠

katrin111
3. lis 2009

jeee evi tyhle vlny tedka jeste zazivam je to parada jak se to bricho vlni.................

asmeena
3. lis 2009

evi: vïdejko úžasné, úplně už se na to těším, jestli toto taky někdy v blízké době zažiju, je to úžasné.

kasa
3. lis 2009

Tak vás všechny zdravím,Siduš je mi to moc líto,ale neboj sněhurečka se zakousne anepustí dříve než za 9 měsíců.
Budu držet pěstičky.
Rozi malý je úžasný,je super jak to všechno zvládáš.
Evi úplně jsem se u videa Danečka rozbulela,jak krásně žvatlá,a to video po porodu ,je prostě úžasný. 🙂
Já jsem přijela domů teprve před chvilkou,protože jsem musela dneska cestou domů vystoupit z autobusu a další jel až za hodinu a půl,tak jsem šla 6 zastávek na tramvaj pěšky,už jsem ráda ,že jsem doma ,udělala jsem si ovocný salátek a půjdu si pustit filmeček z půjčovny-líbáš jako bůh ,chtěla jsem už na to jít v kině,ale to jsem nestihla. 🙂 Tak krásný večer všem.A už se na vás moc těším,doufám,že nebudu muset vystupovat a dojedu v pohodě. 🙂

asmeena
3. lis 2009

kasi: filmeček je super, byla jsem na tom v kině a líbilo se to dokonce i mému manželovi a to je co říct, ho baví jen fantasi a sci-fi 😉

asmeena
3. lis 2009

já se pro dnešek taky loučím, jdu dodělat oběd na zítra, rizotko 🙂 a kukat na Ulici 🙂 Jsem se před chvilkou probudila, dala jsem si odpoledního šlofíka a pak jsem si říkala, jak to zvládají ty matky od dětí, když já nezvládám nic.

kasa
3. lis 2009

Ahojki Verčo,tak krásný večer,měj se mooooc hezky. 🙂

sido
3. lis 2009

ahoj holky ještě jdu nakouknout ale tady už zase nikdo není ☹ mě teď na večer rozbolelo bicho jako blázen a ta mrcha jedna mrchovatá se rozjela kdybych se koupala v záchodě tak jsem čachtická paní 😝 dali jsme si s manžou vínečko a zkoušíme o tom mluvit ale nějak nám to nejde a ještě k tomu mi volala segra a potom švagrová ato mě dost sere ale to jsem přepokládala když jsem to trubka řekla všem kdy půjdeme a kdy to bdeme vědět no nic nějak to dotáhnem ale o KETíku nikomu nic neřeknu 😉

rozi.nka
3. lis 2009

holky Matěj se před chvílí poprvé cíleně usmál, resp. zvedl koutky vzhůru a díval se přitom na mě 😵 říkala jsem mu, že se půjde okoupat a spát, tak se mi asi vysmíval 😀
no přeju vám všem krásnou dobrou nocku, dám dítě dokupy a budu si užívat ordinaci 😉

evcaa
3. lis 2009

sidus ahoj zlatko jj mas recht nechte si to pro sebe a pak jim jen oznmite ze budou tety 😀 😀

holky dekuji za pochvaly je uzasny a vsechny miminka tady z teto diskuse sou a budou uzasne si piste se loucim jirka krmi a jak dokrmi jdu uspavat my to mame rozdelene on chysta jidlo a krmi a ja koupu a uspavam ted se tu rozciluje ze mu u toho usl tak ho budi no komedie dneska nebudu mit moc praci pri uspavani aspon se pujdu okoupat a umyt hlavu

evcaa
3. lis 2009

jj rozi dnula mi tohle udelal uz v porodce a taky pred koupanim 😉 😉

jezulicka
3. lis 2009

ahoj kasi,prosím tě a ty jsi který den po iui?gratuluji ti moc..
a prosím tě kolik si měla hodnotu hcg v krvi a který den?
Byla jsi na krvi hcg vícekrát nebo jen jednou? 🙂

radule82
3. lis 2009

Ahojte holky, já vás jdu jen dneska pozdravit 🙂 před chvíli jsem dorazila domů a ještě mě čeká práce v kuchyni 😅 😅 😅 😅
Dnešek jsem jen proletěla... Siduš, je mi to líto a do Ketíku držím pěstičky, at to tobě i Asmence vyjde 🙂

Asmee: tak mi pak napiš, co říkáš na mého gyndaře 😀

radule82
3. lis 2009

Asmee: akorát si připrav dvěstovky, u nich to je vstupné, že se k nim zaregistruješ 🙂 pak už nic kromě povinných poplatků 🙂

radule82
3. lis 2009

Babky, tak jak v tu sobotu?

rozi.nka
3. lis 2009

tak se musím pochlubit ještě jednou, dneska bylo první koupání naprosto bez pláče. hezky jsme plovali ve vaně a taky utírání, mazání a oblíkání se obešlo bez pláče. dokonce vykládal kytičce co máme na přebalováku 😵
holky já ho prostě žeru!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

radule82
3. lis 2009

Rozinko, závidím, ale v tom dobrém slova smyslu 😎 😎 😀 😀

radule82
3. lis 2009

Kelišky, tak dobrou všem 🙂))

kasa
3. lis 2009

Jezul na krev jsem sla 14 den po IUI ,kdy jsem si dělala poprvé test a vyšel pozitivně,tak jsem hned utíkala do Polanky na krev,sice mi nejdřív vynadala sestřička ,že nejsem objednaná,ale Jaroš mě pak vzal a HCG jsem měla 258.Od té doby mi ještě HCG další neměřili,ale už je určo vyšší, protože jsem tehdy měla jen slabou dálnici a od té doby jsem testila naposledy teď 31.10 a to už byla ta slaboulinká druhá čárka silnější než ta co tam je vždycky.
A akorát mi dělal teď 30.10. ultrazvuk,ještě nebylo moc vidět,ale už tam byl gestační váček a další kontrolu mám 11.11. v 8:45 tak uvidím,už se těším,to už by mělo být vidět více. 🙂 .
Holky kdybych jela do Havířova vlakem ,tak jak se pak dostanu do té pizerie?
Verun tak jsem se dokoukala na ten filmeček,byl úžasný,měla jsi pravdu.Akorát ordinaci jsem dneska prospala,ale to neva podívám se na internetu. 🙂
Tak dobrou noc.
Rozi to musel být zážitek první úsměv. 🙂

kacza.b
4. lis 2009

krasne ranko kelisky tak nam zase snezi 🙂 dorazila jsem s nocni,vyvencila Baru,zasla do garaze pro brambory a jde se hajat tak vam preji krasny den a hlavne uspesny!!! v posledni dobe jste tak ukecane ze vas nestiham ani docist 😅 ale to je dobre aspon vim ze to tady zije.

katrinko tak co porad nic,stale 2v1 🙂

kasa
4. lis 2009

Kačko tak se hezky vyspi a odpočiň si.
Katrinko tobě přeji ať se brzy dočkáš a už máš malého v náručí.
No já se jdu rychle umýt a jdu k zubaři tak doufám,že mě nebude moc trápit.
Holky už se na vás moooc těším,akorát nevím kde je ta pizerie a jak se tam dostanu z vlakového nádraží.
Všem přeji krásný den,plný hezkých zážitků. 🙂

rona2
autor
4. lis 2009

Hezké ranko holky,jak tady čtu o zubaři musím se zeptat,nevíte o nějakém dobrém zubaři,který bere pacienty? Pořád nemůžu najít,mám takového starého dědulu a když mu neřeknu kde je kaz tak ho nevidí,což je na bzum. 😔
Katrinko tak kdy už nebudeš 2 v1? Tož pořád nakukuju jestli ses už nerozpadla a ty pořád nic. 😀

j.cien
4. lis 2009

Pekny den Kelisky 🙂
U nas je sice slunecno a brutalni vitr..tak pujdu ven az odpol.
Mam nervy,sracku,nesnasim to cekani a uz by fakt mohli zavolat,at vime,na cem jsme...bojim bojim.
Zitra nebo v pondeli bych mela jen na kontrolu ke Kajovi,ale do zitrka mu ty vysledky uzco nedoruci..a kdovi,kdy a jak mu to chteji dorucit,kdyz uz neni ve Fertasu...OMG,no musim jen cekat..kostky uz jsou stejne vrzeny a verdikt nezmenim...Vsem preji poho den 🙂 a dam vedet,jak jsme dopadlii...az zavolaji 😠 😠 !

j.cien
4. lis 2009

😵 😵 😵 😵 😵 NEGATIVNI!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 rizoko vad minimalni!!!!!!!!!!!!!!!HURAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Brecim tu jak stara zelva

princ
4. lis 2009

Ahojky J.cein... tak to je super..... paráda. 😀

rozi.nka
4. lis 2009

krásný den kelišky 🙂
cienko gratulacéééééééééééé 😵 😵 😵 teď už jenom porostou do krásy 😎
Matýsek opět chrupká v postýlce, já peru jeho pokaděné overaly a jdu rychle žehlit než otevře oko 😀
katrinko kde jsi? jaktože se povinně nehlásíš? 😀

rona2
autor
4. lis 2009

Cienko super,jak čtu ty tvoje pozitivní zprávičky tak nechápu jak sis mohla říkat dragétka. 😉 🙂

j.cien
4. lis 2009

Holky moje MVR a moc dekuji! 🙂
Roni nevim,neco ..ale vse se v mem zivote otocilo...jakoby ta kartarka mela pravdu!!!!
Pred cca12lety mi rekla,ze se mi cely zivot zmeni v kristovych letech,ohromna zmena,nejvetsi v mem zivote....a ted to vypada,ze mela baba pravdu 😵 a ja jen dekuji Bohu,ze stoji pri nas a ochranuje ty malicke...

princ
4. lis 2009

A co dneska vaříte dámy??? Já jsem dostala chuť na špenát, tak jsem si dovařila a chvilku půjdu papkat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru