Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
5. lis 2009

Jj,takze srazik ve 14 😉 ,tesim se ,mozna dorazim o chlup pozdeji,ale klidne uz papejte 🙂

A Kaso,mam pocit,ze jsi psala,ze se o tebe pokousi nejaky bacil....ale nachlazena bys doufam nejela 😉 ,to asi nikdo by nejel nachcipany ...je treba brat ohled na tehule a mimi Danika Tak dej vedet,jak jsi na tom..

katrin111
5. lis 2009

ahoj kočenky moje.................rano jsem myslela ze chcipnu strasne me pichal spodek maly tlaci je to horsi a horsi...........ted jsem dosla z obchodu ustelu postele a chci vysat tak jsem zvedava..........ted se cpu nutelkou 😀

evcaa
5. lis 2009

nic ahoj martinko ja jdu pakzas nakouknu a mas pravdu ja bych na sraz nemocna neprisla uz jen kvuli tehulkam a holkam co se chystaj na ivf a podobne to se nedela a jj kasa psala myslim v pondeli ze ma zimnici

j.cien
5. lis 2009

Katrinko to Domca uz klepe na dvere a mozna ho fakt v soboru uz zapijeme 😉 😀 😀 drz se maminko!!!mas to uz za paaaar 🙂

katrin111
5. lis 2009

jj marti kez by ale vsobotu jeste ne to sechci poradne nazrat na narozkach.............marti jse se zaslechlůa o papirkach co se prodavaji v lekarne ze indikuji z moce jestli mi unika plodova voda.................kolik stoji a kolik jich je v vbaleni??????

j.cien
5. lis 2009

Katrinko tak to v lekarne nemame...ale muzu ti to zjistit,napisu holkam mejlika,at se poptaji 😉 ,ale to asi drive porodis 🙂

katrin111
5. lis 2009

tak kasli na to marti ja to chtela jen tak................ted jsem si poslechla pisnicku od jakuba smolika rikej mi tato a uplne me zase dostala..............mam vygruntovany byt tak uz se ani nehnu................ 🙂

j.cien
5. lis 2009

Katrinko vydrz,uplne ti zavidim,ze ma Domik uz takovou krasnou vahu a ze uz budes rodit!!!! 🙂

katrin111
5. lis 2009

martinko jo vydrzim to ale uz at to je..............nejvice me trapi jak to teda bude moje mudra mluvi tak a ty pi..v porodce zase jinak.....................

katrin111
5. lis 2009

baby gde ste vsecky???????????????ja uz obedvam rizotko posypane syrem a k tomu kysele okurky

evcaa
5. lis 2009

ahoj kat sme se s majdou shodli ze zitra rodis a my ti to prejemn at uz se "netrapis"
ja uz sem po O mela gulasovku

katrin111
5. lis 2009

ahoj evicko................no kez byste meli pravdu s majdou to by bylo dobreeeeeeeeeeeee.ale v sobotu chci jit na narozky se jeste poradne nadlabnout kdyz nemuzu pit 😀 😀 😀 😀

evcaa
5. lis 2009

no vsak v sobotu po O jedes 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
5. lis 2009

jj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

princ
5. lis 2009

Ahojky, tak před chvili jsem přijela z Olomouce. Mam dvě zpravičky jedna špatná a druhá dobrá. Tak ta špatná ---- dvě mimi se nekonají ,ale Máme jedno. Jsem z toho trošičku zklamaná že nevyšli dvojky,ale jinak skáču radostí.
Máme srdičko a vše co k tomu patří. Jsem předána ke svému gyndařovi, takže zachvíli tam jdu. Dostala jsem i v OL průkazku ale tu si musím nechat vypsat u svého doktora. 😀

sido
5. lis 2009

ahoj holky tak jsem nebyla u mobilu a teď jsem našla zmeškaný hovor z Polanky 😕 volala jsem zpátky ale nikdo mi to nebral v Olmíku mi řekli že v Polance už jsou každý den ale jen dopoledne tak budu volat zítra ráno 😒 jsem zvědavá co se zase do pr.... stalo 😠

kacza.b
5. lis 2009

hezky podvecer holky. sido takze uz jsou v polance kazdy den a jen odpoledne jo,ty jo to jsou zmeny diky za info. a neboj nebude to nic strasneho to by te uhaneli vic. jen te chteli mozna o necem informovat.

princ to me mrzi,ale hlavne ze je ten jeden prcek zdravy a v poradku 😵 tak uz mas prukajdu jo,tu knizecku kazdemu zavidima a od srce preji. tak at ti tam pisou jen same dobre zpravicky 😉

kacza.b
5. lis 2009

vyhlizim tady cien,ze mi ani spani nejde. doufam ze dobre pochodila a ma jen same dobre zpravicky.

j.cien
5. lis 2009

ahojky!!
Tak mam konecne "ridicak na miminka"-prukajdu 😀 a Kaja me uklidnil,co se toho spineni tyka,ze muze byt ,ale nasadil mi vyssi davku magnezka-na snizeni napeti delohy.Miminka pomeril,jedno je o chlup vetsi,coz mu pak ukazalo jakoby ze ma o3dny vic nez to druhe,ale to pry nevadi.Rytmus obou srdicek byl tentokrat OK a kontrolu mam za 3tydny,jinak kdyby se neco delo,tak kdykoliv.
A Kaja mi rikal,ze dal vypoved,protoze se "neztotoznuje s filozofii Fertimedu"..a ze na jare se bude spolupodilet na novem projektu ohledne reprodukcni mediciny na Ostravsku,ze ho to bavi,ale zivi ho ambulacne ,proto odesel hned,Sob.po nem chtel,at slouzi cely listopad v Olomouci misto v POlance....
Cesta nam trvala hodku+pet minut,coz se da.
Ma to tam celkem pekne,ale ledove kachlicky v te ordinaci a v botech se tam nesmi..takze jsem sedela s holyma nohama na ledove zemi,nez si to cele vypsal v pocitaci...a uplny gol byl,ze ta jeho sestra -sice prijemna,ale naprosto nechcipana!!!jsem myslela,ze ji jednu vrazim,jak mi brala jedou rukou krev a druhou si utirala sople...no hnus fialovy a jen se modlim,at to nechytnu... 😖
Jo a Kaja tam ma takovy moderni UZV a i fotak specialni,cim si foti delozni cipek-rikal mi,ze to nema za ucelem uchylnosti 😀 😀 asi videl muj zdeseny pohled,jak mi sedal mezi nohy s fotakem 😀 😀 a pak mi ukazoval ten muj cipek,jak vypada po te konizaci...a rikal,ze to mam udelane pekne,ze by to mohlo i neco vydrzet..tak snad ty prdolky donosim... 🙂

evcaa
5. lis 2009

martinko mam z tebe radost je to uzasne gratulka nejvetsi je to senza mam uplne husinu jak nadherne proplouvas tim tehotenstvim tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk jen tak dale 😀 😀 😀 😀 😀

j.cien
5. lis 2009

Evicko dekuji 😉 ,kez bychom takto dopluli az do cile 😉 v plnem poctu-vsichni!!!

Holky nevite prosim,jak je to s "listkem na penize"?Ta sestra mi nic nedala,ale ve Fertasu mi to tenkrat dali..tak nevim,jestli jsem si o to mela rict..?

kacza.b
5. lis 2009

martinko tak same dobre zpravicky 😵 😵 😵 moc ti to preji s celeho srdicka. tak uz mas taky prukazku to je nadhera.

nevis co mel konkretne na mysli s tou filozofii?

kacza.b
5. lis 2009

cien ty listky na nemocenskou si hlidej at pak zbytecne nejezdis.
byl s tebou i manzel Petr?

kacza.b
5. lis 2009

nic kocky jdu koukat na ulici.

kacza.b
5. lis 2009

holky beruska se asi neozvala co? myslim na ni jak asi pokracujou s markem.... 😔

j.cien
5. lis 2009

Kaci nevim,ale takto presne to rekl 😖 a jeste rikal,ze mu to prislo vice fer,ze dal vypoved ted,nez aby se do jara tvaril,ze je jim oddany a pak preskocil na novy CAR...a rikal,ze zivi ho jeho ambulance,ne Fertimed,tak proto se tak rozhodl...vic jsem z ného uz netahala,to uz by mi bylo blbe..
A co mam teda delat s tim listkem na penize??? 😕 bez toho mi jako socialka neposle prachy???OMG!

j.cien
5. lis 2009

Nn,taky myslim na Berusku..to jsou tezke chvile...takove "pauzy"ve vztahu...moc ji preji,at se to vyresi a jsou stastni oba dva!

evcaa
5. lis 2009

jo a volala jsem to majde a ta ti posila obrovskou gratulku a prej vi ze to neva ze jeden mimis je vetsi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
5. lis 2009

martinko presne bez toho nebudes mit nemocenskou zitra si cinkni jarosovi at ti ho posle postou ty si ho podepises a posles zamestnavateli

evcaa
5. lis 2009

dneska ma nocni bobecek 😔 😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru