Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
5. lis 2009

12.11.

sido
5. lis 2009

beruško 😔 věř že se to spraví chce to asi trochu času a zase bude líp neboj

asmeena
5. lis 2009

berus: je mi líto čím si teď musíš procházet, držím pěstičky, ať se to zlepší a najdete k sobě zase cestu.

sido
5. lis 2009

as tak já jdu 11.11. tak potom můžeme porovnávat výsledky jako kdo má větší sliznici a tak ... 😀 😀 😀
dělám si samo srandu ale byla by sranda kdyby jsme šly fakt ve stejný den na KET a ve stejný den testily by jsme se navzájem držely a já bych to možná vydržela a netestila moc brzo jak debil 😉 😉 😉

asmeena
5. lis 2009

taky teď chci vydržet tak do 12 dne po KET testovat. Tím brzkým testováním se člověk zbytečně stresuje.

asmeena
5. lis 2009

Dr. říkal, že bude stačit, když bude sliznice 8mm a že pak hned začnu brát utrogestan a za pár dní KET

asmeena
5. lis 2009

Holky já jen žasnu, nějaká holka založila téma jak si pořídit chlapečka. To už mi přijde jako pěkná kravina.

asmeena
5. lis 2009

evi: jsi spokojená s tím kočárkem Roan?

sido
5. lis 2009

holky nemáte některá zkušenost s prednisonem? je to prý nějaký kortikoid který zabraňuje tělu aby nepřijalo emryjko 😕

kasa
6. lis 2009

Holky nebojte nemocná bych nedorazila,ale ta zimnice byla asi přeháňka nebo spíš,že celý den jsme venku ,a já jsem zimomřivec zimomřivej,tak mi to pak občas tak udělá,že příjdu domů a nejsem schopná se zahřát.
Beruško moc držím pěstičky ať se to spraví,a najdete k sobe zase cestičku.
Cien udělala jsi mi velkou radost.A princ hlavně ,že je aspoň jeden brouček v pořádku.
Jo na sraz vemu svoje talismany co mi přinesli štěstí a daruji je holky někomu kdo půjde teďka nejdříve do boje.Budou zkrátka putovní ať se do jara dočkáme opravdu všichni té nádhery. 😉 a my se dočkáme a pak budeme stránka ,kde budou jen maminky a nebo maminky čekatelky.Už se těším a věřím tomu.
Nic jdu pokračovat ve spánku.Tak dobrou noc. 🙂

asmeena
6. lis 2009

sido: mě ho Kája jednoznačně zamítl, že kortikoidy do sebe rvát nebudu, že nemají ani zaručený výsledek.

j.cien
6. lis 2009

Krasny patek Kelisky 🙂

Berusko,tak mi je smutno po pcecteni tveho prispevku.. 😔 ,moc ti preji,at se to srovna ,at jste nakonec zase vsichni stastni!!!Drz se a je dobre,ze vis,co manzelovi vadi..treba se s tim da jeste neco delat!Nebo mozna zkusit nejakou odbrornejsi pomoc..nejakou poradnu,nechci blbe radit,ale proste udelat pro zachranu manzelstvi vsechno!Hodne stesicka Berus!

sido
6. lis 2009

ahoj kočky tak jak se dneká máme? 😉 Já jsem sama ale manža za chvíli dorazí naporučil si dneska kedlubovou omáčku a vařeným hovězím a bramborem tak za chvíli půjdu na to 😉

sido
6. lis 2009

chtěla jsem se ještě zeptat máte všechny udělané to imuno vyšetření a jak se to dělá z krve? Já si myslím že to mi nikdo nedělal ani o tom se mnou nemluvil. Nechápu proč první neudělají všechny možné vyšetření a až potom neposílají lidi na IVF ☹

j.cien
6. lis 2009

Ahojky Sido,
nam imuno zadne nedelali.Nejake zakladni se bere z krve,ale na podrobne imuno s jezdi nekam-tusim Brno tady nejbliz..to se pak bere i sperma a z toho se dela cely imuno screen..ale faktem je,ze malokdy se v tom najde zakopany pes a spousta paru,co mela nekolik nepovedenych IVF pak to imnuno maji v poradku...
Je to k vzteku,myslim Asmenka to ma udelane a take jsou OK.

Tak to mas dnes mnamku 😉 ,my mame jste od vcera tu svickovou a copak asi vari Katrinka..?Nebo misto vareni uz rodi??? 🙂

princ
6. lis 2009

Ahojky, tak já jsem dneska ráno byla u svoji gynd. chtěla jenom krev a v uterý mě čeká utz a doufám že už dostanu nějakou fotečku, manža je nedočkavý jako malé dítě. Jinak pomalu uklízím celý byteček - okna atd. ať potom nemusím v prosinci.
Jinak všem přeji moc štěstí ať už se Vám to povede. 🙂

katrin111
6. lis 2009

krasny slunickovy den kelisky,marti jeste nerodim.berusko taky mi je to moooc lito uplne jsem si vzpomela na sebe jak jsem skoro stejne takove hnusne obdobi prozivala ja se samikovym otcem..........drz se myslim na tebe 😉 ☹ uz musim jit varit a udelam kureci polivku a ty halusky se zelim..............a vubec se mi do toho nechce

evcaa
6. lis 2009

Ahoj lasky moje

Katrin marti IP

princ neprijdes i ke me ?????? 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
6. lis 2009

ahoj evicko 🙂

kasa
6. lis 2009

Ahojki jen jsem vás v rychlosti přišla pozdravit,jsem v práci na veřejném netu tak tu nemůžu být dlouho,aby mi někdo nenadal.Přeji všem dneska sluníčkový den,plný pohody.Beruško držím pěstičky ať si to s manželem brzy vyříkáte a zase se mráčky rozeženou.Tak se mějte hezky,nevím jestli se tu dneska ještě dostanu,protože jdu na dětskou noc do dětské herny.Tak pa pa. 🙂

princ
6. lis 2009

No já myslím, kdyby mě viděl manžel že jsem umyla doma okna, tak by mě asi zabil .... haha 😀 😀 . Řikal mi lež a nic nedělej, jak jsem umyla jenom okno v koupelce a na ostatní se mi nechce. Jinak vařím oběd vepřové masíčko a bramborovou kaši. už se těším na jídlo. 😀

kasa
6. lis 2009

Tak buď opatrná ,ať broučkovi neublížíš.Okna neutečou. 🙂

kasa
6. lis 2009

Jé halušky se zelím,ty miluji.Asi je teď taky někdy udělám. 🙂

princ
6. lis 2009

No však už taky nic nedělám. Evi ty jsi minule tady dávala nějaký odkaz na polské stránky obchodů (kaufland, tesco atd. a tedkom to nemůžu najít prosím tě napiš tady ten odkaz díky.

evcaa
6. lis 2009
princ
6. lis 2009

Děkuji mocinky

evcaa
6. lis 2009

nemas zac 🙂

j.cien
6. lis 2009

Holky je tak krasne slunickove,ze mi to neda a musim se vypruzit a jit aspon na prochajdu s pejskou 😉 ale nechce se mi ani za mak,jsem lina jako veš 😠

kasa
6. lis 2009

Dneska se to počasíčko opravdu povedlo.Tak jsme toho hnedka využili a dosadili macešky a tulipánky do pařeniště,ať mají holky na jaře něco do foroty. 🙂 🙂 .Teď jsem dorazila domů,tak budu na chviličku s Peťou a na 6 musím být v herničce. 🙂 Tak si užívejte sluníčka.pa pa a zítra už se na vás mooooc těším.

kasa
6. lis 2009

Jo a chtěla jsem se zeptat vkolik hod je tedy nakonec sraz,jestli v těch 14hod,našla jsem si totiž vlakové spojení,že bych byla na vlakáči ve třičtvrtě na 2 ,tak to bych tam mohla být něco po 14 hod,tedy jestli nezabloudím. 😀 😀 😀 .Tak pa pa.Peťka

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru